БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як відкрити школу риболовлі?


Риболовля - одно з найпопулярніших захоплень у чоловіків і жінок різного віку і соціального статусу. І в цьому немає нічого дивного. Що може бути приємніше, ніж відпочинок на березі живописного озера або річки з вудкою в руках? Свіже повітря, спів птахів, шум води - розслабляють і налаштовують на потрібну хвилю. Людина розслабляється, відпочиває тілом і душею, возз'єднується з природою. І найголовніше, що риболовля доступна практично усім і у будь-яку пору року. Комусь подобається сидіти з маленькою зимовою вудкою біля лунки на замерзлому ставку, іншим ближче активна боротьба з гігантами з морських глибин з борту яхти, а хтось вважає за краще чекати велику рибу в зарослях її очерету на озері. Є і ті, хто намагаються поєднати усі ці види рибного лову і непогано досягають успіху в цьому занятті.

Якщо ви відноситеся до тих любителів, які у будь-який час доби, у будь-яку пору року і за будь-якої погоди знають, як упіймати ту або іншу рибу за допомогою хитромудрих спінінгів, волосіней, гачків, воблерів, блешень і інших принад риболовецького світу, то у вас є усі шанси перетворити своє хобі на цікавий і прибутковий бізнес. Пропонуємо вам ідею відкриття власної школи риболовлі (чи риболовецької школи, називайте, як подобається).


Що таке школа риболовлі?


Якщо двома словами, то це так ж звичайна школа, де вивчають різні предмети, тільки тут усі викладачі (якщо їх декілька) мають одне призначення - вони повинні навчити риболовлі і зробити з вас професіонала рибного лову. Завдання, треба сказати, не з легких. Адже окрім уміння ловити рибу і поводитися з усіма цими "прибамбасами", такі люди мають бути хорошими психологами і педагогами.

Далеко не усі учні з першого ж разу освоять різні фішки, які їх чекають в школі риболовлі. У когось усе виходитиме з першого разу, у когось з другого, а у когось з двадцять другого. Завдання викладача (тобто, ваше завдання) знайти в собі сили і здібності багато разів пояснювати прості речі. Доступною мовою. І не показувати ні краплі роздратування. Це дуже і дуже важливо. Учні повинні полюбити вас, прив'язатися до вас, зрозуміти, що ви саме та людина, яка зробить з них справжніх рибалок.


Етап перший - пошук відповідних водойм


Не говоритимемо про ваші навички рибалки. Вважатимемо, що вони у вас на високому рівні. Інакше ви б не вирішили відкривати риболовецьку школу. Перейдемо відразу до наступного питання - пошуку відповідних водойм. Зверніть увагу, вам треба знайти не просто водойми, де є хоч яка-небудь риба. Вам потрібні такі річки, ставки, озера і канали, де риба ловиться непогано. Адже одним з найважливіших завдань є - показати учням, що вони на щось здатні. Що риболовля - це не заняття для обраних, а хобі, доступне усім. Це дуже важливо. Ваші учні повинні із самого початку відчути азарт, інтерес, відчути себе в шкірі рибалки. А для цього вони повинні упіймати рибу.
Отже, насамперед, ви повинні знайти місця, де упіймати рибу не складе труднощів. Пам'ятайте і про те, що відправляти новачка на бій з п'ятдесяти кілограмовими сомами - теж не найправильніше рішення.

Звичайно ж, в майбутньому вам згодяться і такі місця. Але це буде пізніше. На випускних іспитах, якщо хочете. Але не раніше.


Етап другий - пошук місця для школи


Разом з водоймами ви повинні почати пошук місця для школи. Не самим кращим рішенням буде будівництво або оренда будівлі в центрі міста. Адже основна частина занять - це практика. Практика на водоймах. І, як правило, такі водойми знаходяться за містом або в передмісті, але не в центрі. Хоча, всяке буває.

Пам'ятайте, нещодавно ми розповідали про будівництво будинків з вантажних контейнерів? То чом би не використовувати цю недорогу технологію і при будівництві школи риболовлі. Окрім усіх фінансових плюсів, така школа буде ще і мобільною. Тобто, при необхідності її можна буде легко перевезти на нове місце.


Етап третій - закупівля спорядження


Можна сподіватися на те, що учні приходитимуть у вашу риболовецьку школу з власними снастями. Можливо, деякі саме так і поступатимуть. Але сподіватися на це не варто. Тому, перед початком занять потурбуйтеся про те, щоб у вас було повне спорядження для усіх видів практичних занять. Кількість наборів повинна перевищувати число учнів в групі. Адже під час риболовлі з вудками може різне статися. Ніщо не повинне переривати учбовий процес.


Етап четвертий - залучення учителів


Якщо ви збираєтеся відкривати невелику школу або навіть швидше риболовецькі курси, і вирішили самі викладати і вести практику, то можете пропустити цей пункт. Але якщо ви бажаєте побудувати дійсно великий учбовий центр, то вам знадобиться декілька викладачів, кожен з яких вестиме свої предмети.

Які предмети можуть бути в школі рибного лову? Питання справедливе. Ну, дивіться, адже напрямів рибного лову дуже багато. Від лову спінінгом до лову на блешню, він донної риболовлі до морської і так далі. Крім того існує велика кількість видів риб, кожна з яких має свої індивідуальні особливості.

Приміром, один викладач може вчити ловити хижих риб, інший - рослиноїдних, третій взагалі виступатиме, як експерт в ловлі сомів.


Етап п'ятий - залучення перших клієнтів


Це найскладніший етап, але через нього треба пройти. Нічого хитрого тут немає. Важливо правильно вибрати ЗМІ і створити шумну, яскраву, вражаючу рекламу. У цьому вам допоможуть рекламні агентства.

Крім того, ні в якому разі не ігноруйте інтернет. Створіть сайт, групу в соціальних мережах, електронну розсилку. Публікуйте там цінні, корисні, нові матеріали. Безкоштовно. Притягайте аудиторію і акуратно рекламуйте свою школу риболовлі. Якщо ваші безкоштовні матеріали припадуть аудиторії до душі, багато хто з ваших читачів може стати учнями вашої школи. На цьому усе. Бажаємо вам успішного бізнесу!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!