БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Яка біржа копірайтинга краща?


Це питання ставлять собі усі, хто вирішив почати заробляти на біржах копірайтинга.

Якщо його озвучити де-небудь на відвідуваному форумі, отримаєш прямо протилежні думки і дізнаєшся про десятки-інших бірж, про які раніше навіть і не чув.

Питання "Яка біржа копірайтинга краща " так і залишиться відкритою, оскільки дуже скоро прийде розуміння того, що багато позитивних відгуків могли бути написані просто тому, що їх добре оплачують.

копірайтинг

Отже, з'ясовувати, яка біржа копірайтинга краща будемо по одному єдиному параметру - на якій біржі копірайтинга копірайтери заробляють більше.

Порівнювати будемо три біржі - Textsale, Advego і Etxt.

Запитувати про прибутки на цих біржах я ні у кого не буду, а просто загляну у свою статистику прибутків по партнерських програмах. Благо, що на усіх трьох біржах контенту умови участі в партнерській програмі загальні - кожному, хто притягнув в систему замовника або виконавця, нараховується 25% від прибутку системи.
Тепер мій особистий рейтинг бірж копірайтинга :

На першому місці: біржа Etxt
Якщо узяти увесь мій дохід від партнерських програм по трьох біржах за останній місяць, то 57% від нього мені принесла Etxt.

Чим вони беруть, я не знаю. Ніби і статті в магазині лежать по декілька днів на перевірці, і модератори моторошно прискіпливі до всякої там орфографії і стилістики. І, до речі, вихвалянь цієї біржі в Інтернеті я якось не зустрічаю. Напевно, все-таки якість грає роль. Чи мені з рефералами повезло:)

До речі, по рефералах - на цій біржі їх у мене мало. Тобто робимо висновок - конкуренція відносно низька, заробітки відносно високі. Але ще раз попереджаю - вхід в цей рай пильно охороняють цербери-модератори.

Друге місце в рейтингу у мене займає біржа Textsale
Мені вона взагалі-то більше за усіх інших подобається. Швидко, демократично, зручно і таке інше. Тут отримую 28% від загального доходу з рефералів.

Читачів я орієнтую на те, що Текстейл - це біржа готового контенту. Тобто спочатку пишеш, а потім шукаєш, кому це може знадобитися. Але детальна статистика реферальских відрахувань говорить, що саме за замовлені статті платять більше. Може, дійсно розцінки високі, а може просто замовлення великі. Тут вже подробиць не взнати.

Третє місце - дістається Advego.

Незважаючи на величезну кількість копірайтерів, що зареєструвалися в цій біржі (рефералів у мене тут в 3 рази більше, ніж на Etxt), реферальскі відрахування з неї складають усього 15%. Що на мій погляд мало.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!