БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як відкрити дитячий готель?


Сучасний ритм життя абсолютно не той, яким він був раніше. І сьогодні мільйони батьків по всьому світу зазнають певні труднощі під час чергових поїздок і відряджень. Вони просто не знають, з ким залишити свою дитину на період їх відсутності будинку. Деякі залишають своїх дітей під наглядом родичів або друзів. В даному випадку вони упевнені у безпеці своїх чад. Дітей нагодують, напоять і спати укладуть. Але, на жаль, далеко не завжди виходить заручитися підтримкою друзів і родичів в питанні нагляду за дитиною. Адже подібні питання часто доводиться вирішувати спонтанно.

Для вирішення питань нагляду за дітьми під час від'їзду батьків і були придумані дитячі готелі. Подібні заклади широко поширені в курортних зонах (особливо на заході). Щоб батьки під час відпочинку могли не переживати за своїх дітей, і могли повноцінно насолодитися відпочинком. Але ж подібні готелі були б дуже до речі у будь-яких великих і малих містах. Тому що практично кожна сім'я рано чи пізно стикається з важливим питанням - "з ким залишити дитину на час від'їзду"?. Є потреба. Спробуємо знайти шляхи її задоволення.


Що таке дитячий готель і як він функціонує?


Для того, щоб реалізувати цю ідею бізнесу, важливо розуміти, що є дитячий готель і як вона працює. Давайте розбиратися.

Подібний заклад - це суміш звичайного дитячого садочка і класичного готелю. Тільки усі номери оформлені в кращих традиціях дитячих кімнат. Обов'язковою умовою є наявність власної кухні і їдальні. Адже дітей треба годувати і поїти. На відміну від дорослих, які можуть власними силами дістатися до найближчого кафе. За часом перебування дитини в такому готелі може досягати від одного дня до декількох тижнів. У готелі має бути власний медперсонал, на випадок виникнення непередбачених обставин. Бажана наявність власного автобуса для здійснення екскурсійних виїздів з дітьми. Схема роботи гранично проста.

У дитячий готель звертається молода сімейна пара з проханням доглянути за своєю п'ятирічною дитиною. Підбирають номер за смаком. Обумовлюють деталі. Оформляють усі необхідні папери. Оплачують термін перебування свого чада в готелі. І залишають свого малюка на опікування співробітникам готелю. А самі в цей час спокійно вирушають в поїздку. Після повернення забирають свою дитину з готелю і щасливі їдуть додому. Ось так, якщо говорити коротко, працює готель для дітей. Тепер перейдемо до питань організації подібного закладу.


Приміщення. Яким воно має бути?


Як і будь-який інший вид готельного бізнесу, дитячий готель починається з пошуку відповідного приміщення. По-перше, воно має бути привабливе зовні. Адже ваші клієнти, в першу чергу, діти. А значить, зайва фантазія тут не перешкодить. Важливо креативно підійти, як до питання зовнішнього оформлення, так і до питання оформлення інтер'єру. Внутрішньому оформленню слід приділити особливу увагу. Причому не лише номерам, де розміщуватимуться діти, але і іншим кімнатам.

До речі, про номери. Тут можна по-різному. Для старших дітей можна обладнати окремі кімнати на 1, 2, 4 чоловік. А ось більше маленьких постояльців краще всього розміщувати в загальному залі. По аналогії з дитячими садками. І їм буде веселіше, і вам буде простіше за ними наглядати.
Розмір будівлі не має яких-небудь рамок і обмежень. Усе залежить тільки від ваших можливостей і кількості потенційних клієнтів. Пам'ятайте, що у вас в запасі завжди має бути декілька номерів для най екстреніших випадків.


Персонал дитячого готелю. Хто є ключовими фігурами?


У числі співробітників ключове місце займають няні, які і здійснюють нагляд за дітьми клієнтів готелю. Саме від цих людей, кінець кінцем, залежить успіх вашого бізнесу. Діти набагато краще дорослих розбираються в незнайомих людях. Вони добре розуміють, яка людина перед ними. І якщо няня приховуватиме за своєю штучною посмішкою свою природну натуру, дитина розколе її істинний характер в два рахунки. І навряд чи захоче залишатися з такою нянею наодинці. Ідеальним варіантом в даному випадку стануть колишні співробітники дитячих садів і вчителі молодших класів. Сьогодні, коли всюди спостерігається скорочення робочих місць, безробітних вихователів і учителів досить багато. І серед них є дуже хороші професіонали. Ваше завдання - шляхом детальних співбесід відшукати і узяти на роботу кращих з них.
У завдання няні (чи вихователя) входять наступні обов'язки:

Нагляд за дітьми - годування, укладення спати, спостереження за фізичним і емоційним станом дітей. Підтримка дисципліни, якщо говорити простими словами.
Відправка в школу, на кухлі або ще якісь заходи, які дитина відвідує в звичайному житті. Тобто, ваше завдання не просто доглянути за дітьми, але і не порушувати їх звичний ритм життя. Вони не повинні просто сидіти в ув'язненні у вашому готелі і покірливо чекати своїх батьків.


Проведення всіляких занять - малювання, читання, спів і так далі

Організація різних екскурсій і походів. Особливо важливо організовувати подібні заходи під час канікул, коли у дітей багато часу. І цей час треба чимось зайняти.
Наступна важлива фігура у складі персоналу дитячого готелю - це психолог. Саме з цією людиною повинні спілкуватися батьки, перш ніж залишити свою дитину у від’їзді. Адже діти бувають різні. Ви повинні знати усе про свого потенційного постояльця. Цілком можливо, що з різних причин деякі діти не підійдуть для розміщення у вас.

Водії, які возитимуть ваших постояльців на екскурсії. Це мають бути досвідчені шофери, за плечима яких не один рік водіння пасажирського транспорту.

Охорона у вашому готелі також не буде зайвою. Адже безпека дітей понад усе. Ви повинні показати батькам, що у вашого готелю їх діти будуть надійно захищені від будь-яких небезпек.
І наприкінці декілька важливих моментів

Обов'язково вирішіть, з якого і по який вік прийматимуться діти для розміщення у вашому дитячому готелі. Природно, чим більше буде охоплення аудиторії, тим більше клієнтів у вас з'явиться. Ось тільки справлятися із занадто маленькими і, навпаки, занадто дорослими дітьми на порядок складніше і дорожче. Пам'ятайте про це.

Наступний важливий момент - проводите змістовні бесіди з батьками. Ви повинні з'ясувати усе про майбутнього постояльця. Це допоможе знайти з ним спільну мову і створити найбільш відповідні умови для тимчасового проживання. Намагайтеся дати клієнтам максимум позитивних емоцій, і тоді, ваш дитячий готель обов'язково чекає запаморочливий успіх і тисячі вдячностей від задоволених батьків. Бажаємо удачі!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!