БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Золоті правила відкриття онлайн-бізнесу


Онлайн бізнес вже давно став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Те, що десять років тому здавалося фантастикою, сьогодні набуває реального виду. Ми проводимо час на розважальних сайтах, спілкуємося з друзями в соц мережах, робимо покупки в інтернет-магазинах. І за кожним з цих інтернет-площадок стоїть реальна людина, що створила у віртуальному просторі реальний бізнес. Знаючи те, що охочих відкрити свій власний бізнес в мережі Інтернет стає все більше і більше, вирішив написати "Головні правила відкриття онлайн-бізнесу" :

золоті правила

- Вибирайте вузьку тематику. Ні для кого не секрет, що найпростіше в онлайн-бізнесі пробитися тим. Хто створює проект на яку-небудь вузько направлену тему. Не треба охоплювати усю сферу, визначіться і працюйте тільки з її невеликою частиною, в якій у Вас найкращі знання, і яка Вам найцікавіша. Якщо Ви вибрали сферу "Краса і здоров'я", то спробуйте не охоплювати усі теми цього напряму, а вибрати для себе лише якусь визначену, яка Вам найцікавіша. Наприклад, окремо можна завести ресурс, присвячений здоров'ю, косметиці, парфюму, одягу і так далі.

- Придумуйте нові ідеї або "зробіть новими" старі. Повірте, придумати щось нове, хоч і складно, але можна завжди. Якщо ж нічого нового в голову не йде, не морочтеся - "відновіть" вже існуючу ідею. Адже, як Ви знаєте, "Усе нове - це добре забуте старе"!. Фраза добре сюди підходить. Користуйтеся її значенням при відкритті свого онлайн-бізнесу.

- Чим не формальніше, тим краще. Придумуйте нові, незвичайні сервіси, яких не було, але які зможуть стати популярними. Щоб краще зрозуміти, про що мова, згадайте Skype. Це - неформальний зв'язок, який став дуже популярним. Придумайте і Ви щось подібне!

- Не бійтеся експериментувати. Тільки так можна добитися дійсно великих висот в Інтернет-бізнесі. Пробуйте різні варіанти свого бізнесу, шукайте найбільш вдалий. Не бійтеся здійснювати помилок. Ніхто від них не застрахований. На помилках вчаться. Хоча, краще, звичайно ж, вчитися на чужих помилках.

- Піклуйтеся про своїх клієнтів. Якщо Ви власник великого сайту або блогу, ніколи не забувайте про тих, за рахунок кого Ви стали популярними. Це - Ваші відвідувачі, передплатники, клієнти. Без них - Ви ніхто! Робіть усе можливе, щоб зробити їх життя на Вашому ресурсі зручнішим і цікавішим. Таким чином, аудиторія Ваша ростиме, пропорційно збільшуючи Ваші прибутки.

- Намагайтеся створювати те, чого бракує Вам. Таких, як Ви - мільйони! А значить, створюючи щось для себе, задовольняючи свою потребу, Ви задовільне те потреби і інших користувачів Інтернету.

- Будьте зацікавлені у фінансовій стороні справи. Хоч і вважається, що найприбутковіший бізнес створюється на простому інтересі і захопленні, все ж, краще відразу визначитися з варіантами доходу. Створіть платний продукт, проводьте платні консультації, продавайте рекламу.

- Намагайтеся бути гнучким. Дуже часто доводиться підлаштовуватися під різні умови, що виникають в мережі. Дуже добре, якщо Ви можете легко перебудувати бізнес під нові умови. Краще всього такі зміни переживають невеликі проекти. Великим ресурсам підлаштовуватися під умови, що змінилися, буде складніше.

- Намагайтеся час від часу відпочивати від справ. Працювати доведеться, звичайно ж, багато, але і на відпочинок час має бути присутнім у Вашому режимі. Чим в здоровішому стані Ви підходитимете до вирішення питань, тим краще у Вас усе виходитиме. Це я знаю з власної практики.

- Намагайтеся бути першим. Запам'ятайте, що найбільший шматок пирога дістається тому, хто приходить першим. Пам'ятайте про це і застосовуйте до свого бізнесу.

- Не копіюйте конкурентів. Копіювання - пряма дорога до розорення і ліквідації бізнесу. Навіть якщо Ви хочете обговорити те ж, що і Ваш конкурент, намагайтеся робити це зі своєї точки зору. Торкніться того, чого не зробив Ваш конкурент. Виявіть його помилки.

- Вчіться спілкуватися! Саме зв'язки і уміння домовитися, часто, вирішують усе! У Інтернеті усе так само, як і в оффлайні. Наявність безлічі друзів і зв'язків дуже сильно підуть Вам на користь.

І останнє, що хочу сказати. Відкиньте усі правила і слідуйте в тому напрямі, в якому вважаєте потрібним. Саме такі люди, яких усі роблять не за правилами, досягають найбільших успіхів.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!