БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Заробіток без вкладень і як заробляти


Так або інакше, але кожен з нас стикався з проблемою довіри, коли вибирав собі свою другу половинку. Погодьтеся, хотілося бути упевненим на сто відсотків, що ваш обранець, це стосується дівчат, виявиться вірним чоловіком, і не дивитиметься наліво. Для перевірки молодих людей у багатьох містах створюються "Дамські детективи".

Цей вид бізнесу можна віднести до категорії заробіток без вкладень, оскільки для його організації не знадобиться ніяких додаткових коштів.

Ця індивідуальна справа працює таким чином. До "Дамського детектива" звертається молода дівчина, у якої є підозри, що її майбутній чоловік виявиться їй невірний і пропонує перевірити його на предмет "зриву".


Як діє "Дамський детектив"


Освоївши бізнес заробіток без вкладень, детектив в спідниці, протягом тижня, стежить за молодою людиною, фіксує усі його пересування і зустрічі на фотокамеру. До усього іншого починає хлопця атакувати СМС повідомленнями, з пропозицією зустрітися, всіляко фліртувати з ним. Якщо молода людина поводиться належно і не реагує на провокації, то через тиждень детектив передає замовникові усі матеріали стеження. Таким чином, дівчина із спокійною душею може йти зі своїм обранцем під вінець.

Звичайно, детектив не замінить послуги професійного психолога, який за допомогою спеціальних тестів визначить схильність молодої людини до зради, але у більшості випадків подібному походу немає місця в розкладі закоханої парочки. Основні споживачі "Дамського детектива", пані та панове, які із-за нестачі вільного часу самі не в змозі контролювати життя свого судженого на стороні. Звичайно ця послуга коштує не дешево, але вона того вартує. Майбутні молодожони можуть бути упевнені, що їх обранці виходять заміж або одружуються, не через гроші, а по любові.


Послуга "флірт за замовленням"


Другим типом, до якого можна віднести заробіток без вкладень, - це послуга, яка затребувана вже через декілька років спільного життя. Коли первинні почуття втрачають свою гостроту і у відносинах між дружинами з'являється шматочок льоду. Тоді, таким парам, приходить на допомогу інша послуга "флірт за замовленням". По психологах ходити часу так і не з'явилося, а освіжити стосунки просто необхідно, інакше брак розпадеться.

Задум цієї ідеї зводиться до наступного. У призначений час, в людному місці до чоловіка несподівано підходить ефективна блондинка і заводить з ним розмову, неначе не помічаючи його дружину поруч. Поговоривши з ним декілька хвилин суперниця віддаляється. На німе питання дружини, чоловік починає виправдовуватися, що це його стара шкільна подруга і нічого спільного він з нею не має. Усе, дружина задоволена, бачачи, що чоловік не піддався на провокацію і почуття знову набувають минулого темпераменту. Принаймні на найближчі декілька років. Та і чоловік залишається задоволений, не показав дружині, що він баболюб або ловелас.


Додаткові джерела доходу бюро


Ще один заробіток без вкладень - це відкриття послуги, на вже існуючій базі жіночого детективного бюро, облаштування сімейних свят і урочистостей. Адже щоб освіжити свої почуття простої перевірки буває явно недостатньо. А що може бути краще, ніж спільно проведене дозвілля, на лоні природи. День Народження, річниця весілля - усе це відмінні способи виправдати заробіток без вкладень фірмі, що влаштовує урочистість і налагодження сімейних стосунків, що розклеїлися.

Можна організувати спеціальні заходи, за участю запрошених акторів, якщо це дитяче свято. Ну а сімейна урочистість може грамотно провести професійний тамада, який робитиме акцент на сімейну пару, проводити специфічні конкурси, в результаті яких чоловік і дружина обов'язково опинятимуться в обіймах один одного. Ну і звичайно, незмінні поцілунки з будь-якого приводу. Так поступово згасаюче вогнище любові буде поступово знову розгоратися.
Варіантів, як заробляти без вкладень - маса. Це і романтична подорож в двох на яхті, і спільний похід в ліс, з обов'язковою ночівлею в наметі, і феєричне шоу на набережній, з величезною кількістю друзів, і незмінний салют на честь іменинника.

Як бачите друзі, така проблема, як заробіток без вкладень, і зовсім не проблема, при грамотному підході до організації свого бізнесу.


Проект "Юний капітан"


Ви напевно не раз помічали, як світяться очі у малюка, який уперше опускає в струмочок паперовий кораблик. А тепер представте захват хлопченяти, який сам управляє судном, хай і іграшковим. Мова в цьому матеріалі піде про створення клубу "Юний капітан", в якому головною дійовою особою виступатиме юний представник людства.

Для створення подібної сфери розважальних послуг вам знадобиться водойма з пристанню, мінімум три керовані по радіо катери і неймовірне терпіння. Оскільки більшість жителів мегаполісів вважають за краще у свої вихідні дні вибиратися на природу, нехай навіть в парк, то в припливі клієнтів ви можете не сумніватися. Хлопченята, як втім і юні леді, будуть абсолютно не проти спробувати себе в ролі капітана справжнього піратського судна. А раз так, то батькам доведеться розщедритися заради примхи своєї дитини.

Управляти вітрильником не так вже і складно, але все таки буде краще, якщо ця дія проходитиме під пильним поглядом інструктора. Вибраний вітрильник обережно спускається на воду, інструктор акуратно виводить його на велику воду і передає управління юному капітанові. І усе. Протягом півгодини юнга вправляється в досягненні науки мореплавця. Тут же можна організувати продаж звичайних дерев'яних фрегатів, на які після управління вітрильником бурхливо реагуватимуть, тепер уже юні "морські вовки". Ну а батькам нічого не залишається, як виконувати бажання своїх дітей, адже все ж вони самі привели їх в це місце.

У результаті куплений фрегат займе своє гідне місце на полиці в дитячій кімнаті, як нагадування про унікальний досвід водіння практично справжнього судна.


Капітан в небі


Ще однією розвагою для дітей може послужити використання керованих по радіо літаків або планерів. Для цього знадобиться лише рівний лужок, завдовжки не менше 200 метрів і набір літаків. І тут можна непогано заробити.

Для того, щоб допустити юного пілота до складної техніки йому необхідно пояснити, що спочатку треба потренуватися на запуску звичайного повітряного змія, щоб навчитися контролювати потоки повітря, природно за окрему платню. І, як тільки малюк освоїть змія, йому можна доручити і управління справжнім пілотованим засобам, до яких відноситися літак.
Як ви вже зрозуміли, робити гроші, організовуючи дозвілля юних жителів міста не так складно. Головне зрозуміти, що ж бажає малюк в даний момент. Поїздку на поні чи управління справжнім літаком.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!