БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Відкрити інтернет магазин з нуля


Власний бізнес - це не данина моді, а вкладення у своє майбутнє і майбутнє дітей знань, умінь і грошових коштів. Маючи свою невелику справу можна не боятися, що вас скоротять на роботі, зменшать зарплату або знизять на посаді. Крім того, власний бізнес можна поєднувати з основною роботою, цього не забороняє ніхто, у тому числі і законодавство. Завдяки сучасним технологіям з'явилося багато видів заробітку, які засновані на використанні всесвітньої мережі інтернет.

інтернет магазин з нуля

Відкрити інтернет магазин з нуля може практично кожна людина, яка цього бажає. Технологія його створення і принцип роботи завжди однаковий, тому підприємцеві необхідно тільки визначитися з тим, який товар він хотів би продавати, і що матиме попит у віртуальних покупців.


Юридичне оформлення


Щоб уникнути неприємностей з контролюючими органами, торгову діяльність краще легалізувати. Робиться це за допомогою реєстрації індивідуального підприємництва, про те, як зробити правильно, ми вже розповідали на сторінках нашого порталу. Особливу увагу слід приділити системі нарахування і сплати податків, оскільки сума зборів, що сплачуються державі, може істотно вплинути на чистий прибуток від ведення діяльності. Для ПП існує декілька видів державних зборів : "єдиний податок" і "фіксований патент".


Категорії товарів


Серед категорій товарів, які можуть підказати ідеї як відкрити інтернет магазин безкоштовно можна виділити :

Товари, які призначені для тварин. Цей сегмент ринку заповнений слабо. Серед існуючих площадок немає сильних конкурентів, чий асортимент був би повним і широко представленим.

Вироби ювелірної промисловості. Подібні магазини тільки набувають популярності. Підприємці, які займаються продажем ювелірних прикрас, мають непоганий прибуток.

Торгівля продуктами харчування. Люди звикли купувати подібну продукцію в звичайних стаціонарних торгових точках, а зараз поступово звикають до того, що можна замовити необхідні продукти додому. Зручність такої послуги особлива актуально для людей, які не мають в розпорядженні часу відвідувати супермаркети або не можуть вийти з дому з яких-небудь причин.

Швидкопсувні продукти для подібного виду торгівлі можна не вводити в асортимент, а ось консервовані вироби, алкогольні напої, заморожену продукцію, крупи і інше матимуть попит. Мотивацією для замовлення їх через онлайн-ресурс може бути швидка доставка до дверей квартири клієнта.

Авторські вироби. До них можна віднести дизайнерські речі ручної роботи. У звичайних магазинах такі товари зустрічаються дуже рідко. Частенько покупці у пошуках незвичайних виробів звертаються до інтернету.

У мережі вже створені спеціальні ресурси, які допомагають початкуючим підприємцям визначитися з видом товару, який популярний в тому або іншому регіоні. Окрім цього, вивчити пропозиції електронного ринку можна задавши в пошуковій системі назву товару. Якщо в результатах пошуку з'явитися більше 20 торгових майданчиків, що пропонують цей продукт, то нішу можна вважати зайнятою. При цьому слід позначити регіон, в якому необхідно відкрити інтернет магазин з нуля.


Технічна сторона


Щоб відкрити інтернет магазин без вкладень, необхідно орієнтуватися в деяких технічних поняттях, без яких розібратися буде складно.

Домен або доменне ім'я - це набір символів, які відображаються в адресному рядку браузеру. Іншими словами це ім'я, яке ідентифікує магазин і дає можливість знайти його у безкрайніх просторах мережі. Його треба зареєструвати в доменній зоні, яка діє у вашому регіоні. Ім'я треба придумати самому і тут згодиться чимала фантазія і винахідливість, оскільки найкоротші і простіші назви, швидше за все, зайняті. Якщо бізнес планується з розмахом і надовго, то і реєстратор має бути надійним. Послуги їх дорожчі, зате ім'я гарантовано залишиться за користувачем. Не заради просування, а з метою допомогти початківцям, радимо звернути увагу на сервіс ukrnames.com.

Хостинг - це те місце, де можна відкрити інтернет магазин з нуля. Цей простір, від вибору якого залежатиме якість функціонування сайту. Упевненість в надійності дають, як правило, відомі великі компанії.

