БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Ретро-готель


У нашій країні, як і у будь-якій іншій, повно громадян старшого покоління. І багато хто з них дуже нудьгує по старих часах. Воно і не дивно. По-перше, усі вони були тоді молодими, активними, цілеспрямованими, раділи життю і вірили у світле майбутнє. Ні, ми не хочемо сказати, що сьогодні вони не такі. Але, як би то не було, багато, навіть успішні сьогодні люди, люблять згадувати "ті часи". Тоді і повітря було чистіше, і трава зеленіша, і дерева вищі. Напевно на сімейних посиденьках неодноразово чули або навіть брали участь в розмовах, коли усі розповідали - "ось в радянські часи було". Інші учасники дискусії тут же підхоплювали ініціативу і ділилися своїми спогадами.

Напрошується висновок. Люди нудьгують по минулих часах. І багато хто з них хотів би хоч би ненадовго повернутися в минуле і вдихнути "запах Радянського союзу" (якщо говорити про нашу країну зокрема).

Ось що цікаво. Найзавзятіші бізнесмени давно помітили цю "тенденцію ностальгії", і успішно використовують її у своїй підприємницькій діяльності. Іншими словами, вони знаходять способи повернути клієнтів в минуле (у переносному розумінні, звичайно ж) і непогано на цьому заробляють.

Як можна повернути людину в минуле? Способів багато. Але практично в усіх сферах бізнесу використовують одну і ту ж техніку. Бізнесмени просто створюють ілюзію присутності у минулому. За допомогою предметів інтер'єру, автомобілів, одягу, блюд, запахів, музики, фільмів і так далі. Наприклад, в ретро - перукаркні клієнтові зроблять зачіску, яка була писком моди в 60-і або 70-і роки. У ретро-кафе можна спробувати блюда радянської кухні, приготовані по оригінальних рецептах, послухати музику тих років і насолодитися знайомій з дитинства обстановкою.

У рамках сьогоднішньої публікації, ми розповімо про відкриття ще одного бізнесу, в якому використовується ностальгія клієнтів по старих часах. Мова піде про відкриття ретро - готеля.


Як відкрити ретро-готель?


За основу береться звичайнісінький готель. Тобто, тут усе так само влаштовано. Є адміністратори, службовці, керівник, десятки номерів різного розміру і рівня, система бронювання, прибирання номерів, парковка для автомобілів, буфет або навіть ресторан і так далі. Відрізняється ретро - готель від звичайного готелю тільки своєю зовнішньою оболонкою. Тут усе виглядає так, як ніби знову настали радянські (чи якісь інші) часи.

Меблі - тільки старовинні або штучно постарені, стилізовані під ретро. Біля входу в готель може стояти який-небудь старовинний автомобіль. Вивіски, таблички, покажчики - усе в ретро-стилі. Штори, накидки на ліжку, постіль, скатертини - усе повинно бути "з тих часів".

Одяг співробітників ретро-готеля також може бути витриманий в потрібному стилі. Це тільки додасть реалізму тому, що в усьому відбувається усередині. У номери можна поставити пузаті холодильники, старі лампові телевізори, вінтажні радіоприймачі, а в холі поставити столики, дивани і запропонувати гостям старі радянські газети (чи нові видання, оформлені в ретро-стилі).

У багатьох виникає питання - де узяти вінтажні меблі? Адже купівля справжніх антикварних предметів інтер'єру обійдеться вам в кругленьку суму. На щастя, є варіанти заощадити. По-перше, можна придбати не антикварні меблі, а стилізовану під ретро. Такі столи, стільці, дивани, ліжка і інше обійдуться у декілька разів дешевше. Але є ще простіший спосіб, який, крім усього іншого, дозволить вам ще і прорекламувати ваш незвичайний заклад.

Створіть сторіночку в соціальній мережі або навіть власний сайт. Далі замовте рекламне оголошення в якому-небудь агентстві копірайтинга. Ідея в тому, щоб притягнути звичайних громадян до устаткування вашого ретро - готеля. Попросіть їх гарненько придивитися до старих речей, які запилені у них у будинках і квартирах. Це можуть бути предмети меблів, декору, техніка радянських часів, якісь тканини, прикраси, старі книги, журнали, газети і так далі.

Природно, безкоштовно вам ніхто нічого віддавати не буде. Хоча, можуть попастися і ті, хто віддадуть вам "мотлох" просто так, дарма. У інших же доведеться усе це добро викупити. Не поспішайте самі пропонувати ціни. Нехай люди самі присилають фотографії своїх речей, опис і бажану ціну. Знову ж таки, вони можуть робити це прямо через вашу сторіночку в соціальній мережі або на сторінці вашого сайту.

У такий спосіб ви досягнете подвійного ефекту. По-перше, наповните свій ретро- готель дійсно старовинними і дуже цікавими предметами інтер'єру, декору і старою побутовою технікою. По-друге, притягнете увагу до свого закладу ще до відкриття. По-третє, зможете заощадити серйозну суму грошей, яку пізніше пустите на розвиток свого бізнесу. На цьому усе. Бажаємо успіхів!
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!