БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Заробіток на рерайтингу статей


Поговоримо ми сьогодні про варіанти заробітку в інтернеті, а вірніше - про один з варіантів заробітку в мережі. Ми говоримо про такий перспективний напрям заробітку грошей в мережі інтернет, як рерайтинг і продаж текстів. Пам'ятайте, в найпершій статті, опублікованій на нашому ресурсі, ми розповідали про біржу статей TextSale.ru і про те, як там заробляти? Так от, тоді ми говорили, що можна займатися рерайтингом, копірайтингом, перекладом статей.

Сьогодні детальніше зупинимося саме на рерайтингу, оскільки цей напрям діяльності найбільш простий і доступний практично кожній людині, що більш-менш розбирається в роботі з інтернетом і що знає українську або російську мову, а ще краще англійську.

рерайтер

Що таке рерайтинг?


Отже, рерайтинг - це передрук готових статей, знайдених в інтернеті, своїми словами. Є декілька варіантів такого редагування :

- Заміна деяких слів в пропозиціях, щоб отримати більш-менш нормальний унікальний текст. Не рекомендуємо так робити, хоча багато "фахівців" саме так і працюють; Так, як спеціальні програми вичислюють таке.

- Заміна цілих словосполучень в пропозиціях. Вже краще; теж не вихід – я таке називаю халтурою, і ніколи не купляв такі тексти.

- Виклад оригінального тексту своїми словами, зі збереженням основної думки автора тексту. Ось це саме той тип рерайтинга, на який треба рівнятися. Якщо людина мені пише так статті, я її добавляю в себе в білий список і починаю з нею довго співпрацювати.


Як на цьому заробляти?


Дуже просто. На біржах статей або на форумах для копірайтерів. Викладайте свої рерайти або приймайте замовлення. Покупці/замовники обов'язково знайдуться.

Не варто "нахабніти" з цінами на такі статті. Навіть досвідчені фахівці беруть за рерайтинг близько 4-5 доларів/1000 символів. Тому, розумно почати з розцінки 1/1000.

Тепер порахуємо. Написання 1000 символів рерайта займає близько 15 хвилин. В середньому розмір статей близько 3000 символів (1 сторінка А4). Тобто приблизно 45 хвилин на одну статтю.

Плюс пошук початкового матеріалу. Нехай - 1 година на одну статтю. Продається вона за 3 долари, тобто, 33 грн за годину. Як вважаєте, це нормально, якщо враховувати, що багато працівників сьогодні отримують по 50 -100 грн за день роботи? Якщо ви працюватимете повний робочий день - 8 годин, то отримаємо заробіток до 264 грн на добу. Чому ми говоримо - "До"?

Тому, що не завжди вдається відразу продати усі написані статті, якщо ви, звичайно, працюєте не на замовлення. Бувають і вдалі дні, коли покупці йдуть "пачками", а бувають і часи застою, коли не продається жодна стаття. Але сукупний дохід все одно виходить дуже не поганим, особливо для роботи вдома.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!