БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробити мільйон за рік


В останні роки український малий бізнес все більше співпрацює з китайськими постачальниками продукції. Товарообіг між Україною і Китаєм росте з року в рік. Окрім малого бізнесу, великі контракти укладають і промислові підприємства, працюючі в галузях високих технологій.
Возити товари різних галузей промисловості піднебесною стає усе більш доступно і просто.

Існують спеціальні компанії, які займаються доставками з цієї держави на територію нашої країни. Вони точно знають, як заробити мільйон за рік на послугах постачань, взаємовигідних для обох сторін.


Актуальність бізнесу


Існує стереотип, що склався ще в 90-і роки про продукцію китайських виробників. Більшість людей знають, що їх вироби коштують недорого і, природно, не відрізняються якістю і великим терміном служби. Кожен користувач може навести приклад того, як дитяча іграшка зламалася відразу після купівлі або мікрохвильова піч вийшла з ладу, не пропрацювавши і тижня. Але, сучасні покупці найчастіше навіть не помічають, що давно купляють речі знаменитих трендів і марок, вироблених в Китаї. Мало того, думкиі такі навіть не закрадаються в голови користувачів, тому, як якість і надійність їх на висоті. Що ж сталося з імпортними товарами? Чому їх роблять китайські заводи? Як швидко заробити мільйон змогли власники знаменитих брендів, виготовляючи її в Китаї?

Відповідь на ці питання прості. Тримати великий завод чи фабрику в Західній Європі стає все дорожче: росте вартість ресурсів, як матеріальних, так і трудових, ростуть податки. Власники заводів, переносять виробничі площі на територію Азії. Увесь виробничий процес ретельно відстежується представниками головної фірми і вироби мають ті ж властивості і якість, що і зроблені на основних фабриках і заводах. Таким чином, собівартість продукції здешевлюється, що робить її конкурентоздатною на ринку.

Як заробити мільйон гривень на доставці виробів виробництва КНР? Для цього необхідно розбиратися в тонкощах ціноутворення на них. Бездоганне співвідношення ціна-якість здатна забезпечити непоганий прибуток. Відшукати постачальника, продукція якого відповідають цій вимозі - це головне завдання, яке належить вирішити початкуючому бізнесменові.


Ризики


Вибрати категорію виробів, які підприємець поставлятиме з Китаю, просто і складно одночасно. Просто, тому, що практично будь-яка товарна група там дійсно виробляється, складно, оскільки вигоди від ввезення тієї або іншої партії можуть бути різними. На остаточний прибуток впливає розмір виробу, митні збори і інші чинники. З ризиками не отримати очікуваний прибуток можуть зіткнутися початкуючі бізнесмени. Кожну угоду необхідно ретельно прораховувати: вивчати ціни конкурентів на ринку, оцінювати витрати на оформлення вантажу на митниці.


При роботі з іноземними партнерами можна зіткнутися з такими ризиками:


Обман постачальника, втрата грошей;
Якість виробів в партії не відповідає заявленому;
Відмова митних органів від оформлення;
Псування або втрата товару при транспортуванні.


У КНР існує практика повідомлення країн - партнерам про своїх виробників, така інформація поступає і в адміністрації великих українських міст. Таким чином, досягається основна мета китайського уряду - завойована довіра іноземних партнерів. Щоб мінімізувати можливі ризики і втрати початкуючих підприємців і існують фірми, які надають наступні послуги :


Допомагають вибрати надійного і відповідального постачальника;
Виконують аналіз речень усіх можливих виробників якого-небудь виробу;
Контролюють процес відвантаження;
Супроводжують вантаж в дорозі дотримання;
Займаються митним оформленням;
Надають власний транспорт для доставки вантажу за необхідною адресою.


За умов, що склалися, коли без китайських постачальників підприємцям країни не обійтися, подібний набір послуг має у них великий попит. Якщо ви ще роздумуєте, де заробити мільйон, то ми підказуємо. Людська лінь і небажання вникати в юридичні тонкощі постачань з-за кордону здатні забезпечити комунікабельним людям стабільний непоганий дохід. Так, приміром, ви можете зайнятися продажем відмінних за якістю принтерів HP OfficeJet K8600.


Як це відбувається


Якщо розглядати КНР з космосу, то можна побачити не лише пам'ятники історії і сучасні будівлі, а і те, як на численних залізничних станціях і в портах йде невпинна робота по вантаженню товарів, що адресуються в різні країни світу. Для транспортування з цієї країни придатний будь-який вид транспорту : водний, повітряний, автомобільний.
Літаками найчастіше користуються для переправлення вантажу в країни, які знаходяться в географічній близькості. Автомобільні і контейнерні перевезення здійснюють з міста Гуанчжоу. Це своєрідний транспортний вузол, куди виробники звозять свою продукцію для відправки. Ціни в цьому місті на доставку досить низькі, оскільки дуже велика конкуренція між перевізниками. Знаходиться місто в Південному Китаї, тому там відбувається завантаження кораблів, які слідують в Україну і країни Європи.


Ось деякі критерії, по яких підприємець вибирає послуги, що робляться супроводжуючою фірмою :


Низькі ціни можуть насторожити замовника. Річ у тому, що деякі фірми не включають в ціну доставку, митне оформлення, внаслідок чого бізнесмен несе додаткові витрати на зберігання і оформлення вантажу, що могло не входити в кошторис витрат.

Назва товарів має бути оформлена правильно. Переклад необхідно зробити так, щоб українська митна служба не могла чіплятися перед оформленням. Паперова тяганина може привести до непередбачених витрат.

Вага брутто і нетто, заявлена в документах, повинна відповідати фактичному.
Перед відправкою контейнер обов'язково опечатують.


Це усього лише один з видів актуального бізнесу, який сьогодні популярний серед малого підприємництва. Як заробити мільйон за рік, ця стаття, швидше за все, не відповість, дуже багато залежить від бажання, уміння і рішучості підприємця вести власний бізнес. І ще, справою, якою займаєшся треба її любити, тоді будь-який вид діяльності у будь-якій сфері може принести підприємцеві той самий мільйон, який він прагне заробити.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!