БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як відкрити магазин біжутерії


Прекрасна половина людства за природою своєю прагне прикрасити себе ще більше. Пристрасть до ювелірних прикрас і просто до біжутерії закладена в них з самого дитинства, та і деякі чоловіки люблять надати своєму образу індивідуальності, за рахунок різних прикрас і аксесуарів. Якісна ювелірна прикраса коштує дорого. Купувати такі вироби у великій кількості можуть зовсім небагато, адже кожна жінка знає, що будь-який наряд вимагає доповнень у вигляді аксесуарів до нього. Тут на допомогу модницям приходить недорога і різноманітна біжутерія.

біжутерія

Щоб розібратися, як відкрити магазин біжутерії, необхідно знати, що цей товар зараховують до виробів "імпульсного попиту". Іншими словами, людина може навіть не планувати купувати нічого подібного, але, зайшовши в крамницю і побачивши красиву і недорогу дрібницю, не зможе встояти перед купівлею. Головний чинник, який підштовхує покупця до придбання, це невисока ціна.

Для жінки, яка сама любить прикраси і розбирається в нових віяннях моди, в стилі відкрити магазин біжутерії і аксесуарів не складе великих труднощів. Вже вона-то знає, який товар має бути на прилавках, щоб задовольнити попит і навіть здивувати потенційного покупця. Цей бізнес може бути цікавий жінці тим, що він барвистий, яскравий і одночасно з цим, прибутковий.


З чого почати


В період становлення власної справи можна не орендувати великі площі для розміщення громіздких вітрин і стелажів. Починати можна з невеликої вітрини, на якій буде представлений наймодніший і актуальніший товар.

Не обов'язково сушити голову над тим, як відкрити магазин біжутерії, для декількох прилавків досить 5 кв.м. площі.

Вартість устаткування, стелажів і іншого для цієї торгової точки, складає близько 12 тис. грн. Оптимальним місце розташуванням для магазину аксесуарів являються торгові центри, модницям буде зручно купити до нового наряду відповідну брошку чи поясок, не виходячи за територію торгових рядів.


Вибір асортименту


Другий крок можна назвати найвідповідальнішим в процедурі створення маленького бутику з біжутерією. Незвичайний і модний асортимент здатний відразу притягнути покупців і забезпечити дохід точки з перших днів роботи. Приблизна сума, на яку необхідно закупити товар складає близько 30 тис. грн. Не варто зупинятися на пропозиції першого оптового продавця. Необхідно вивчити ряд нових колекцій, порівняти ціни у різних постачальників, а може навіть, і вийти на контакт з виробником, минувши перекупників.

За статистикою, найчастіше продаються товари в ціновій категорії 125 грн. Саме цю суму покупець готовий витратити на дрібничку, яка дуже сподобалася. Діапазон торгових націнок коливається від 300 до 1000%. Річ у тому, що собівартість виробів, куплених за гуртовими цінами, мала. Астрономічні цифри націнки в остаточній ціні товару навіть не помітні.


Запорука успіху


Як відкрити магазин біжутерії ми розповіли. Може здатися, що ця справа проста і безклопітна, але це далеко не так. Власник подібного бізнесу повинен мати творчі навички, креативність і нестандартне мислення. Тільки маючи схильність до творчості, можна зробити по-справжньому незвичайну, привабливу і таку, що запам'ятовується торгову точку. Уміння "показати товар особою", дати корисну пораду по створенню стильного образу покупцям обов'язково притягне постійних клієнтів і забезпечить постійний дохід.


Шляхи розширення бізнесу


Підприємцеві, який навчився догоджати жінкам - покупцям, нескладно буде відкрити додаткові торгові площі, що задовольняють дамські потреби в захопленнях і навіть професійній діяльності.
Вдалим прикладом розширення своєї справи може служити керівництво: як відкрити магазин пряжі.

Кардинальних відмінностей від вищеописаного бізнесу у нього немає, різниця лише в торговому устаткуванні, на якому розкладається товар. Стелажі мають бути обладнані спеціальними штирями, на які навішуються бобіни з пряжею, а полиці забезпечувати максимальну видимість товару для покупців. Окрім цього, світло не повинне спотворювати кольори ниток і пряжі, найчастіше це головний критерій вибору матеріалу для в'язання.

Цікавим напрямом є така ідея, як відкрити магазин професійної косметики.
Річ у тому, що багато відомих виробників декоративної косметики створюють свій продукт так, щоб була можливість користуватися нею в домашніх умовах. Цією властивістю з успіхом користуються модниці, тому боятися обмеженого круга клієнтів не варто. З подібною метою продавати професійну косметику краще в торговому центрі. Якщо асортимент магазину буде призначений суто для професіоналів, то його місце розташування не важливе. Вони знатимуть, де купити необхідні їм інструменти і матеріали, і приїдуть до підприємця самі.

Запорукою успіху в цьому бізнесі є якісне маркетингове дослідження. Необхідно чітко знати, якою косметикою користуються провідні майстри салонів краси, а які бренди популярні у домашніх майстрів і в невеликих салонах. Вони усі мають бути представлені в асортименті торгового салону.

Варіантом розширення асортименту може стати нова торгова марка декоративної косметики, яка ще не досить відома.


Висновок


Ще одним аргументом на користь такого старту для бізнесу, як відкриття магазину біжутерії, являється те, що середній термін його окупності складає близько 6 місяців. Потім прибуток можна направляти на розширення асортименту : додати окуляри, капелюшки, сумки і інше.

Окрім стандартного способу відкриття магазину радимо звернути увагу на такий новий вид початку бізнесу, як купівля франшизи. Багато компаній обіцяють успішний бізнес під відомою торговою маркою за 30-40 тис. у.о. Щомісячний прибуток, за їх підрахунками, може складати близько 3 тис. у.о.

Який би шлях початку бізнесу не вибрав для себе власник крамниці з біжутерією, він повинен мати почуття смаку, гармонії, уміння вибирати ексклюзивні речі і навіть самостійно виготовляти деякі аксесуари. Останній пункт дотримувати не обов'язково, але саме він може надати торговій точці вишуканість і неповторність.

Не можна забувати, що діяльність магазину - це бізнес, який називають маленькою війною. У підприємця має бути власна стратегія, побудована на знанні тактичних хитрощів ведення господарської діяльності і боротьби з конкурентами.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!