БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти за допомогою відеокарти?


Дуже незвичайний спосіб заробітку грошей обговоримо в сьогоднішній публікації. Цікаве те, що це джерело заробітку можуть освоїти практично усі, хто має дома персональний комп'ютер або ноутбук. Хоча найбільше шансів заробляти гроші у щасливчиків з потужним комп'ютером. Вірніше, в першу чергу, цікавить не сумарна потужність "машини", а швидкість одного важливого компонента - відеокарти. Але, перш ніж ми перейдемо до суті ідеї бізнесу (чи швидше ідеї заробітку, оскільки бізнесом її назвати складно), давайте трохи розберемося в деталях.

Відеокарта (вона ж - графічний адаптер або графічна плата) - цей спеціальний пристрій, який призначений для вирішення одного дуже важливого завдання. Ця мікросхема прочитує дані з пам'яті вашого комп'ютера (в деяких випадках, ці дані можуть зберігатися в пам'яті самої відеокарти) і створює на основі отриманої інформації ті самі графічні образи, які ми з вами спостерігаємо на моніторі комп'ютера. Поглиблюватися в схему роботи цього пристрою ще більше немає ніякого сенсу. Адже ми говоримо на тему заробітку, а не про те, як зібрати відеокарту в домашніх умовах.

Отже, припустимо, що у вас є персональний комп'ютер або ноутбук з непоганою "начинкою". При цьому в силу вашого роду діяльності ви практично не користуєтеся тими можливостями, які дає потужна комп'ютерна система. Іншими словами, ви просто віддали великі гроші за пристрій, який у результаті використовуєте тільки для серфінгу в інтернеті і спілкування в соціальних мережах. Для цих цілей потужний ПК або ноутбук ні до чого. А значить, гроші витрачені даремно.

Але не варто розстроюватися. Оскільки практично завжди є способи повернути ситуацію у свою користь. І сьогодні ми розповімо про дуже простий спосіб отримання вигоди від комп'ютера, що стоїть без діла. А допоможе в цьому онлайн-сервіс, який дозволяє заробляти за допомогою відеокарти. Причому ви отримуватимете гроші навіть у той час, поки спілкуєтеся з друзями в соціальних мережах або читаєте статті в інтернеті.


Запустіть програму, і нехай ваша відеокарта приносить прибуток!


Можливість заробляти гроші за допомогою відеокарти надає сервіс Rublik.com. Вірніше, зайти на сайт сервісу вам треба лише для того, щоб трохи розібратися в схемі роботи, подивитися, хто і скільки заробляє, які відеокарти приносять найбільший прибуток. А також для того, щоб викачати спеціальну програму, яка і дозволить вам перетворити вашу відеокарту на джерело заробітку.

Усе що потрібне для початку заробітку - викачати і встановити програму, зареєструватися і запустити.

У багатьох читачів виникає цілком закономірне питання - кому треба просто платити гроші за встановлену програму? І причому тут відеокарта, встановлена на комп'ютері?

Ось тут і криється найцікавіше. Програма Rublik використовуватиме частину потужності вашої графічної плати для численних обчислень, вироблюваних відомою американською платіжною системою Bitcoin. Таким чином, завдяки багатомільйонній армії користувачів з потужними і не дуже відеокартами, ця система отримує великі потужності для своїх операцій. І, природно, за це платить реальними грошима. Ці гроші поступають їх партнерові - сервісу Rublik.com, а вже вони виплачують комісійні своїм користувачам. Тобто, нам з вами. Ось така нехитра система.

За допомогою спеціального повзунка у вікні програми ви можете контролювати використовувану потужність вашої відеокарти. Досвідчені користувачі не рекомендують віддавати сервісу більше половини можливих обчислювальних потужностей. По-перше, вам відеокарта теж потрібна, навіть коли ви просто порпаєтеся в інтернеті. По-друге, експлуатація на повну міць хоч і дозволить більше заробляти за допомогою відеокарти, але значно скоротить її термін служби. Тому використовуйте трохи менше половини можливої потужності. Це найоптимальніший варіант.

Варто сказати і про рівень заробітку. Звичайно ж, одна-єдина відеокарта, встановлена на ваш ПК чи ноутбук, не зробить вас мільйонерами. Але на оплату інтернету, телебачення і мобільний зв'язок може вистачити. Якщо ж ви націлені на серйозні заробітки, то доведеться задіювати не один десяток комп'ютерів з потужними графічними адаптерами. На цьому усе. Бажаємо вам великих заробітків!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!