БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Запрошуємо до співпраці у бізнес


Ні для кого не секрет, що перо і пух свійської водоплавної птиці, є найоптимальнішою сировиною для виготовлення пуховиків, подушок і ковдр. Найкращим в цій категорії вважається перо і пух гуски, воно має характерну природну еластичність і гнучкість. Крім того воно має унікальну м'якість, що надає виробам виготовленим з цього матеріалу відмінну тепло провідність.

Саме тому, бізнес, заснований на скупці і реалізації цієї сировини, є ідеальним джерелом додаткового заробітку.

Щоб організувати власну справу на збуті гусячого пера і пуху необхідно знати декілька правил, які використовуються розвідниками, при общипуванні цього виду птиці. Окрім усього іншого знадобиться допомога при реалізації цього природного матеріалу. Для цього треба запросити до співпраці дилерів, бажано з північних регіонів країни, де цей вид сировини найбільш затребуваний.

Перо і пух гусака починають добувати при початку линяння у цих птахів, яке починається в червні. Тоді зняття їх проходить безболісно для птаха і не впливає на подальший життєвий цикл домашнього гусака.


Збут продукції


Щоб укласти договір на постачання цього дорогоцінного матеріалу треба знайти досить велике фермерське господарство, по розведенню цього унікального птаха. Окрім власної закупівлі можна запропонувати свої послуги безпосередньо самим фермерам, по реалізації їх продукції. Думаю, що небагато відмовляться від сторонньої допомоги, тим паче, що продаж пера і пуху гусей є окремим сегментом ринку і вимагає досить часу, якого у розвідників, як правило, не завжди хватає.
В першу чергу, уклавши договір на продаж з гусячою фермою, досліджуйте ринок попиту у себе в регіоні, при цьому, не забуваючи давати постійну рекламу в газетах безкоштовних оголошень в сусідніх областях - "запрошуємо до співпраці в реалізації гусячого пуху і пера".

Потім можна відвідати численні форуми і сайти компаній, які займаються заготівлею цього теплостійкого матеріалу. Там можна наткнутися і на мережеві компанії України, яким теж можна залишити повідомлення "запрошуємо до співпраці", зацікавлені особи неодмінно відгукнуться.

Окрім усього іншого повідомленням запрошуємо до співпраці можна зацікавити різні групи, в численних соціальних мережах. Окрім цього, за допомогою того ж інтернету, необхідно безпосередньо вийти на сайти компаній виробників різних пухових виробів, де так само можна залишити повідомлення адміністрації сайту, запрошуємо до співпраці, пропонуючи свій товар по декілька заниженої ціни, чим це прийнято на ринку. Не переживайте, різницю в ціні покриє об'єм продукції, що поставляється, так що у програші ви все одно не залишитеся.

Для ефективнішого просування свого бізнесу краще буде домовитися відразу з декількома гусячими фермами. Таким чином, забезпечивши постійний потік матеріалу потенційним клієнтам, ви забезпечите себе постійним джерелом додаткового прибутку. І головне пам'ятайте, що під лежачий камінь вода не тече. А значить, якщо ви хочете заробити пристойні гроші, забудьте, що таке лінь.

Вдалих вам починів, в створенні власного бізнесу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!