БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти в РСЯ з Профіт Партнер?


В цій статті піде мова про заробіток на сайті за допомогою контекстної реклами РСЯ за допомогою ЦОП Profit – Partner, як туди додати сайт, які критерії прийняття сайтів, що таке Profit - Partner і тому подібне.

цоп профіт партнер

Щоб добвити ваш сайт в РСЯ, потрібні такі критерії :


1) Сайт повинне мати відвідуваність від 300 чоловік в добу упродовж останнього місяця.
2) Сайт має бути розміщений на платному хостингу.

Це основні критерії, але навіть, якщо Ваш проект входитиме в ці рамки, це ще далеко не кінець. Річ у тому, що площадки перевіряють модератори Яндекс Діректа, і якщо ним щось не сподобатися, то площадка буде відхилена, а заявку на перемодерацію можна подавати тільки через місяць.


Профіт Партнер: додати сайт і розмістити рекламні блоки Яндекс Дірект


Спочатку, що таке Профіт Партнер (Profit - Partner) - це центр обслуговування партнерів, тобто ЦОП, рекламній мережі Яндекс. Іншими словами, це сервіс, який робить роботу з рекламними блоками Яндекс Дірект максимально комфортабельною.

Також ЦОП Профіт Партнер дозволяє завдяки консультаціям професіоналів підвищити свій дохід з РСЯ більше, ніж в два рази. Я цією функцією користувався, і дійсно це мені помогло.

Додати сайт в Яндекс Дірект можна і безпосередньо через саму рекламну мережу, але я б рекомендував додавати свій ресурс саме через Профіт Партнер. Чому?

- Онлайн консультації (24 години)
- Консультації професіоналів з приводу підвищення прибутків
- Часті акції і конкурси з хорошими призами (iPad, iPhone, сувенірні флешки і тому подібне)
- Реферальна програма
- Форум і блог, де можна взнати відповіді на питання, що цікавлять, з приводу роботи з РСЯ.

Думаю, цього цілком достатньо, щоб встановити на сайт Яндекс Дірект саме через цей ЦОП - Профіт Партнер.

1) І так, переходимо по посиланню на сторінку реєстрації.

2) Вводите бажаний логін, поштову електронну скриньку, пароль і тиснете по кнопці реєстрації. На Вашу пошту прийде лист з посиланням на активацію акаунту. Переходите по ній і Ваш обліковий запис буде автоматично активований.

3) Для того, щоб додати яндекс дірект на сайт спершу заходимо в панель "Інструменти" і вибираємо пункт "Додати площадку".

як добавити сайт в рся- "Тип" вибираємо Контекстні сторінки, оскільки нас цікавить реклама саме на цих сторінках.
- "Назву" можна вписати будь-яку, яка Вам подобається. А "Домен" варто вказувати той, який належить Вашому сайту що додається в Профіт Партнер. Варто відмітити, що домен (як зареєструвати домен?) треба вводити без http://.
- Додаєте посилання на статистику Вашого сайту в сервісі Liveinternet, а також, якщо вона закрита від перегляду, вказуєте Логін і Пароль до неї.

Врешті-решт, тиснете "Додати".

4) Після цього перед Вами повинно з'явиться повідомлення наступного змісту. Зображення кликабельне.По закінченню цього терміну, модератори повинні перевірити Ваш сайт і допустити/не допустити його до розміщення матеріалів рекламної мережі Яндекса.

Якщо площадка не пройшла модерацію, то зверніться до консультантів в Профіт Партнер, вони вкажуть Вам причини, по яких Ваш проект міг бути не прийнятий в Яндекс Дірект. Вам залишиться тільки виправити помилку і почекати місяць для чергової нової заявки.

Якщо ж Ваш сайт прийнятий, то рухаємося далі. Поговоримо про те, як додати на свій проект блоки РСЯ, як і де їх краще впроваджувати і тому подібне.
Заробіток на Яндекс Дірект через Профіт Партнер

Після того, як ми пройшли перевірку модераторів, залишається останнє - додати контекстні рекламні блоки на сайт. Благо, тут вже усе залежить від нас, а не від осіб з Яндекса.

1) Рухаємося по напряму "Статистика" - "Площадки" і навпроти схваленої площадки тиснемо по кнопці "Код".

