БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти на власному блозі


Сьогодні складно зустріти людину, яка користується Інтернетом і не знає, що таке "Блог". Блог - це віртуальний онлайн щоденник, в якому користувач регулярно робить записи. Хтось веде свій особистий блог, хтось на певну тему, а хтось мульти тематичний. Я не розписуватиму бізнес-план блогу. А просто коротко розповім про деякі моменти, які вплинуть на його монетизацію.

блог

Як відмічають досвідчені блоггери, краще всього вести блог на певну тематику. Краще - в сенсі його монетизації (отримання з нього прибутку). Я вважаю, що як варіант - можна використовувати у блозі декілька основних тем, наприклад, дві або три. Наприклад, можна зробити блог, в якому будуть присутніми розділи : "Туризм", "Полювання" і "Риболовля". Адже можна було створити три більше вузько направлених блога. Саме такі тематичні блоги найбільш прості у витяганні з них прибутка. Виникає це через те, що основний дохід блогів йде від реклами, що розміщується на них. І, як правило, рекламодавець бажає, щоб блог відповідав тематиці реклами. Саме тому, тематичний блог простіше в плані монетизації. Крім того, блоггер, що пише пости по одній темі, сприймають, як професіонала в цій області. А значить, і число читачів ростиме. А, як Ви знаєте (чи здогадуєтеся), чим більше читачів, тим вищий Ваш заробіток.

Для того, щоб отримувати максимальний прибуток, треба вибирати найбільш "дорогу" тематику для майбутнього блогу. Такими темами є - SEO, фінанси, бізнес, Інтернет-заробіток, блоггінг, юриспруденція і так далі. Можна непогано "озолотитися" на блозі, тема якого рідко зустрічається, або якої ще немає в мережі (у це складно повірити, але такі теми ще можна знайти).
Після вибору теми, треба починати наповнювати блог контентом (статтями, відеороликами, аудіопідкастами, картинками, фотографіями і так далі). Чим кращої якості контент Вашого блогу, тим краще його бачать пошукові системи (Yandex, Google і так далі), а, за твердженням досвідчених блоггерів, саме з пошукових систем йде 70-80% відсотків відвідувачів на Ваш блог.

Найпершими у видачі Гуглу і Яндекса йдуть блоги з високими показниками тІЦ і PR. Ці показники залежать від багатьох чинників. Щоб дізнатися, як їх підвищити, вбийте в пошуковій системі відповідний запит (наприклад, "як підвищити PR блогу/сайту") і ретельно вивчіть видану інформацію. Також, рекомендую читати блоги, присвячені пошуковій оптимізації (SEO -блоги). Сеошники пишуть на своїх блогах дуже багато корисної інформації, яка буде корисна, як досвідченим блоггерам, так і тим, хто тільки починає свій шлях у блоггінг.

Намагайтеся наповнювати блог тільки унікальними і цікавими статтями, яких ніхто до Вас не публікував. Можете писати їх самі, а якщо не умієте, то замовте статтю копірайтеру. Намагайтеся щодня оновлювати блог. Це буде показником Вашої роботи і дозволить швидше піднятися у видачі.

Загалом, блог - це дуже перспективний бізнес при належному підході до його реалізації, деякому терпінні і любові до вибраної тематики. Пам'ятайте найголовніше правило блоггінга - блог робиться в першу чергу для задоволення, а вже потім для заробітку! Пам'ятайте - найбільші "мільйони" зароблялися саме на улюбленій справі. Займайтеся улюбленою справою і заробляйте.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!