БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як відкрити магазин взуття


На ринку роздрібної торгівлі наступним за популярністю товаром після продуктів харчування є взуття. На більшій території країни погодні умови складаються так, що за рік необхідно міняти декілька пар взуття. Це навіть не примха або каприз - це природна необхідність.

інтернет магазин взуття

Останнім часом автор, відвідуючи взуттєві магазини, все частіше згадує знаменитого в 90-і минулого століття Льоню Голубкова, який за перший прибуток від вкладення грошей в МММ купив дружині чоботи. Цієї фінансової структури давно немає, та і прибули вони своїм вкладникам не принесла, але крилата фраза про важливість дорогу купівлі, так і залишилася у багатьох на слуху.

Сьогодні ціни на деякі вироби від відомих брендів дійсно настільки високі, що купити їх може далеко не кожен рядовий житель. Скажемо більше, статистика говорить про те, що 40% населення купують ці вироби на ринках. Інші вже звикли до вишуканішого сервісу, який надають закриття торгові павільйони. Про те, як відкрити магазин взуття піде мова в цій статті. Щоб уникнути повторення прописних істин по оформленню і облаштуванню торгового місця, зупинимося на цікавих моментах цього бізнесу, зважаючи на його специфіку.


Особливості і проблеми ведення бізнесу


За спостереженнями фахівців попит на вироби можна умовно розділити таким чином:


Сезонне жіноче взуття - 60-70% від усіх продажів магазину;
Дитяче взуття - 20% від загальної реалізації;
Чоловіче взуття - що залишилися 10-15 %;
Близько 5% доводиться на різні аксесуари (засоби по відходу і інші вироби).
Головна особливість взуттєвого бізнесу - це необхідність оновлення колекцій до кожного сезону.


Окрім цього, важливо, щоб в наявності були усі розміри певної моделі. Зрозуміло, що, існують, так звані "ходові розміри", які розкуповуються в першу чергу. Для задоволення потреб усіх покупців необхідно налагодити сервіс, який обслуговував би клієнтів по індивідуальному замовленню. В цьому випадку доведеться додатково домовлятися з постачальниками про до поставці.

Наступна проблема подібних таких торгових точок, як відкриття магазину взуття - це великі поклади товарних залишків і одночасно брак оборотних коштів, для закупівлі нових надходжень. Для вирішення її підійде проведення акцій для покупців, які допоможуть реалізувати залежалий товар.

Найпопулярніша акція, що займає 1-е місце в Топі найкорисніших для бізнесу скидок, - це "купи і отримай в подарунок". Вона вигідно відрізняється від тієї, яка звучить як " купи 3 за ціною 2, - х".

У другому випадку відбувається нав'язування покупцям непотрібної речі, що може бути ними сприйнято негативно. Психологи і маркетологи стверджують, що людині набагато приємніше купити необхідний продукт і отримати за це подарунок. У випадку з взуттєвим магазином можна презентувати другу пару, наприклад, з літньої або домашньої колекції. Фахівці підрахували, що проведення такого заходу збільшує продажі в середньому на 30%.


Приміщення


Оптимальним місцем для такого бізнесу, як відкрити магазин взуття, буде торговий центр. Якщо в планах орендувати окреме нежитлове приміщення, то воно повинне знаходитися поблизу зупинок транспорту і інших торгових точок.

Важливо правильно розставити товар на стелажах. На першому плані повинні знаходитися самі затребувані жіночі моделі з нової колекції, яка відповідає сезону. Не можна забувати, що жінки - це головні покупці взуття. На далекому плані розташовують чоловічі моделі і аксесуари.

Ідеальна позиція розміщення товару - це вище або нижче за рівень очей покупця. Висота полиці стелажу має бути 160 - 170 см/p.

По можливості приміщення має бути просторим, мати зручні меблі, пуфи для примірки і дзеркала на рівні ніг і на повний зріст.


Закупівля і асортимент


Товар для магазину треба підбирати так, щоб він подобався в першу чергу покупцеві. Не варто сліпо брати партії взуття, який постачальник віддає з істотною скидкою. Такі вироби можуть надовго залежатися на складі, а оборотні кошти будуть заморожені. При виборі нової колекції треба радитися з продавцями, саме вони частіше спілкуються з покупцями і знають їх переваги і побажання. Окрім цього, ним же самим потім буде легше продавати товар.


Початок діяльності з нуля


Яскравим прикладом того, як відкрити магазин взуття з нуля являється продаж через мережу інтернет.

Багато користувачів соціальної мережі ВКонтакті успішно використовують її можливості для цілей власного заробітку. Для цього необхідно створити окрему групу, викласти в неї фотографії виробів з описом і запрошувати в неї якомога більше друзів і знайомих, анонсувати свій товар будь-якими можливими способами. Вивчивши HTML, сторіночці можна надати незвичайний зовнішній вигляд, наповнити її додатками, які будуть зручні майбутнім клієнтам і покупцям.

Такий спосіб продажів практично не вимагає первинних вкладень, але і бізнесом це назвати досить складно. Зрілішим варіантом продажів в мережі є інтернет магазини. Їх відкриття, правда, пов'язане з деякими, хоч і невеликими витратами.

Інтернет магазин - це майданчик, на якому підприємець пропонує товар, за допомогою візуальних можливостей всесвітньої мережі. В першу чергу - це фотографії, завантажені на сайт. Вони повинні супроводжуватися детальним описом, вказівкою ціни і іншими атрибутами оффлайн магазину. При відкритті такого торгового майданчика треба враховувати, що контакт між продавцем і покупцем в даному випадку не відбувається. Вони можуть знаходитися далеко один від одного, тому треба ретельно продумати умови доставки купівлі і її повернення, якщо це знадобиться.


Перспективи бізнесу в інтернеті

Нестримно розвиватися торгові майданчики почали всього пару років назад. Новому підприємцеві, який вирішив відкрити подібну справу, зайняти вільну нішу доки можливо. Проте зволікати з відкриттям не варто, оскільки темпи розвитку електронної комерції не збираються зменшувати темпи. Щорічно ринок онлайн-майданчиків збільшується на 30%. Колись орієнтовані торгові майданчики на великі мегаполіси поступово починають набувати популярності і в невеликих містах по усій території країни.

Багатьох підприємців зацікавить питання: як відкрити взуттєвий магазин - онлайн і стати успішним? Головне - це уміти виділитися з численної армії великих і малих брендів, які пропонують свою продукцію покупцям.

Переваги нового ресурсу мають бути незаперечні: вигідні умови доставки, зручність використання, якість або ціна товару. Сьогодні складно знайти продукт або бренд, який не був би представлений увазі покупців, тому треба уміти виявити недоліки конкурентів, яких вигідно застосувати в якості достоїнств свого майданчика.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!