БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Який бізнес зараз актуальний 2014


Сьогодні, коли життєво важливі для людини ресурси забруднені, а екологічна обстановка з кожним роком погіршується, люди все частіше замислюються про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Спостерігається тісний зв'язок між продуктами харчування, які вживає людина, і його здоров'ям із зовнішнім виглядом.

Плоди генної інженерії, ароматизатори і синтетичні добавки для поліпшення смакових якостей, присутні в продуктах, які нам пропонує сьогодні торгова мережа, негативно впливають на організм людини. Численні досліди не раз підтверджували це.

"Рецепт" корисної їжі геніально простий: її необхідно виростити в екологічно чистих умовах, правильно зберігати і упаковувати. На питання, який бізнес зараз актуальний 2014, без сумніву, можна відповісти, запропонувавши підприємцям зайнятися діяльністю, пов'язаною з виробництвом і реалізацією продуктів "здорового харчування".

Це затребувана область сьогодні тими споживачами, які ще не встигли забути запах і смак натуральних овочів, фруктів, молока і м'яса. Власники приватних будинків і жителі сільської місцевості, як правило, більшість інгредієнтів для свого столу вирощують на своїх ділянках, тому проблемою "здорового харчування" більше заклопотані міські жителі. Через обмежений час вони вимушені купувати товар в супермаркетах, а на їх полицях вже більше половини виробів являються гено - модифікованими.

Купити якісні і екологічно чисті вироби ще можна на ринках, але здійснювати ранішні походи туди у більшості міських жителів немає можливості. Усі ці чинники явно показують, який вид бізнесу зараз актуальний і має великий попит у споживачів. До того ж, пропозиції в цій ніші набагато нижчі, ніж попит. Це відкриває можливості для успішного створення і ведення діяльності у сфері виготовлення і продажу еко - продуктів.


Що таке "здорове харчування"?


Перш ніж замислювати відкриття своєї справи необхідно визначитися, яка їжа є екологічно чистою:


не містить барвників, консервантів, загусників і ароматизаторів.
при вирощуванні, не задіюють препарати групи гербіцидів, гормонів і інших хімічних сполук.
земельні ділянки для обробітку вибираються далеко від промислових підприємств.


Види заробітку


Вище ми визначилися, який малий бізнес зараз актуальний, тепер необхідно вибрати нішу, пов'язану із загальною концепцією надання людям екологічно чистих товарів. Варіантів побудови підприємства може бути декілька:


Виробництво


Цей вид заробітку безпосередньо пов'язаний з сільським господарством. Як показує практика, успіху досягають ті фермери, які по-справжньому люблять землю і працюють на ній. Окрім цього, необхідно знати ази агротехніки рослин, які планується робити. Агронома, звичайно, можна найняти на роботу, але власникові буде куди простіше контролювати роботу усіх структур компанії, якщо він особисто розбиратиметься в цій темі. Переваги цього профілю діяльності :


Відсутність конкурентів на ринку;
Попит на продукцію, виготовлену за екологічно чистою технологією, росте з кожним роком, тому досить певний час, щоб зайняти в ніші міцні позиції і розвиватися.

До недоліків вирощування еко - продуктів можна віднести те, що ця технологія виробництва більше витратна і морочлива, вимагає пильнішої уваги.


Торгівля


Відкриваючи магазин, на полицях якого будуть представлені екологічно чисті товари, необхідно знати, що ціни на них відчутно вищі, ніж на звичні усім продукти в звичайних супермаркетах. Це пояснюється тим, що витрати на вирощування більш трудомісткі. Крім того, зовнішній вигляд овочів і фруктів не такий заманючий, як у виробів, призначених для тривалого зберігання і оброблених хімічними речовинами. До цього має бути готовий власник торгової точки і покупці, хоча, споживачі, які усвідомлено вибирають якісні товари, частенько прекрасно розуміють їх походження і призначення, тому готові платити більше в інтересах свого здоров'я.
Якщо первинні вкладення не дозволяють підприємцеві орендувати площі під магазин, можна почати з невеликого відділу в супермаркеті. Там же зручно буде порівнювати переваги споживачів, і вибрати напрям для подальшого розвитку торгових точок.


Переваги:


На відміну від інтернет майданчиків і ринків, стаціонарних точок, доступних для покупців у будь-який час, мало.
Практика показує, що рентабельність діяльності складає приблизно 40%.


До недоліків реалізації еко - продуктів в стаціонарних точках відноситься їх недовгий термін зберігання і висока ціна. Перший недолік можна відрегулювати, склавши грамотну схему оновлення товару в магазині, а другий, орієнтацією точки на зацікавленого покупця.


Інтернет-магазин


В принципі, це та ж сама торгівля, тільки без оренди приміщення і устаткування. Витрати на відкриття такого майданчика невеликі, необхідність в закупівлі і зберіганні великих партій пропадає. Завжди можна закуповувати свіжі вироби у виробника, орієнтуючись на замовлення клієнта. Ці достоїнства вже оцінили ряд підприємців, які відкрили ресурси з продажу еко - продуктів в інтернеті. На відміну від перших двох напрямів діяльності, ця ніша вже частково зайнята, і вибравши її, можна зіткнутися з конкуренцією.


Посередницькі послуги


Ідея полягає в тому, щоб робити послуги мережі супермаркетів або виробникові, по доставці готової продукції на торгові точки. Невеликому фермерському господарству часто не під силу організувати безперебійні постачання продуктів до супермаркету своїми силами. Підприємець може стати тією ланкою, яка забезпечить своєчасний продаж товару фермера і безперебійні постачання його на полиці супермаркетів.

Стартувати в цьому напрямі діяльності можна з мінімальними вкладеннями, оскільки знадобиться, по суті, транспортний засіб для мобільного пересування і своєчасних постачань. Окрім цього, треба запастися терпінням і наполегливістю, поки схема взаємодії усіх трьох сторін процесу буде налагоджена.

Продаж еко - продуктів - це, звичайно ж, не єдина відповідь на питання, який бізнес зараз актуальний. 2014 рік, як і усі попередні роки, насичений відкриттями в техніці, електроніці і інших сферах господарювання людини.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!