БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти в Інтернеті, на своєму контенті сайтам і групам в соц. мережах?


За останніми даними дослідницьких агентств, а також спираючись на висловлювання численних авторитетних експертів, можна з упевненістю сказати, що в 2014 році основна битва за клієнта вестиметься за допомогою контенту. Як буде далі - покаже час, поки очевидно лише те, що, якщо раніше можна було займатися перепостами і "передирати" інформацію, то сьогодні настала ера тих, хто в змозі, на постійній основі, генерувати новий якісний контент.

Користувач не піде на ваш ресурс, якщо ви пропонуватимете йому заїжджені цитати великих людей, 10 банальних порад на день, висмоктані з пальця дані і іншу мішуру. А якщо навіть і прийде до вас на ресурс, то навряд чи щось купить. Розраховувати в цьому випадку на продаж своїх товарів не доведеться з тієї простої причини, що низькоякісний контент притягає неплатоспроможну аудиторію.

Власники найбільших груп в соціальних мережах, а також їх рекламодавці переконалися в тому, що численна аудиторія - це не завжди так добре і прибутково. Масовість вражає цифрами, але виконати свої маркетингові завдання багато фахівців з маркетингу, а також підприємці вважають за краще, використовуючи старі добрі методи: ведення власного блогу, посилання на профільних форумах і так далі. Більше за це, багато компаній відмічають, що їм стало складніше і дорожче вести свої власні сайти. Компанії, підприємці не раз стикалися з нульовою віддачею на будь-які написані ними рекламні матеріали і повідомлення. І неважливо - займаєтеся ви розкручуванням групи в соціальній мережі чи у вас є свій незалежний сайт.


Що робити тим, хто хоче продавати і успішно вести свій бізнес?


Фішка майбутнього року - контент. Контент був визнаний королем інтернету вже багато років тому, але сьогодні його цінність зросла в рази. Уся справа в якості контенту. Соціальні мережі, блоги, форуми і сайти виконують лише роль розміщення, певної платформи, з якою зручно працювати і розміщувати на ній контент.

Багато хто замислювався над тим, як же соціальні мережі збираються монетизувати їх власники. Стандартна реклама в тих же соціальних мережах працює слабо, додатки мають попит у молодіжної аудиторії, яка любить розваги і не хоче платити, а інші примочки - у вигляді голосів і віртуальних подарунків - теж заняття не занадто хлібне. В усій стратегії отримання прибутку можна розгледіти тенденцію ставки на контент. Якісний контент примушує користувачів соц. Мереж знаходитися там годинами, не лише спілкуючись, але ділячись посиланнями, обговорюючи матеріали і так далі. Іншими словами – медіа споживання стало конкурентною стратегією соц. мереж.

Та ж тенденція актуальна і для будь-яких сайтів. Навіть сервісні ресурси, які надають якісь корисні функції виграють, якщо на них розміщений якісний освітній контент. Та ж тенденція торкається особистого брендингу - якщо ви, як окрема людина умієте генерувати контент, який розходиться за секунди по багатьох сторіночках інших користувачів, то ви маєте вплив, можете продавати і заробляти!


Як заробляти на своєму контенті сайтам?


Почнемо з сайтів. Переваги сайтів в тому, що ви є власником домена і можете робити з проектом усе, що хочете. Недолік сайту в тому, що у вас спочатку не може бути багато відвідувачів. Усі вони бродять по просторах мережі у пошуках якісної інформації, і доки вони можуть не знати про вас. У цьому складність - вам варто виявити терпіння і налаштуватися на довгострокову роботу.

Переваги власного ресурсу в тому, що усі матеріали, які ви там публікуєте, є вашою власністю, і ви можете робити з ними усе, що хочете. На власний розсуд, ви можете також і монетизувати ресурс.


5 найважливіших правил роботи з контентом для отримання прибутку з власного сайту.


1. Пишіть добротні матеріали, які змусять користувача надовго залишитися на вашому сайті. Багато хто думає, що зараз ера твітів. Частково так і є. Але по-справжньому якісна інформація ніколи не скоротиться до повідомлення на 140 знаків. Скоротити можна тільки інформаційний шум, витікаючий від блоггерів. Вони цілком можуть перестати писати свої думки-твори на декілька сторінок і виражати свої почуття в короткій формі, яка є сестрою таланту.

Все ж по-серйозному налагоджені автори не повинні переживати, що їх не читатимуть. Навпаки - в інтернеті дуже мало по-справжньому якісних оглядів, інструкцій, як щось зробити, змістовних постів, справжніх експертних думок і інформації, яка не викликає підозр. Запросивши користувача побути на вашому ресурсі, ви підвищуєте свій шанс на монетизацію.

2. Дотримання стилю. У хороших видань є стиль. Стиль - це те, що примушує користувача дізнаватися вас по одному невеликому шматочку статті або ілюстрації. Це ваш фірмовий підпис, який вас ідентифікує. Знаєте, можна скопіювати матеріал і поставити його на своєму ресурсі, видати за свою публікацію, але стиль завжди вказуватиме на справжнього автора. Візьміть за мету - визначити свій стиль викладу контенту, а надалі неухильно дотримуватися його.

