БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробити в Інстаграм


Instagram є функціональним додатком, що дозволяє знімати, зберігати і поширювати фото та відеоматеріали. Сервіс підходить для айфонів, айпадів, телефонів на базі Android 2.2 і вище та інших сучасних мобільних пристроїв. Він дозволяє не тільки відредагувати знімок, але і перетворити аматорське фото в професійне. Після того, як компанія Facebook придбала Instagram 2012 року, перелік можливостей програми значно розширився. Наприклад, з'явилася функція інтеграції свого облікового запису з власним профілем у Фейсбуці, Твіттері, ВКонтакті та іншої соціальної мережі.

інстаграм

Instagram як актуальна платформа не лише для активного спілкування, але і як реальна можливість заробітку

Розкриття комерційного потенціалу додатку стався не відразу. На самому початку сервіс використовували строго у відповідності з його призначенням – редагування фотознімків в телефоні з наступним завантаженням в інтернет. Але, поступово додаток став розвиватися, обзаводитися новими функціями і можливостями.

В даний час тисячі людей заробляють гроші за допомогою Instagram, а більшість з них навіть не докладає до цього ніяких зусиль (наприклад, власники пасивного доходу від розміщення реклами). Найцікавіше, що вітчизняні манімейкери-фахівці по підприємництву в інтернеті довгий час не звертали уваги на сервіс Instagram. Кардинальна зміна ситуації відбулася в 14-15 роках поточного століття, коли Instagram став доступний для запису і викладення короткого відео. Наступним чинником, що позитивно відбилося на комерційному потенціалі є поява інтеграції з ВКонтакті – найпопулярнішою соціальною мережею в Росії. З'єднання акаунтів забезпечує автоматичну публікацію, всього знятого в IG в «Контакт», що істотно спрощує завантаження файлів і позитивно відбивається на якості фото та відеоматеріалів.

Далі почався цілком логічний процес – кожен власник або адміністратор публічної групи чи сторінки ВКонтакті мігрував в Instagram, щоб розвинути там свою групу і отримати за це заслужений прибуток. Крім того, з'явилися біржі, які є посередниками при торгівлі рекламою: тепер стала доступна будь-якому користувачеві публікація власної анкети і використання пропозицій рекламодавця.


Способи заробітку на платформі instagram


Сервіс Instagram пропонує безліч варіантів отримання додаткового доходу і, ось основні з них.


Реклама


Як відомо, велика кількість підписників, властиве будь-якійї соціальній мережі, піднімає рівень її популярності.


реклама в інстаграм

Спираючись на ці відомості можна судити і про стабільність заробітку за допомогою біржових і прямих продажів рекламної інформації. Важливо! Всього кілька років тому (в самому початку появи сервісу) у кожного зареєстрованого користувача, що має пару сотень підписників, була можливість називати свій аккаунт популярним, то тепер для звичайної привабливої моделі необхідно не менше півмільйона підписників. Загалом, тепер щоб почати заробляти на своїй рекламі в фотосети, потрібно докласти чимало зусиль, щоб за спиною стояло, як мінімум, 10 тисяч підписників, причому бажано тематичних. Звичайно, ніхто не відміняв придбання фоловерів-ботів, але якщо планується реальний заробіток на рекламі за допомогою сервісу Instagram, краще не робити цього.


Торгівля


Розвиток торгового бізнесу в Інстаграмі стрімко розвивається. Більшість торговців залишають інші соціальні мережі, адже, як виявилося, Instagram володіє чималим ринком купівлі-продажу. Все, що потрібно від користувача, це хороший знімок товару, зазначення бажаної вартості та завантаження фотографії на сторінку.

продажі в інстаграм

Правда, є один нюанс – без наявності покупців бізнес-ідея приречена на провал. Залучення клієнтів здійснюється за допомогою тегів. Наприклад, покупець, який займається пошуком #сувенірів, зможе знайти пропозицію в Инстаграмі. Єдиний недолік – це неоднозначність пошуку в мережі, який може розташувати інформацію про продаж товару в самому низу.

Рішення даної проблеми наступне: творець фото-мережі порадував користувачів новим сервісом – Inselly, послугами якого можна користуватися абсолютно безкоштовно. Принцип роботи дуже простий: до фото потрібно додати тег #inselly і система сама виставить товар на продаж. Ресурс Inselly не тільки забезпечує продаж продукції, але і дозволяє зробити з свого аккаунта віртуальний магазин. Виводити грошові кошти можна через розрахункову систему PayPal. Щоб заробіток став ще більш ефективним, потрібно розміщувати в особистому профілі цікаву і привабливу рекламу, ставити «лайки» під тими постами, які хоч якось пов'язані з продаваним товаром. Для коментарів можна використовувати інші особисті акаунти. Крім того, не можна забувати про знімки з водяними знаками і про теги.


Лайки і підписники


На лайках і на підписках може почати заробляти будь-який бажаючий, що має зареєстрований профіль в Instagram. На просторах інтернету можна знайти безліч сервісів, що дозволяють отримувати додатковий дохід. За секундну підписку рекламодавець в середньому платить 40 коп рубль, а за лайк – 20 коп. Як же заробити на лайку чужого акаунту? Для отримання дивідендів за допомогою Instagram в першу чергу потрібно пройти процедуру реєстрації на біржі. Розмір прибутку залежить від вартості 1 лайка і від кількості живих записів, наявних у розпорядженні.


