БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як зайнятися бізнесом без вкладень


Плоди черешні - смачні ягоди, які мають ранні терміни дозрівання і цінуються за дієтичні якості. Практично у кожного садівника на ділянці вони є, якщо забезпечити правильний догляд за деревами, то урожай може бути зібраний з надлишками. Завдяки тому, що черешня дозріває раніше усіх плодових дерев, ціни на неї на ринках і в супермаркетах в травні-червні досить високі.

Якщо запропонувати в роздрібну мережу плоди, зібрані на ділянці, то можна отримати непоганий дохід.

Ще з часів Радянського Союзу на Україні працюють фермерські господарства, які за сезон отримують пристойний дохід. Незважаючи на економічні кризи, перебудову 90-х років, ці підприємства збереглися, мають власні сади і досі є рентабельними. Чом би підприємцеві, що вибирає, як зайнятися бізнесом без вкладень, не перейняти позитивний досвід у подібних господарств і не почати власну справу на своїй садовій ділянці.


Умови для вирощування


Черешня живе довго і має високу крону. За сприятливих умов здорове дерево може плодоносити до 100 років. Ця культура стійкіша до хвороб, чим її сестра вишня і краще переносить суворі зими. Врожайність не залежить від періодичності плодоносіння і може складати 60-100 кг з одного дерева.

Ґрунт для цієї культури має бути супіщана, середньо суглиниста і добре дренована. Такі ґрунти добре прогріваються. Місце для культури повинно бути добре освітленим і захищеним від вітру.
Саме такі ґрунти дають можливість відкрити бізнес без вкладень в Україні, точніше її степові частини і Придністров'я. Рослина теплолюбна, але витримує коротке зниження температури до - 30 і не виносить підвищену вологість, характерну для лісостепової зони. Згубні для майбутніх плодів перепади температури, коли бруньки починають оживати, а потім підмерзають. Особливістю цієї культури є її низька здатність до відновлення.


Особливості агротехніки


Підгодівлі дерев мають бути збалансованими. Оскільки ця культура високоросла, перегодовувати азотними добривами щедро не вартує. Це приведе до нарощування гілок і зеленої маси, а плодоносіння затримається. Досить внести при посадці 60 г суперфосфату, 30 г хлористого калію і 8-10 кг перегною при посадці, тоді додаткове внесення добрив не знадобиться.

При обрізанні черешні важливо звернути увагу на те, що пріоритетне положення на стволі повинні займати гілки нижнього ярусу. Така форма дозволить зробити штамб малогабаритним морозостійким. У міру росту рослини обрізка проводиться рідше і носить санітарний характер. Зрізи на гілках змащують садовим варом.


Скільки можна заробити


Маючи стандартну ділянку - п'ять соток, можна посадити близько 20 дерев. Саджанці висаджують на відстані 5 метрів один від одного. Якщо вважати, що з одного дерева збирають 80 кг урожаю, то за сезон цілком можливо реалізувати 1,5 тонни плодів. Найбільший дохід буде отриманий від продажу ранніх сортів, а щоб продовжити плодоносіння, необхідно підібрати сорти, які змінюють один одного. Пізні плоди також мають попит у покупців, оскільки в середині літа їх у продажу знайти важко.

Нехитрий бізнес план без вкладень можна скласти, знаючи ціни на черешню у вашому регіоні. Обов'язково треба врахувати витрати на добрива, обробку від шкідників, транспортування урожаю і зарплату працівників. Окрім цього, знадобиться деяке устаткування для полегшення праці. Наприклад, бур'яни можна скошувати за допомогою бензинового або електричного триммера.


Сімейне фермерське господарство


Комерційне садівництво є тими видами бізнесу без вкладень, яким можуть займатися усі члени сім'ї. Одній людині складно впоратися з доглядом за ділянкою, збором урожаю, обрізанням і обробкою від шкідників. Ще помічники знадобляться для реалізації вирощеного урожаю. Цей домашній бізнес специфічний, оскільки вимагає від фермера інтенсивної роботи впродовж трьох місяців в році, та зате результат не змусить себе довго чекати. Багато садівничих господарств увесь рік живуть за рахунок засобів, виручених в період з травня по липень.


Ринки збуту

Головний "козир" будь-якого фермера, навіть початкуючого, в тому, що продукти, вирощені на його ділянці, є екологічно чистими. Найчастіше за таким товаром люди ходять на ринок. Маючи вільний час, можна реалізовувати товар самостійно, тоді фермерові не доведеться виплачувати зарплату продавцеві і прибуток від реалізації буде більший.

Якщо немає можливості або бажання організовувати торгову точку, то збути продукцію можна оптовим покупцям на тому ж ринку. Слід врахувати, що ціна у такому разі на черешню буде набагато нижча, а відповідно і дохід підприємця.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!