Система управління сайтом або CMS - це оболонки, свого роду конструктор, який допомагає управляти ним. Шляхів створення системи може бути два : перший - це розробка сайту у професіоналів, і другий - створення його власними силами.

Компанії ті, що заробляють створенням веб-ресурсів роблять це професійно, але і беруть за це гроші. CMS, яка міститиме стандартний функціонал, дизайн і управління, обійдеться приблизно в 100 у.о. Подальші розцінки залежать від вимог і фантазії замовника і кінцевими цифрами не обмежені.

Щоб відкрити інтернет магазин з нуля, не вкладаючи ніяких грошових коштів, необхідно самому мати базові знання в сайто будівництві. Найпростішим варіантом є uCoz, який служить одночасно хостингом і CMS. Коштує готовий майданчик 6 у.о. в місяць. Користувачеві треба тільки наповнити готовий до роботи магазин - товарами.

Дизайн сайту - це інструмент, за допомогою якого можна виділити його собі подібних, зробити його незвичайним і таким, що запам'ятовується. Іншими словами - це зовнішнє і внутрішнє оформлення, по якому користувачі упізнаватимуть ваш магазин і в якому їм буде комфортно і зручно робити покупки.

Наповнення сайту - це його вміст. Зазвичай він складається з основної сторінки, класифікатора товарів, і самих продуктів. Кожне найменування продукції, пропонованої покупцям, повинне супроводжуватися фотографією і детальним описом. Окрім цього, в окремий розділ мають бути виділені умови доставки і оплати. Для того, щоб сайт викликав довіру у клієнтів, можна додавати відгуки покупців, що скористалися ресурсом, завантажувати дозвільні документи і скан-копії сертифікатів.


Як розкручувати і просувати


розкрутка

Для того, щоб інтернет-магазин приносив прибуток своєму власникові, мало його створити. Для залучення покупців на свій сайт потрібна реклама. Вона в мережі істотно відрізняється від тієї, яку ми звикли спостерігати в звичайному житті. Існує чотири напрями реклами в інтернеті:

Контекстна реклама. На думку SEO - спеціалістів вона є найефективнішою. Так відбувається тому, що вона притягає покупців, що вже цікавляться цим товаром. Недоліком є те, що за неї треба сплачувати грошову винагороду. Як тільки гроші закінчуються, посилання перестають працювати.

Банерна реклама. Цей вид популяризації найдорожчий. Для неї необхідно малювати саму рекламну картинку, а її виготовлення і розміщення коштує дорого. Головним чином він підходить тим компаніям, які прагнуть розкрутити свій бренд, зробити його впізнаним і таким, що запам'ятовується. Для нових підприємців цей шлях "розкручування" буде витратним і неефективним.

Тизерна реклама - розміщується, як правило, на розважальних порталах, тому, клікнувши на неї, відвідувач навряд чи гарантовано зробить покупку. Якщо власник сайту все-таки вибирає її, то треба потурбуватися про те, щоб розміщена вона була на ресурсах, які відповідають тематиці товарів.

SEO і SMO - просування. Це відносно дешевий спосіб розкручування сайту в пошукових системах і соціальних мережах. Заплативши одного разу, можна гарантовано притягати клієнтів на свій ресурс постійно. Але це теорія, на практиці все складніше. Детальніше схема виглядає так: сторонні сайти розміщують на своїх сторінках посилання, по яких відвідувачі переходять в наш інтрнет-магазин. За це, звичайно, ми платимо їм гроші. Другий шлях - це покупці, що прийшли з пошукових систем, які також шукають товар цілеспрямовано. Розкручування сайту в обох випадках вимагає грамотного підходу по двох напрямах: оптимізація, пов'язана з написанням текстів, правильним розподілом ключових слів, і популяризація, побудована на закупівлі посилань.


Організація роботи

Подальші питання роботи магазину будуть пов'язані з процедурами, які відбуваються у будь-якій стандартній торговій точці. Це вибір постачальників, підбір персоналу (якщо знадобиться), робота з покупцями, організація швидкої і якісної доставки.

Неважливо, що ви розглядаєте на даний момент, як відкрити інтернет магазин меблів чи доставку піци, головне, щоб від моменту онлайн-замовлення до дзвінка клієнтові для уточнення деталей проходило якомога менше часу. До того ж треба прагнути і робити доставку. Оперативність і висока організація процесу обов'язково притягнуть постійних покупців, яким робити покупки у вашому магазині буде зручно і вигідно.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!