БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як збільшити рейтинг копірайтера на Текстсейлі?


Складно бути новачком серед маститих і авторитетних. У цьому житті завжди доводиться вибивати собі місце під сонцем, кожну хвилину доводячи, що ти крутий.

Одним з найважливіших аргументів в руках копірайтера є рейтинг.

Якщо він великий, його не соромно показати тим, хто виявився поблизу. А ось маленький рейтинг. викликає співчуваючі погляди, поблажливу посмішку. Так і видається картинка: стоїть копірайтер один однісінький, дивиться сумно на свій маленький рейтинг, а мимо проходять упевнені у власній перевазі гуру, ляскають його по плечу і утішають: "Нічого, до весілля підростеш".

Але що, якщо до весілля ще дуже довго, а жити активним копірайтерским життям хочеться вже зараз?
Треба терміново збільшувати рейтинг.

Технологія збільшення рейтингу проста і універсальна. Розберемо її на прикладі біржі Текстсейл.

1. Продаємося дешево. І не кидайтеся на мене з криками "Та як можна таке пропонувати"!. Тіштеся тим, що це не назавжди. В середньому, статті за ціною 0,5$ / 1000 знаків без пробілів. розкуповують за два-три дні. Швидкість може залежати від тематики. Помічено, що "Краса і здоров'я" цінується веб майстрами менше, ніж, допустим, "Авто". Ну нічого, ось стукне їм усім по 60, ще переглянуть свої позиції.

2. Пишемо короткі статті в межах 1800-2500 знаків. Менше знаків - тільки час втрачати на пошук натхнення, а більше - збільшується загальна вартість статті. Враховуйте, що є веб майстри, які цілеспрямовано шукають тексти не дорожче за долар.

3. Викладаємо статті щодня. Хоч по одній статті, але ваше ім'я повинне мелькати на перших сторінках каталогів. Не розпилюйтеся, вистачить пари-трійки рубрик. Але щодня, запам'ятайте це.

4. Кожні сім днів "струшуйте" непродані статті. Для цього зайдіть в режим редагування і що-небудь змініть в описі. Збережете результат. Ваші статті знову виявляться на перших сторінках.

5. Продовжуємо марафон до досягнення рейтингу. А скільки ви хочете отримати? Комусь хватає 40 балів для щастя, хтось відрощує рейтинг до 200. Розміри регулюйте за власним бажанням. Тільки врахуйте, що чим довше продаватимете статті дешево, тим складніше буде отримати зірку і потрапити в Топ на головну сторінку біржі Текстсейл. Отже не захоплюйтеся.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!