БІЗНЕС ІДЕЇ




БІЗНЕС ПЛАНИ





СВІЙ БІЗНЕС




ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС





покупка в сети

Як заробляти в Інтернеті на YouTube?


Питання отримання прибутку за допомогою відео хостингів - тема, що хвилює багатьох. Украй привабливо виглядає сама думка отримання прибутку від звичайнісінького розміщення відеоролика на просторах мережі Інтернет. Користувач розміщує своє творіння на сайті, і... нічого не відбувається. Адже для того, щоб ролик почав працювати на вас, треба спочатку попрацювати над його розкручуванням. А це вимагає певних зусиль, прикладати які готовий далеко не кожен.

Для тих, хто є автором розміщуваних роликів, має можливість добитися монетизації переглядів, завдяки використанню сервісу Google Adsense. Але його застосування раціонально лише у разі, коли число переглядів ролика складає декілька сотень тисяч, а то і мільйон. Втім, якщо ваші відеоролики такі популярні, можна розраховувати на укладення рекламних контрактів безпосередньо з рекламодавцями.

ютуб

Є ще один спосіб заробляти на YouTube - розміщення на своїй сторінці, у рамках цього відеохостингу, роликів, автором яких ви не є. Чужі ролики це, звичайно, зовсім не те, що свої власні, але і з ними, як правило, не виникає клопоту. Мало хто із звичайних користувачів контролює долю завантажених відеороликів, тому побоюватися претензій з приводу порушення авторських прав не варто. Зрозуміло, якщо ви не станете зазіхати на ролики комерційного характеру, на зразок кліпів відомих виконавців, адже в цьому випадку проблем буде не уникнути.

Ще одна можливість використання YouTube в якості джерела доходу - розміщення сторонніх посилань в області для коментарів до ролика. Загалом, якщо відео користується популярністю, ви цілком можете підвищити, з його допомогою, відвідуваність свого блогу або сайту (чи не свого, а партнерського). Подібний хід непогано працює у випадку зі збільшенням трафіку інтернет-магазинів, сайтів чи блогів. Причому частота відвідувань ростиме набагато швидше, якщо тематика сторінки, на яку веде посилання, співпадатиме з тематикою роликів. Наприклад, поряд з роликом серфінг-тематики можна розмістити посилання з обіцянкою "Уроки серфінгу" або "Ще більше хвиль".

Для залучення клієнтів в онлайн-кінотеатри або на торрент-трекери такі посилання підходять, як найкраще. Змонтувати саморобний ролик-нарізку з будь-якого популярного фільму зараз здатна навіть дитина. Розмістити такий кліп на відеохостингу теж не проблема. А далі усе просто: під кліпом розміщуєте силочку і чекаєте призначеної для користувача реакції, не забуваючи піклуватися про просування ролика в мережі.

Ще один спосіб заробітку - розміщення на своїй сторінці, в рекламних цілях, чужих відеороликів, посилання в коментарях, під якими вестиме на сторінку їх творця в YouTube.
Щось подібне можна зробити, розміщуючи посилання і тематичний рекламний ролик не на акаунт відеохостингу, а безпосередньо на сайт рекламодавця. Так, можна, наприклад, розмістити запис виступів бійців східних єдиноборств, а в посиланні буде вказана адреса сайту школи, де цьому виду бойових мистецтв можна навчитися.

Також посилання може посилати користувача на сервіс, за допомогою якого можна викачувати відеоролики з YouTube. Навіть зараз далеко не усі знають, як це робиться, а у когось просто не встановлені необхідні програми і плагіни. В цьому випадку, ім'я сервісу треба розмістити в посиланні перед назвою файлу.
Втім, вам зовсім не обов'язково домагатися співпраці з усіма вище переліченими користувачами. Заробляти на посиланнях можна інакше.

Для цього застосовуються посилання не прості, а особливі, при використанні яких сайт, що відкривається, відображається в новому вікні. А якщо на цьому сайті буде встановлений скрипт back - under, то, при повторному кліканні на віконце ролика, користувач неминуче появиться на вашому сайті.

Втім, добитися подібного ефекту і заразом підвищити відвідуваність власного ресурсу можна за допомогою сервісу litepp.com, що дозволяє генерувати короткі посилання.

Ця корисна функція доступна користувачеві на головній сторінці сервісу. Щоб створити посилання, вам буде треба в першому полі для заповнення вказати посилання безпосередньо для користувача (онлайн-кінотеатр або будь-який інший тематичний сайт).

Друге поле належить заповнити посиланням на ресурс, відвідуваність якого передбачається підняти (ваш сайт чи ресурс партнера). Завершуючим етапом стане натиснення кнопки, і ви отримаєте на виході готове коротке посилання з сюрпризом. Її можна сміливо брати і копіювати в коментар під роликом.

Варто відмітити, що подібний фокус не пройде з користувачами, що використовують браузери Opera, адже на них встановлена заборона на перехід між доменами у рамках одного посилання. Зате усі інші браузери подібні функції підтримують, і проблем з переходом по посиланню YouTube на ваш сайт виникнути не повинно. Дозволимо собі додати: із застосуванням таких "хитрих" посилань можна перенаправляти користувачів мікроблогів і інтернет-щоденників, соц. мереж і інших соціально-спрямованих сервісів.

У чому ж вигода від ваших дій для самих сервісів, що генерують подібного роду короткі посилання? Усе просто! 3% трафіку, що отримується у результаті, йде самому сервісу. І усі задоволені!

Погодьтеся, завжди приємно, коли додаткові користувачі йдуть на сайт практично без зусиль з вашого боку. Ще приємніше підвищувати трафік з використанням не одного, а десятка тематично орієнтованих роликів, а якщо їх тематика співпадає із спрямованістю монетизуючого сайту - взагалі прекрасно. Не нехтуйте використанням сервісів, що генерують короткі посилання, і використовуйте будь-яку можливість для залучення відвідувачів на сайт. Саме цей шлях веде до створення успішних і прибуткових ресурсів.




Інші статті по темі :






Категорії







Популярні статті




Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!