БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Заробіток для оптимізаторів


Сьогодні поговоримо про заробіток в онлайн-середовищі, тобто, в інтернеті. Багато з сьогоднішніх користувачів мережі інтернет користуються глобальною павутиною не перший рік і мають певні знання в цій області. Багато хто не просто уміє користуватися пошуковими системами (Google, Яндекс), але і уміють створювати сайти і оптимізувати їх під ці системи. Тобто, вони можуть зробити певний набір дій, після якого, сайт розташовуватиметься вище у видачі Google, наприклад, по певному текстовому запиту.

сео оптимізація

Приклад. Є сайт про кондиціонери. Власникові треба, щоб при запиті користувача "кондиціонери", його сайт знаходився, як можна вище в результатах пошуку. Для цього треба зробити певні роботи з цим сайтом. Саме це і уміють робити люди, які в онлайн-середовищі називаються оптимізатори.

Тобто, будь-яка людина, що уміє оптимізувати сайти, може знайти для себе роботу. На практиці усе виявляється дещо складніше. Як правило, власники сайтів вважають за краще звертатися у великі компанії, що пропонують подібні послуги, а знайти роботу одиничним оптимізаторам стає непросто.

Але не варто засмучуватися! У інтернеті є спеціальні ресурси, де оптимізатори і замовники знаходять один одного. Наприклад, агентство "Піар Мастер" пропонує роботу оптимізаторам за невеликий відсоток.

Оптимізатор реєструється на сайті, а агентство само знаходить йому роботу, залежно від його переваг і умінь. Вартість завдань може варіюватися від декількох десятків доларів до декількох десятків тисяч доларів в місяць! Отже кожен оптимізатор отримає відповідну роботу. Не сидіть і не чекайте клієнтів, а просто зробіть крок назустріч.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!