БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробити в декретній відпустці?


В один прекрасний момент, сидячи з дитиною в декретній відпустці, багато з мам, з тих чи інших причин (найчастіше пов'язаним з грошима, а точніше з їх нестачею) задаються питанням - як заробити, сидячи вдома?

Для деяких мам «задавання» собі такого питання стало переломним моментом в житті. Більш того - щасливим переломним моментом.


Що спонукає мам шукати заробіток в декреті?


Причин, за якими мами, що сидять в декреті, шукають інтернет-заробіток не так вже й багато. В основному, як вже говорилося, вони пов'язані з грошима. Але буває що й ні. Давайте спробуємо вивести кілька очевидних причин.

як заробити в декретній відпустці

Причини, по яких мами прагнуть заробити в декретній відпустці:


Брак грошей на повсякденні витрати, в тому числі пов'язані безпосередньо з утриманням дитини
Бажання допомогти чоловікові заробляти гроші. Адже навіть якщо грошей вистачає (чоловік заробляє, батьки допомагають), хочеться все ж допомогти рідним і теж щось, як кажуть, принести в будинок. Грошей-то, як відомо, багато не буває.
Прагнення підкреслити свою матеріальну незалежність і інтелектуальні якості. Приємно адже похвалитися, наприклад, перед подружками, що ти сидиш вдома, заробляєш 500-1000 доларів через Інтернет і думаєш, чи варто взагалі виходити на роботу при такому непоганому розкладі.

Бажання само реалізуватися і розвиватися. Це, так сказати, щоб було не нудно жити. Адже в кожній людині є творчий початок. Люди часто не можуть жити заради того, щоб просто жити. Хочеться щось робити, щось створювати, дізнаватися, допомагати іншим, в кінці кінців. Будь-який рух вперед наповнює життя яскравими фарбами.


Підробіток і робота в декреті


У чому, власне, відмінності одного від іншого? Тут, в принципі, градація досить індивідуальна.


Ось як я це уявляю:


Підробіток в декреті - це невеликий заробіток, сполучений з меншим рівнем відповідальності.

Прикладами підробітку може бути індивідуальна Фрілансерська діяльність, така, як рерайтинг і копірайтінг, створення під замовлення сайтів, дизайну, виконання різних доручень за гроші - від найпростіших до дуже складних.

Робота в декреті - це заробіток побільше, але при цьому і відповідальності теж більше. Попросту кажучи, це віддалена робота на дому. Молода мама влаштовується на роботу, отримує за свою роботу зарплату - оклад або відсоток, або оклад + відсоток.

Порівняно з підробітком - це більш стабільний заробіток при зайнятості від 3-х до 8-ми годин на день.

Проте варто пам'ятати про те, що в будь-якому випадку сума заробітку буде залежати від ступеня зайнятості, якості і швидкості виконання доручень, і взагалі - від серйозності ставлення до своєї справи.

Скажімо так, заробіток в 1000 доларів за місяць (і вище) буває, як при роботі на себе (підробіток), так і при найомній віддаленій роботі.

Варто також пам'ятати про те, що за статистикою більшості людей підходить саме дистанційна робота на когось, оскільки і рівень відповідальності в даному випадку вищий, і звична щомісячна стабільність по грошах вельми нам всім приємна.

Як почати заробляти, перебуваючи в декретній відпустці?

Найшвидший і вірний спосіб почати заробляти в декреті - знайди віддалену роботу, освоївши одну із затребуваних і високооплачуваних спеціальностей, яких нині не хватає з кожним днем.

Не думайте, що потрібно буде вчитися 5 років, як у ВУЗі. Все набагато простіше, але більш продуктивніше, ніж при класичній системі освіти. Але про це поговоримо далі по тексту.
Заробіток в декреті. 3 кроки для отримання віддаленої роботи

Ось ми і дісталися до самого головного - безпосередніх дій для досягнення мети.

Отже, 3 кроку до мрії:


Крок 1. Вибрати найбільш підходящу для вас віддалену професію


Вибирати зараз є з чого, повірте.


Ознайомтесь з цим списком


1 Створення сайтів
2 Розкрутка сайтів
3 Створення дизайну для сайтів
4 Верстальщик
5 Програміст
6 Написання статей (копірайтинг, рерайтинг)
7 Створення рекламних банерів
8 Обробка фотографій в фотошопі
І це не все, ще є кучу багато різного…


Крок 2. Навчитися


З навчанням було туго рік-два тому. Але з 2013 року отримати віддалену спеціальність не складає труднощів. На даний момент, краще навчання ви можете отримати в двох перевірених школах:

Школа 1 - Dreamwork Professional

Школа 2 - Твій Старт
Школа 3 – сам вивчиш все через інтернет, інформації хватає, аж забагато і все безсплатно

Зараз тільки в цих школах вам дадуть високий рівень знань та практичного досвіду в максимально стислі терміни. Також в цих школах є гарантія працевлаштування, що робить неактуальним для вас крок №3.

Буває набір учнів у школу обмежений. Наприклад, в тренінг-центрі «Твій Старт» вже пройшов набір на широко профільну спеціальність «Менеджер інтернет-проектів», наступна група зможе пройти навчання лише навесні 2015 року.

Проте з 4 листопада буде проходити онлайн-конференція «Твоя нова професія 3.0», де будуть представлені 4 самі перспективні і затребувані Інтернет-професії.


Крок 3. Знайти роботодавця


Після проходження навчання, отримати роботу не складе проблем. Ринок інтернет-праці зараз просто гине від нестачі кваліфікованих кадрів. Уже починають з'являтися кадрово-тренінгові центри, які «зводять» роботодавців і шукачів віддаленої роботи.

Ось подібний центр, заснований однією з вищевказаних шкіл:

Кадрово-тренінговий центр Dreamwork Professional

Отже, всього 3 прості кроки відділяють вас від віддаленої роботи в декреті.

Для багатьох заробляти вдома в Інтернеті - це мрія.

Зробіть 3 прості кроки і перетворіть свою або чиюсь мрію в реальність!


Чи вигідно заробляти в декреті через інтернет?


Зізнатися, я і сам сумнівався до недавніх пір, що в декреті у мами з дитиною може бути якийсь серйозний заробіток в Інтернеті. Сумнівався, поки не дізнався про вище згадані тренінгові центри і результати їх випускників, серед яких певний відсоток становили якраз-таки мами, які перебувають в декреті. Чи варто цим займатися саме вам?

Відповідь тільки в вас самих!

Слухайте своє серце, відкинувши всі страхи і сумніви.

Страх - це ж всього ілюзія і незрима межа, стримуюча наш розвиток. Це межа нашої зони комфорту, переступивши через який (часом зціпивши зуби і закривши очі) розумієш, що більше не боїшся.

І не такий вже він і страшний тоді цей страх.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!