БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як збільшити відвідуваність блогу?


Напевно, усі блоггери мріють про те, щоб притягати на свій блог декілька десятків тисяч відвідувачів кожен місяць. Адже від такого великого трафіку і прибуток буде високим.

Але досягти таких висот важко, особливо на початку. Тому до своєї мети треба рухатися поступово. У цій статті ми розглянемо 5 стратегій, які допоможуть вам притягнути додатковий трафік на свій блог. Ці стратегії розроблені експертами. Застосовуючи ці методи, ви зможете збільшити відвідуваність свого блогу у декілька разів.

блог

Отже, 5 способів залучення трафіку на блог.


1. У своєму блозі робіть акцент на двох або трьох темах.


Поширена помилка багатьох початкуючих блоггерів полягає в тому, що вони роблять свій блог занадто "широким". Тобто вони освітлюють у своєму блозі надто багато тем. Звичайно, немає нічого поганого в тому, що ви регулярно наповнюєте свій блог унікальним контентом. Але якщо на вашому блозі надто багато тем, то пошукові системи не стануть виводити його на високі позиції.

Якщо ви любите готувати, ваш блог має бути зосереджений на рецептах і способах приготування. Якщо ви любите спорт, ваш блог повинен зосереджений на спортивних новинах. Тобто ви повинні вибрати певну нішу. І розвивати свій блог треба саме у вибраній темі. Так у вашого ресурсу з'явиться цільова аудиторія, і він високо котируватиметься пошуковими системами. Як вести блог.


2. Застосовуйте пошукову оптимізацію (SEO).


Як тільки ви визначилися з нішею і вибрали декілька категорій для свого блогу, можна приступати до вивчення пошукової оптимізації. Вам треба навчитися правильно писати статті для свого блогу. Адже пошукові системи працюють по певних алгоритмах. Вони сканують ваш сайт, щоб знайти важливу інформацію, наприклад, ключові слова або фрази, зображення, що містять ключові слова і багато що інше. І чим краще ви оптимізуєте свій блог, тим вище він стоятиме в результатах пошукової видачі. Зовнішня і внутрішня SEO -оптимизація сайту.

У Інтернеті є багато курсів, з яких ви дізнаєтеся, як створювати seo -контент. Вас також навчать притягати трафік на свій блог. Загалом, в Мережі дуже багато інформації про SEO, тому вам треба вивчити цю тему. Ці знання допоможуть вам грамотно розвивати свій інтернет-проект.


3. Пишіть контент, який змусить ваших відвідувачів затриматися на блозі і, можливо, залишити коментар.


Вам треба навчитися захоплювати увагу читачів. Для цього доведеться навчитися писати хороші статті. Дослідження показали, що у вас є близько 6 секунд, щоб захопити увагу читача.

Таким чином, ваша перша пропозиція повинна відкластися в голові у читача. Тобто ви повинні змусити відвідувача прочитати статтю до кінця, щоб він затримався подовше на вашому блозі. Тут вам допоможе знання про те, як поліпшити поведінкові чинники.

Зміст вашого сайту повинен відповідати конкретній аудиторії. Якщо узяти для прикладу цю статтю, то на початку ми сказали про те, що усі блоггери прагнуть збільшити відвідуваність своїх сайтів. Тобто ми звернулися до блоггерів, які шукають способи для залучення трафіку на свій блог. Крім того, далі ми описуємо методи і стратегії, які їм допоможуть в досягненні їх цілей. Тобто блоггери відразу можуть застосовувати отриману інформацію на своїх блогах.


4. Використовуйте соціальні медіа.


Перші 3 стратегії розраховано на довгострокову перспективу. Наприклад, створивши на блозі хороший вміст, вам доведеться чекати своїх відвідувачів з пошукових систем від 3 до 8 тижнів. В цей час ви не отримаєте від свого блогу ніякої користі. Тому було б доцільно зайнятися поширенням своїх статей через соціальні медіа.

Наприклад, всякий раз, коли ви пишете пост, відправляйте його в соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Вконтакті і так далі. Так ваші статті будуть опубліковані і в соціальних медіа. Потім можете попросити своїх друзів і послідовників, щоб вони ділилися цими статтями, ставили лайки або коментували. Чим більше лайків і ретвітів отримає ваша стаття, тим вище вона котируватиметься пошуковими системами. Крім того, ви також отримаєте зворотні посилання на свій блог, що теж підвищить ваш авторитет.


5. Публікуйте свої матеріали в каталогах статей.


У Інтернеті дуже багато каталогів статей. По суті, кожен каталог статей - це велика база даних, де містяться матеріали на самі різні теми. І плюс в тому, що, публікуючи свої статті в каталозі, ви можете вказувати посилання на свій блог. Це допоможе вам притягнути додатковий трафік.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!