БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Який найприбутковіший бізнес зараз


Останніми роками будівельна галузь в Україні нестримно розвивається. У великих і маленьких містах ростуть нові житлові комплекси, офісні центри, дома для індивідуального проживання. Будівництво таких масштабів вимагає не лише постійного забезпечення якісними матеріалами, а і використання спеціальної техніки.

Без сучасних механізмів і машин не обходиться жодне будівництво. Провідні економісти у сфері будівельних послуг єдині в думці, що оренда таких агрегатів набагато зменшує трудовитрати, собівартість будівництва і скорочує час окупності готових об'єктів. Попит на спеціальну техніку чітко визначає, який найприбутковіший бізнес зараз. Надання таких машин в оренду розглянемо сьогодні, як ідею для відкриття своєї справи.


З чого почати


Кран-маніпулятор зовсім нещодавно почав застосовуватися на будівельних об'єктах. Його достоїнства вже встигли оцінити фахівці. Головне - це його універсальність, він здатний вести навантажувально-розвантажувальні роботи і переміщати вантажі. В кінці минулого століття, коли подібні машини були рідкістю на об'єктах, в авто майстернях умільці намагалися зробити подібне "диво" сучасної автоматики самостійно. Невеликі вантажні автомобілі оснащували лебідками, кранами із сталевими тросами і іншим навісним устаткуванням.

Ці універсальні машини можна використовувати, як на великих будівництвах, подібних до Київських спортивних об'єктів, так і при індивідуальному будівництві котеджів. Саме завдяки необмеженим можливостям крану-маніпулятора початкуючі підприємці вибирають це устаткування для початку діяльності.


Розробляємо стратегію


Якщо ви визначилися, який маленький бізнес найприбутковіший сьогодні в країні, це не означає, що послуги будуть затребувані у вашому регіоні. Перш ніж робити первинні вкладення у свою справу, необхідно вивчити попит на послуги спеціальної будівельної техніки у вашому місті і області. Допоможуть в цьому місцеві газети, в яких підприємці дають оголошення про свої послуги. Скориставшись такими оголошеннями, можна дізнатися і розцінки на роботу в регіоні.

Можливо, в ході маркетингових досліджень з'ясується, що в місті дефіцит на оренду абсолютно інших агрегатів, наприклад, екскаваторів або бульдозерів. Кран-маніпулятор - це модель, що найбільш зажадалася, за статистикою для тих, хто вирішує, який самий прибутковий бізнес в Україні.


Параметри обладнання


Апарат, який найбільш універсальний, має такі технічні характеристики:
Вантажопідйомність має бути в діапазоні 3-7 тонн. У сфері житлового будівництва це середній тоннаж, переміщуваний на об'єктах;

Довжина платформи або кузова - мінімальні 6 метрів. Плити перекриття, стандартна металева арматура мають саме такі розміри.

Маніпуляторна установка повинна мати вантажопідйомність - 3-6 тонн. Гідравлічний привід цього механізму здатний переміщати не лише вантажі, а і автотранспортні засоби, вагою від 3 тонн.

Довжина стріли повинна складати 7-8 метрів і бути довша за платформу на 1-2 метри.
Визначившись з параметрами "ідеального" крану-маніпулятора, можна приступати до вибору заводу виготівника агрегату. Залежно від цього, техніка стоїть від 300 000 до 900 000 грн. Відразу обмовимося, що самий прибутковий бізнес для початківців може бути представлений купівлею агрегатів, вживаних. У разі вкладення грошей в подібні механізми, які призначаються для здачі в оренду, можна отримати збитки із-за простоїв на ремонт устаткування. На початку діяльності це неприпустимо. Окрім цього, витрати на запчастини займатимуть істотну частину витрат, які необхідно було б капіталізувати.

Радимо звернути увагу на техніку фірми Камаз, Краз, а також устаткування іноземного виробництва Хюндай, Ісюзі, Фотон.

Кран-маніпулятор останнього виробника особливо заслуговує на увагу. Ця машина працює на дизельному паливі і має гідравлічну установку. Ціна її порівнянна з вітчизняними моделями, але набагато дешевша за китайські аналоги. Обладнана кабіна спальним місцем, кондиціонером, а для управління встановлена шестиступінчаста коробка передач.

Вибір моделі крану, звичайно ж, залишається за підприємцем. Вивчіть усі моделі, представлені на ринку, прочитайте відгуки про них в інтернеті.


Пошук клієнтів


Тепер необхідно згадати початок діяльності. Пам'ятайте, як ви вибирали, який найприбутковіший бізнес у вашому регіоні зараз? Робили моніторинг місцевих газет, безкоштовних дошок оголошень. Також і вам слід заявити про свої послуги широкому кругу споживачів. Можливості сучасного крану-маніпулятора треба описати в найвигіднішому ключі. Це устаткування може:


Працювати при евакуації автомобілів спільно з евакуатором, тобто проводити навантажувально-розвантажувальні роботи;

Перевозити будівельні вантажі будь-якої складності, включаючи тонажні роботи;

Приїжджати на будівельні майданчики для прибирання будівельного сміття, переміщення матеріалів і інших робіт.


Окупність


Підприємці, працюючі у сфері будівництва не один рік, стверджують, що витрати на купівлю крану-маніпулятора окупаються впродовж одного року. Надалі, за рахунок отримуваного прибутку, можна значно розширити парк спеціального устаткування, яке можна здавати в оренду. Витрати на обслуговування, зберігання і управління агрегатами збільшаться, але збільшаться і прибутки підприємця.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!