БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти в Інтернеті копірайтеру?


Про те, як можна сьогодні заробляти в Інтернеті, не пише хіба що ледачий блогер. Я дуже ледачий блогер, тому напишу небагато про те, як можна заробляти в інтернеті людина, яка уміє плести красиві візерунки із слів і пропозицій.

заробіток копірайтинг

Отже, якщо часте миття рук не допомагає - вони все одно сверблять, і ви упевнені, що це письменницький свербіж, тоді спробуйте наступне:

Ви можете писати статті про Важливе і Цікаве і продавати їх на біржах контенту.
Ви можете на біржах контенту і біржах фріланса шукати замовників, які самі вам скажуть, що їм цікаво і важливе. Залишиться тільки написати це і отримати гонорар.

Можна готувати цілі пакети статей (оптимізованих і немає) для наповнення тематичних ресурсів. Великі об'єми статей за невеликі гроші дуже зручно продавати на форумах для вебмастеров.

Можна освоїти роботу в системах управління контентом (до речі, не складніше, ніж розібратися в кнопочках на Однокласниках або ВКонтакті) і робити послуги контент-менеджера. Окрім написання статей вам доведеться їх завантажувати на сайт замовника, оформляти красиво, додавати картинки і ставити посилання.

Можна навчитися писати тексти, що продають, і отримувати за них гонорари на порядок значніші, ніж за прості інформаційні статті.

Можна перестати працювати на дядька і почати писати для себе:

Викладати статті на своєму сайті, у блозі, поступово розкручуючи ресурс. Монетизувати його можна контекстною, тизерною або банерною рекламою, рекламними посиланнями, постовими і оглядами.

Робити сайти-односторіночні, на яких ви зможете рекламувати товари партнерів. Вашим доходом буде комісія з продажів.

Написати власну книгу-підручник-керівництво. Цей варіант вам підійде, якщо окрім письменницького таланту у вас криється хоч би ще один інший талант. Діліться своїми знаннями, упаковуйте одкровення у вигляді інфотовара і продайте.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!