2) Далі, Вам треба буде зробити усі необхідні налаштування рекламних блоків в конструкторі коду. "Формат блоку", відразу натискаємо "Далі" цей пункт нас мало цікавить. А ось наступний навпроти.


вибір блоків в профіт партнер

Тут треба вибрати форму блоку оголошень, а також їх кількість в одному блоці. Я на своєму блозі використовую плоский формат оголошень. Під заголовком і у кінці поста використовую два оголошення. Природно, це ні про що не говорить і Ви використовуйте рекламні блоки тільки які підходять Вам.

3) Далі, ще важливіший крок.

Небагато про налаштування. Кодування використовуйте те, яке підтримує Ваш сайт. Приміром сайти на WordPress використовують кодування Utf - 8.
"Назву шрифту" я рекомендую вибирати "як на сайті", щоб рекламні блоки здавалися максимально природними і були схожими на основний вміст, тобто контент. Також поекспериментуйте з розміром шрифтів і заголовків.

"Фон блоку" я рекомендую використовувати прозорий, а також не використовуйте обведення блоків рамкою.

Колірну гамму блоків використовуйте на власний розсуд. Я, знову таки, намагаюся її робити максимально схожою на статті блогу. Приміром, у мене усе оголошення виділене чорним, окрім посилання, яке є синім. Мені здається, що це найбільш відповідний варіант для мого блогу

Після усіх маніпуляцій з налаштуванням рекламних блоків натискаєте "Далі", після чого копіюєте згенерований сервісом код і вставляєте його в те місце, де хочете, щоб реклама відображалася.

Після усього цього Вам почне капати перший заробіток на Яндекс Дірект. Чим більше людей заходитиме (з пошукових систем) на ваш сайт,тим більше ви заробите! Крім того заробіток, ще залежить, якої тематики ваш сайт. Наприклад сайти комерційної тематики (банки, авто, будівництво) приносять в рази більше прибутку ніж розважальні (анекдоти, котики і т д).


Дуже сподобалися мені акції і бонуси, які пропонує система своїм активним партнерам ( під активністю мається на увазі розміщення рекламного коду на своєму сайті, і можливість більше заробляти).

Тут я познайомився з біржею статей etxt, на ній я тепер заказую статті для свого сайту.

Я від Profit - Partner просто в захваті. Зручним для мене є і можливість отримати безкоштовно SEO аудит свого сайту, різного роду консультації по поліпшенню можливостей заробляти. Такого я більше не зустрічав.

Так само ви отримаєте 2 подарунки на рік, це не лише приємно, але і стимулює до підвищення активності. А для того, щоб поліпшити свій сайт, вам не знадобитися вкладати гроші, досить буде накопити бонуси, які нараховуються після виплати зароблених грошей, 1000 рублів = 1000 бонусів.

Завдяки накопиченим бонусам можна отримати дуже багато, наприклад:
Реєстрація / продовження доменів, Послуги хостингу, Реєстрація в Яндекс Каталозі, Веб-програмування і дизайн, Платні розсилки і SEO –сервіси. Різні текстові біржі (адвего, копіланцер, неотекст, етхт, текст сейл і інші), перенос сайтів і т д. Ліцензійні програми (кей колектор, язл, відовс 7 або 8, антивірус, движки для сайтів).


Ось і збираю бонуси, на реєстрацію в Яндекс Каталозі, хоч і коштує вона немало, але думаю це реально, а реєстрація в цьому каталозі для сайту дуже великий плюс.

Що стосується виплат, то вивести гроші можна декількома способами, що зручно .
Виплати можна зробити WMZ, WMR, по безготівковому розрахунку, Приват24., Яндек Гроші, Пей Пол, Ківі, епей сервіс. І що цікаво, отримувати зароблені можна по частинах на різні платіжні системи, в автоматичному режимі.

Хочеться сказати не один десяток приємних слів на адресу співробітників сайту, одного разу у мене виникла проблема, я звернувся через on - line форму, відповідь отримав впродовж 1 хвилини, що дуже приємно здивувало. Саму проблему розв'язали вже через 30 хвилин, так що величезне їм спасибі! Я, безумовно, вам його рекомендую, якщо ви хочете заробляти більше!

На нім ви не лише заробите, але і без зусиль поліпшите свій сайт.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!