БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробити в Інтернеті з нуля?


як заробити в Інтернеті з нуля

Заробити в Інтернеті з нуля звичайно можна, питання в тому, скільки можна заробити в Інтернеті з повного нуля. Зрозуміло, що 1000 грн отримати простіше, ніж 1000 доларів. Однак, де є 1 $ - там, стало бути, є і 1000 доларів. Зрештою, як би це банально не звучало, все залежить тільки від Вас - від Вашої активності, наполегливості і працьовитості.

У кожному разі, щоб почати заробляти в Інтернеті з нуля, потрібно вкладати - або час, або гроші. Але, швидше за все, доведеться використовувати і те, і інше. Навіть плата за Інтернет - це ж теж витрати.
І все ж, як заробити в Інтернеті з нуля?


Уявімо, що у Вас взагалі немає ні гроша, тільки лише оплачений доступ в Інтернет. Або ж Ви просто не хочете тратити гроші і з принципу вирішили, не витративши ні копійки, почати заробляти в Інтернеті. В такому випадку, заробити в Інтернеті з нуля буде складно, але можна!

Практично всі способи заробітку в Інтернеті засновані на створенні сайту. Сайт - це щось на зразок нерухомості в реальності. У міру зростання і розвитку сайту зростають доходи, які він приносить, зростає його популярність і, отже, вартість.

Щоб зробити сайт, потрібні знання і невеликі витрати. Знання можна отримувати, як платно, так і безкоштовно. А витрати на початковому етапі в основному пов'язані з купівлею домена і оплатою хостингу.

Що таке домен і що таке хостинг ми вже розглядали. Ну да повторимося ще раз.

Домен - це ім'я сайту, його адреса в мережі. Приміром, ім'я цього сайту: megaidei.com

Хостинг - це мысце для сайту, де він знаходиться. Сам сайт - це набір файлів і даних, що зберігаються на веб-сервері, який і є хостингом.

Ціна домена варіюється від 4 до 10 доларів на рік. Недорого домени можна купити тут.

Хостинг є безкоштовний, але краще брати платний - це того варто. Платний хостинг якісніший, має більшу функціональність. Хороших платних хостингів досить багато, також, як і поганих. На даний момент, я Вам рекомендую хостинг ТУТ. Ціна питання: 29 доларів на рік. За ці гроші можна розмістити до 2-х сайтів. Платити за хостинг можна по місячно, но так не вигідно, бо получиться дорожче на 3,18 доллара. Якщо купляєте зразу його на рік, то домен вам дають в подарок, но тут є одна уловка. Діло в тім, що на наступний рік ви зможете переплатити за продовження домена.

Якщо хтось подумав, що його купляєш 1 раз, то це помилка, ми його берем в оренду, і кожен рік потрібно платити за нього, не платити його від вас забирають. Но насправді це не великі гроші, ви будете заробляти в рази більше і перекриєте ті витрати.

Разом ми маємо приблизно 40 доларів первісних витрат на створення одного або навіть декількох сайтів.

Ну, а як заробити в Інтернеті з нуля, якщо немає навіть 50 доларів?
Якщо у Вас взагалі немає грошей, їх можна заробити в Інтернеті. Способи є, про них ми ще поговоримо в окремих замітках цього розділу. Тоді-то і з'ясуємо конкретно про те, як заробити в Інтернеті з нуля, не затрачаючи грошей, покладаючись при цьому лише на свої зусилля і час.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!