БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Заробіток на телефоні з TeleMoney


Сьогодні я вирішив вам розказати про заробіток на телефоні з TeleMoney, цей додаток який працює на андроїді, може і на айфон ОС, не провіряв, так, як не маю айфона ні айпеда.


TeleMoney — відмінний додаток. При підключенні використовуйте запрошення код igs8106 TeleMoney Мені сподобався своєю простотою, немає ніяких заморочок. Все російською мовою, проблем із виплатою зароблених коштів немає. У день дається на виконання 4 завдання, кожне завдання оплачується по 1 рублю. За місяць набігає 120 рублів (48 грн). За 5 хвилин витрачених на день мені здається навіть і не погано. У сумі з іншими додатками набігає навіть не погана сума. Плюс в TeleMoney є реферальна програма, яка буде приносити +10% від заробітку ваших друзів. (Правда спочатку платили по 20 відсотків, зараз тільки 10.)

Вибираємо завдання (візьмемо для прикладу Завантажити кіно з вк) Натискаємо на нього.


Потрапляємо в опис завдання. Для того що б почати виконання завдання вам потрібно натиснути на клавішу ВСТАНОВИТИ. Вас перекине в гугл плеймаркет де вам потрібно буде знайти в PlayMarket-і даний додаток з такою картинкою. (не завжди при пошуку потрібного додатка воно знаходиться на перших місцях. Буває додатки знаходяться на 30-40 місцях. В принципі нам і платять за те що ми допомагаємо просувати програми на верхні рядки рейтингу). Як правило пише по якому ключі знайти цей додаток, але іноді буває, що немає, і приходиться включати смикалку і самому в пошук ввести якийсь ключ і так знайти потрібну нам програму, щоб отримати кошти.Після того як ви завантажили цей додаток вам потрібно буде провести запуск програми натиснувши кнопку ЗАПУСТИТИ.


Увага, запуск програми робіть не в плеймаркеті, а в програмі TeleMoney в вкладці активні завдання!Після цього з'являється напис «Завдання успішно виконано» Ось в принципі і все що нам потрібно було виконати в даному завданні. Все!

Основне меню не відрізняється складністю.


На верху в синьому прямокутнику вказаний ваш баланс, і ваш код запрошення для друзів. Якщо зареєструються по ньому ви отримаєте певний процент (10%) від їх доходу в майбутньому. Це ніяк не вплине на їх дохід! Лише на ваш в плюс! А вони получать бонус при реєстрації перший раз вівши цей код.Натиснувши в головному меню Виведення коштів тут ви можете вибрати яким чином вам зручніше отримати вашу винагороду. Мінімальна сума для виводу 10 рублів (4 грн). Зазвичай гроші надходять на наступний день, хоч у них і зазначено, що протягом 3 днів.


Натиснувши в головному меню Виконані завдання ви можете подивитися, які завдання вами були виконані.

Встановлюйте TeleMoney з подарунковим кодом igs8106 і отримайте бонус на ваш рахунок запрошуйте друзів та заробляйте разом!

П.С. Програма провірена мною, виплачують нормально, програми для встановлення є кожного дня, не те, що в деяких потрібно чекати по кілька днів на наступне завдання.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!