Викладення фотографій


У любителів робити фотографії і розміщувати їх в своєму акаунті в Instagram з'явилася можливість отримувати за це гроші. Мобільний додаток Fotolia Instant дозволяє робити, завантажувати і продавати власні знімки у фотобанку Fotolia. Сайт mobistock.com забезпечує можливість продажу фотографій, завантажених в Instagram. Виплати проводяться щомісячно за допомогою платіжної системи PayPal. Сайт англомовний, а для реєстрації необхідні: Facebook або пошта.

Після цього потрібно підключити власний аккаунт в Instagram і завантажити фотографії. Перш ніж знімки будуть поміщені в каталог, їх повинні перевірити модератори. Фото може бути забракованим за наступних причин: розмитість або низька якість, наявність великої кількості фільтрів, образливий матеріал, присутність торгового знака або логотипа, наявність музею або який-небудь пам'ятки, порнографічний матеріал, подібних знімків і так вже багато на сайті. Крім того, фото не повинно містити підписи, цитати або водяні знаки. Селфі не розглядаються.


Блог


Подібний вид заробітку починається не відразу. Відразу після створення блогу, слід наповнити його початковим матеріалом, основне завдання якого – забезпечення мінімальної відвідуваності. Перший невеликий дохід зможуть принести мінімум 100 унікальних відвідувачів щодоби.

Наповнюючи блог, автору обов'язково потрібно зацікавити читача. В опублікованих матеріалах повинна міститися важлива і корисна інформація, що дає відповідь на різні питання, інакше людина не захоче ставати підписником або постійним читачем блогу. А щоб зацікавити пошукову систему, користувачеві потрібно освоїти SEO оптимізацію сайту.


«Злив» трафіку


Даний вид заробітку за допомогою Instagram є дуже трудомістким процесом, що підходить далеко не кожному.

Частина роботи дозволяє автоматизувати Зеннопостер, але і ручну працю ніхто не відміняв. Процес створення шаблону і алгоритм його роботи є стандартним. Що стосується розміру доходу, то для того, щоб заробляти 4 тис. на місяць, необхідно мати 10-15 акаунтів в Instagram. При наявності чистого динамічного ip-адреси, витрат на проксі не вийде уникнути. Для одержання більш високого доходу, необхідно збільшення обсягів та придбання індивідуальних проксі.

В цілому процес виглядає наступним чином: отримання аккаунта, заповнення його малюнками, текстом і посиланнями, перевірка списків користувачів, які підходять для прогону, видалення зі списку кожного, хто схожий на потенційного бота, здійснення прогону, відписка від користувачів.


Коментарі


Непоганим варіантом отримання додаткового доходу є написання коментарів до фотографій інших користувачів зі схожими інтересами. Для їх пошуку потрібно скористатися спеціальною функцією «Рекомендовані користувачі», розташованої в пошуковому розділі. Розміщення приємних коментарів дозволяє залучити користувачів на власний аккаунт. Деякі можуть підписатися, інші поставити лайки або залишити коментарі, що теж непоганий профіт у розкрутці вашого облікового запису.


Інші


Акаунт у Instagram можна використовувати як місце розміщення посилань на який-небудь купон або знижку, що також є додатковою мотивацією для перегляду фотографій. Потрібно реагувати на будь-який коментар до знімка, нехай навіть і негативний. Провокація публіки дозволяє досягти більш високого рівня популярності. Наприклад, якщо користувач професійно займається фотозйомкою, то він обов'язково повинен порадувати відвідувачів своїми кращими роботами.

Це допоможе знайти нове замовлення на весілля, корпоратив або хрещення. Також можна влаштуватися адміністратором для запису в Instagram. Ця професія передбачає підбір відповідних картинок, хештегів і створення позитивного іміджу для групи або компанії. Крім того, можна пройтися по організаціям у своєму місті та запропонувати їм послуги з просування в instagram.


Межі та можливості сум заробітку в Інстаграм


Конкретні суми заробітку в instagram безпосередньо залежать від обраного способу заробітку і кількості вільного часу. Не можна залишати без уваги і рівень популярності самої сторінки, адже більш високий рейтинг і наявність великої кількості підписників спонукає рекламодавців до підвищення оплати. Сервіси також платять за лайки під фотознімками та за кількість кліків на сторінці. Instagram дуже багатий на ботів. Тому якщо з 50 тисяч підписників, реальними людьми виявляться лише 2000 осіб, нарахування оплати буде проводитися тільки виходячи з кількості останніх.

Середня величина доходу на рекламі дорівнює 2800 грн і то, тільки в тому випадку, якщо за місяць буде здійснено кілька замовлень. Компанія, що просуває свій бренд готова платити приблизно 400-1200 грн за 1 пост свого товару.


Негативні моменти та складності даного виду отримання прибутку


Якщо говорити про недоліки, то, як і в будь-якій іншій роботі, їх вистачає. Наприклад, не можна обійтися без деяких зусиль, необхідних для розкручування свого аккаунта, адже розміщення реклами вимагає наявності як мінімум 10000 підписників. Все це доведеться зробити самостійно, без застосування яких-небудь спеціальних програм, тому що потрібно набрати живу аудиторію, а не ботів.

Якщо розглядати ситуацію з біржею, то для збільшення обсягу прибутку, потрібно створення декількох облікових записів, щоб оплата одного завдання зросла в 5-10 разів. Інші недоліки мають суто індивідуальний характер: наприклад, використовувати для заробітку лайки або фотографії – особиста справа кожного.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!