БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як заробляти на створенні сайтів


Багато шукають різні способи, як заробити в інтернеті. Я вважаю, що найцікавіше-заробляти на своєму сайті, але, як варіант можна заробити на створенні сайтів для клієнтів. Саме про це ми сьогодні і поговоримо.

створення веб сайта

Щодня інтернет наповнюється новими сайтами, але проте такого заполоненння, щоб у кожної людини, підприємця, організації був свій сайт, на даний момент немає. Тому ви цілком можете заробляти на створенні сайтів для клієнтів.

Для більшості людей представляється неймовірним створити свій сайт, хоча насправді це не так і складно. - Не треба бути якимось програмістом чи знати глибоко html, css, php та інші «страшні» речі, щоб створити повноцінний сайт.

Існують готові платформи, використовуючи які кожен зможе створити і тим більше заробити на створенні сайтів.

Найбільш популярні дві «цмс» - WordPress і Joomla.

Їх ви цілком зможете досить швидко освоїти (особливо Вордпрес) і вже через 1-3 тижні заробляти на створенні сайтів хороші гроші, правда спочатку доведеться трошки порозбиратися.

За створення одного сайту беріть 100-150 доларів (залежить від виду), не включаючи реєстрації домена, оплати хостингу, наповнення і т.д.


Які основні види сайтів бувають?


1. Сайт-візитка. Це найпростіший проект, що складається всього лише з декількох сторінок (контакти, про організацію, послуги). Мета його-просто розповісти про компанію, про її послуги. Середня вартість 50-100 доларів.

2. Інформаційний сайт (портал, персональний, корпоративний проект). Відрізняється від попереднього найбільшою кількістю інформації, різними функціями. На ньому може бути 100 сторінок, а може бути і 100 000 сторінок. Середня вартість -100 -200 доларів. Багато веб-студій у вартість включають кожну функцію (опитування, реєстрація лічильників, форма зворотного зв'язку, карта проїзду)

3. Інтернет-магазин. По створенню це найбільш складний вид, оскільки доведеться встановлювати різні форми оплати, замовлення, завантажувати товари та т.д. Найкращий для виготовлення саме інтернет - магазину із безплатних цмс це Joomla, а з Вордпрес буде виглядати трохи незграбно. Середня вартість створення -200 -400 доларів. (залежить від складності, різних наворотів).

Я вам рекомендую не заморочуватися на перших етапах виготовленням інтернет-магазинів, а створювати перші два види. Один такий сайт ви в середньому зумієте створити за 2-4 дня в залежності від складності.


Кому можна запропонувати ваші послуги?


Сайт - представництво, насамперед, будь-якої людини, яка хоче продавати свої послуги, розширити ринок збуту. І насправді, бажаючих повно, особливо в «офлайні» - вашому місті, регіоні. Ви можете заробити на створенні сайтів, пропонуючи свої послуги підприємцям, організаціям, фотографам, художникам, швеям, представникам млм-компаній- всім, хто хоче «засвітитися» в інтернеті. А також цілком погодяться молодята, молоді мами, які хочуть зберегти яскраві події свого життя і записати їх у своєму онлайн щоденнику.

Також рекомендую виготовити і собі сайт, де ви розкажіть про свої послуги з розробки сайтів для клієнтів. Це буде вашим представництвом. Коли будете роздавати візитки, люди зможуть більш детально ознайомитися і вивчити вашу пропозицію.

Друзі, щоб ви змогли швидко розібратися у всьому і заробляти на створенні сайтів, я вам хочу дати пораду де ви можете дістати безкоштовний курс по створенню сайтів для клієнтів. За допомогою нього ви зможете не просто заробити, але і створити повноцінний бізнес. Завантажити його можна з інтернету, краще з то рент трекера, все що вам потрібно вбити в пошук скачати відео уроки по створенню сайтів.

А також якщо ви вирішите всерйоз заробляти на створенні сайтів вам цілком знадобляться якісні шаблони. Сучасні преміум-шаблони дають можливість зробити сайт унікальним по дизайну, структурі. Використовуючи тільки один з шаблонів ви зможете зробити сайти для 15-20 замовників і сконструювати все, що душа забажає. Завантажити преміум-шаблони можна також з інтернету, вони є платні і безплатні.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!