БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти на вирощуванні полуниці в мішках?


Технологія вирощування коханої усіма нами ягоди - полуниці, - про яку піде мова в нашій сьогоднішній публікації, прийшла до нас з Європи. Якщо бути точним, то першими були голландські фермери. Саме вони знайшли спосіб отримання урожаю цих смачних ягід впродовж усього календарного року за допомогою використання поліетиленових мішків. У нас в країні знайшлися фермери, що вирішили випробувати цю технологію. Але про їх перші успіхи практично нічого не відомо. Широке поширення способу вирощування полуниці в мішках отримали лише кілька років тому. Це двічі дивно, враховуючи той факт, що вирощування ягід в закритому ґрунті в мішках не відрізняється особливою складністю. Треба лише знати деякі особливості, дотримувати температурний режим і вологість, і усе обов'язково вийде. Навіть є книги з цієї теми, які, можливо, можна купити або спробувати знайти в мережі інтернет.


Чому ми розповіли про цю технологію?


Усе досить просто. Досить прямо зараз (грудень місяць) заїхати до будь-якого великого супермаркету або в фруктово-овочевий магазин і подивіться ціни на свіжої полуниці. Конкретних цифр ми назвати не можемо. У кожному місті будуть свої ціни. Десь кілограм коштуватиме 30 грн, а десь і 90. Крім того, на вартість впливає сорт, розмір і зовнішній вигляд ягоди. А тепер подумайте, скільки коштуватиме полуниця через тиждень? У самий розпал передноворічних закупівель. Одно можна сказати абсолютно точно - виробники цієї ягоди точно не бідують.
Найцікавіше те, що високі ціни на полуницю зберігаються практично впродовж усього календарного року. За виключенням, хіба що, початку і середини літа, коли підходить сезон цієї ягоди. Але навіть в цей період солодка красива полуниця коштує досить дорого.

Усе це говорить про прекрасні перспективи бізнесу по вирощуванні цієї ягоди. І, тим більше, про перспективи цілорічного вирощування полуниці в мішках. Окрім прекрасної можливості отримання додаткового стабільного заробітку, це ще і прекрасна можливість завжди мати на столі смачні і корисні ягоди. Полуниця на новорічному столі - це ж просто казка. Причому, не яка-небудь імпортна і позбавлена смаку, а наша - солодка і ароматна.


Технологія вирощування полуниці в мішках


Багато плодоносних рослин на зиму, як би впадають в сплячку (прямо, як ведмеді). Тобто, вони можуть приносити урожай і в зимову пору року, якщо їм створити відповідні для цього умови. І технологія вирощування полуниці в пластикових мішках якраз і припускає створення ідеальних умов для отримання урожаю ягід практично у будь-яку пору року - навесні, влітку, осінню і навіть взимку.

Насамперед необхідно вирішити питання з приміщенням. Підійде практично будь-яка будова - від підвалу і гаража до невеликої господарської будівлі на вашій дачі або навіть лоджії у вашій квартирі. Найголовніше - можливість підтримки постійної температури і вологості повітря. Тобто, приміщення має бути таким, що обігрівається і вентильованим. У наш час створити усі необхідні умови не так вже і складно. Усе необхідне можна знайти у будь-якому великому господарському супермаркеті.

Далі вам необхідно запастися великою кількістю поліетиленових мішків, в яких ви вирощуватимете свій майбутній урожай полуниці. Мішки можна зробити самостійно, спаявши з поліетиленової плівки, або ж купити готові в магазині. Оптимальний діаметр - 18-20 сантиметрів. Довжина може бути будь-якою - до 2-2.5 метрів. Мішки розташовують горизонтально. Прямо на підлозі. Або ж на спеціально побудованому стелажі, які допоможуть використовувати простір раціональніше.

Всередину мішків поміщають ґрунт з добривом (підійде любий, який використовують при вирощуванні полуниці). Далі на мішках роблять розрізи розміром близько 8 сантиметрів через кожні 20-30 сантиметрів. У ці розрізи висаджують полуницю.
Для підтримки необхідної кількості вологи і поживних речовин необхідно створити зрошувальну систему. Вона є конструкцією, схожою на звичайну крапельницю. До кожного мішка підводяться трубки. Їх кількість залежить від довжини мішків. Систему треба розрахувати так, щоб кожен мішок отримував близько 1-2 літрів рідини в добу.

Ось, власне, і усе. Створивши таку домашню ферму, вже через декілька місяців ви отримаєте перший урожай. Досвідчені фермери говорять про те, що кожен кущ може принести декілька кілограмів ягід. А таких кущів на кожному мішку декілька. І самих мішків декілька десятків. Підсумкову кількість урожаю ягід можете представити самі.

Реалізовувати ягоди можна через власну торгову точку або ж, заздалегідь уклавши договори з місцевими роздрібними мережами. Полуниця - товар дуже затребуваний. Отже увесь ваш урожай буде розпроданий за короткий проміжок часу. А на вашому столі завжди буде красива і смачна полуниця. Бажаємо вам успішного бізнесу і хорошого урожаю!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!