Багато хто думає, що стиль не має ніякого відношення до монетизації проекту. Дуже сильно помиляються. Хороший стиль викладу притягає якісну аудиторію, якій навіть реклама показується дорога. Природно, що такий проект монетизувати набагато простіше і приємніше.

3. Пишіть те, про що інші не можуть. Це схоже на журналістське розслідування - важко по крупинках збирати інформацію і розкручувати причинно-наслідкові "ниточки" подій, та зате матеріал може вийде резонансним.

У випадку з сайтами, точно також - вам необхідно навчитися виявляти приховані тенденції, уміти аналізувати всякі спірні моменти, проводити зіставлення і аналітику, притягати експертів. Тоді матеріали виходять дуже "смачними", інтригуючими. Такий контент набуває найбільшого поширення.

4. Захоплюйте, але не розважайте. У вас обов'язково має бути доля легковажності. Складно "ковтати" інформацію, коли вона занадто суха. Але не треба лити воду, просто додайте "сиропу" у вигляді цікавих фактів, які не несуть сенсу навантаження. Так ви розбавите інформацію, зробите з напівфабрикату торт з вишнею. Тут важливо відчувати межу - котики, відкритки і вульгарні жарти повинні стати табу, а ось цікава статистика і барвиста інфографіка є відповідними матеріалами.
5. Доля піару в кожному матеріалі. Ті самі котики і листівки не спрацьовують з тієї простої причини, що вони ніяк не пов'язані з продуктом, який вам треба продати, якщо ви, звичайно ж, не займаєтеся продажем котиків і листівок. В усіх інших випадках, треба уміти прив'язати публікований матеріал до теми вашого бізнесу.

Ідеальний варіант роботи в тому, щоб не лінуватися писати редакційний план. Це нормальна практика в усіх виданнях, але ось більшість підприємців з таким поняттям мало знайома.

У редакційному плані вказуються теми матеріалів, які можна розміщувати на сайті, туди ж записуються усі ідеї, а також бажано заздалегідь вписувати, які продукти піаритимемо. Піарити, а не рекламувати. Відкрита реклама не повинна знаходитися в матеріалі, хіба що ви пропонуєте скидку або бонус. У інших випадках, ви просто нагадуєте читачеві про те, що ви - експерт в цій області і готові попрацювати на благо клієнта.


Як заробляти на своєму контенті групах в соц. мережах?

Соц. мережі стали популярним засобом поширення інформації. Основна особливість - ви можете швидко розповсюдити новину серед аудиторії, при цьому, не треба чекати, поки контент про індексують пошукові системи. Вам також не треба морочитися щодо технічної частини - увесь функціонал стандартний, і конкурувати з іншими групами за контакт з аудиторією ви будете якістю контенту.

5 найважливіших правил роботи з контентом для отримання прибутку із співтовариств в соц. мережах.

1. Графік виходу публікацій і періодичність. Працюючи в соц. мережах, ви не можете дозволити собі вихідні. Популярна група може вмить втратити частину аудиторії, якщо його не оновлювати хоч би день. Вам доведеться бути послідовними і публікувати матеріали щодня і по графіку.

2. Тестування видів контенту. У соц. мережах можна відстежити кількість лайків і репостів, а також реакцію аудиторії на кожен окремий вид контенту : фото, відео, текст, аудіо запис. Краще всього працює комбінація контенту. наприклад, ви постите фото плюс текст.

3. Таргетинг. Ви не можете настроювати групу так, щоб туди вступали люди тільки з конкретного регіону. Але ви можете публікувати такий контент, який цікавитиме людей тільки з вашого міста, області і так далі. Іншим така інформація може бути просто нецікава. Найважливіший момент тут в тому, що, якщо ви хочете продавати рекламу або вам самим треба просувати товар тільки в конкретному регіоні, то у вас буде готова цільова аудиторія саме в тому місці, де треба.

4. Щоб рекламні посилання не сприймалися, як відверта реклама, їх важливо маскувати під корисний контент. Контент дійсно має бути корисним. Давайте відверто - кожен рекламодавець міг би дати користувачеві частинку користі, які йому б напевно згодилися. Експериментуйте з такими рекламно-повчальними матеріалами і заробляйте прибуток.

5. Інформативність і корисність. Як і у разі ведення власного сайту, ви зможете добре заробляти на своїй групі в соціальній мережі тільки у тому випадку, якщо даватимете вашим користувачам дуже потрібну інформацію. Такий контент притягає дорослих платоспроможних людей. Розважальний контент притягає зовсім іншу аудиторію. Так, вона дуже численна, але чи потрібна вона вам, якщо її цінність украй мала? Навіщо рекламувати продукт тим, хто не може його купити? Це актуально і у разі, якщо ви просуваєте свій товар, і у разі, якщо ви плануєте розвивати групу і продавати там рекламу.

У цій статті ми постаралися викласти основні принципи роботи з контентом, щоб він приносив прибуток. А тут описано 10 основних способів заробітку в соц. мережах. Свій сайт або соц. мережа - це усього лише платформа. У будь-якому випадку, битву за користувача (а значить, і за прибуток) виграє той, хто першим дає корисний контент!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!