БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Який інтернет магазин відкрити


Темпи сучасного життя диктують нові його порядки і засади, сьогодні вже нікого не здивуєш купівлею в інтернет магазині. Люди поступово звикають до нової зручної послуги, а підприємці все частіше відкривають паралельно із стаціонарними торговими точками онлайн майданчики, на яких можна купити такий же товар, але значно дешевше.

Початкуючі бізнесмени вивчають питання, який інтернет магазин відкрити, оскільки розуміють, що стартувати в мережі набагато простіше і дешевше.

інтернет магазин взуття

Окрім цього, немає прив'язки до одного місця роботи, і керувати процесом торгівлі можна з будь-якої точки населеного пункту або навіть світу. Отримувати стабільний дохід можна, не витрачаючи гроші на отримання різних дозволів, атестацію приміщення, ремонт і інше. За рахунок такої економії витратної частини бюджету і товар на сторінках сайту, як правило, набагато дешевший, ніж на полицях звичайних торгових точок.

На початку шляху важливо визначитися з товаром, який підприємець пропонуватиме покупцям. Навіть у звичайних торгових точках якісь речі купуються частіше, а якісь рідше. Існують категорії виробів, які взагалі цікаві тільки обмеженому колу людей. У зв'язку з цим важливо визначитися, який інтернет магазин краще відкрити.


Основні завдання


Почати свою справу не можна, не маючи чіткого плану дій. Починати слід з проведення аналізу, який допоможе вирішити, чи варто відкривати інтернет магазин. Суть його полягає в пошуку відповідей на такі питання:
Чи існує перспектива росту купівельної здатності, можливості розширення асортименту з метою збільшення прибутку.

Чи володіє підприємець достатніми знаннями і уміннями для просування і реклами свого сайту.
Оцінити можливості зберігання товару і доставки його покупцям.

Чи зможуть ціни нового онлайн-ресурсу конкурувати із вже існуючими на ринку.
Чи є у власника ресурсу можливості, що дозволяють створити унікальний дизайн сайту, який буде вигідно виділяти його серед інших.

Через який час і в якій сумі підприємець зможе забезпечувати скидки постійним покупцям. Яка система буде особливо вигідна йому, і одночасно притягне клієнтів.
Зробити детальний аналіз сайтів конкурентів, оцінити достоїнства їх і недоліки. Останні, можна вигідно використовуватися з користю для себе.


Технічна сторона


Ми вже неодноразово писали про те, як правильно відкрити інтернет магазин, використовуючи безкоштовні ресурси чи навпаки, звернутися до професіоналів і отримати готовий продукт.
Перш ніж зробити вибір, бізнесмен повинен сам ознайомитися з профільною літературою і вивчити суть питання, хоч би поверхнево. Це необхідно, передусім, для того, щоб правильно поставити завдання розробникам сайту.

По-друге, знання технічної сторони сайто будування допоможуть уникнути помилок, які допускають конкуренти.

По-третє, підприємець зрозуміє, не лише, як відкрити онлайн магазин, а і систему його розкручування і просування. Тільки верхні позиції в Топі пошукових запитів притягне велику кількість клієнтів і забезпечать стабільний заробіток. Навіть якщо в якийсь момент він виявиться на верхніх позиціях, то через декілька тижнів ситуація може різко змінитися. Щоб цього не відбувалося, сайт треба постійно наповнювати новим контентом, стежити за його популярністю.


Рейтинг популярності товарів


Щоб підприємцям спростити завдання, який інтернет магазин відкрити, приведемо рейтинг товарних груп, які за статистикою користуються найбільшим успіхом у онлайн покупців :

Книги. Ця "духовна їжа" недорога в ціні і зручна при доставці. Найбільший дефіцит в цьому товарі відчувають люди, які проживають далеко від мегаполісів і великих міст. Зробивши ставку на цю категорію людей, підприємець забезпечить постійний приплив їх до себе на сторіночки. Головне, це не переборщити з цінами. Якщо торгова націнка складатиме менший відсоток, чим в звичайних торгових точках, клієнтами стануть і жителі великих міст.

"Секс-шоп". Більшість людей притягають можливість залишитися анонімним покупцем, здійснюючи купівлю. Наш менталітет, вихований роками, не дозволяє багатьом людям зробити покупку виробу інтимного характеру відкрито - при особистому спілкуванні. Недолік цих товарів - вузька спрямованість, категорія цікава тільки певному колу людей.

Сувенірна і подарункова продукція. У мережу за подібними виробами, як правило, звертаються люди, у пошуках новинок або унікальних виробів на подарунок, тому розумно буде зробити ставку на ексклюзивні і неповторні речі. Дохід від діяльності матиме сезонний характер: сплески перед святами і помірний режим роботи в звичайні дні. Цікавий відсоток націнки, яка є присутнім на подібні товари, - 300%.

Зоотовари. Корма для тварин і туалети частенько фасують у великі мішки, які власноручно нести додому з супермаркету незручно. Багато покупців умисне замовляють доставку подібних товарів - це і зручно і недорого. Корми і аксесуари для тварин не є предметами першої необхідності, але власниці вихованців рідко скупилися на якісну їжу і облаштування побуту для улюбленців.

Побутова техніка. Відразу почнемо з мінусів цієї сфери діяльності - це конкуренція. На сьогодні існують онлайн-площадки, які встигли навіть представництво інтернет магазину відкрити, практично в кожному місті. Але якщо підприємець в "битві за покупця" не здасть свої позиції, то навіть з урахуванням скидок і акцій діяльності його буде прибутковою.

Комп'ютерна техніка і аксесуари до неї. Конкуренція на цьому ринку віртуальної торгівлі практично така ж велика, як і у випадку з побутовою технікою. Різниця в тому, що ці пристрої споживачі купують набагато рідше, ніж попередні. Запорука успіху у світі комп'ютерних технологій - бути на крок попереду своїх конкурентів, пропонуючи новинки і самі останні розробки. Усі вище перелічені ознаки характерні для електронного ринку дрібної побутової техніки : телефонів, плеєрів, фотоапаратів.

Парфюмерія і косметична продукція. Покупці, в основному жінки, вже давно навчилися вибирати духи на подібних онлайн-площадках. Практичні пані нюхають аромати в звичайних бутиках, а потім замовляють купівлю через онлайн-ресурс. У питанні, який інтернет магазин відкрити, цей напрям бізнесу перспективний і прибутковий, але це вже встигли зрозуміти багато конкурентів, одержуючих непогані прибутки впродовж останніх декількох років.

Це усього лише деякі напрями, які широко представлені сьогодні в мережі. Чи вигідно відкривати інтернет магазин, оцінювати слід підприємцеві виходячи з власних знань, здібностей і структури ринку, що сформувався в регіоні.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!