БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як швидко почати продавати через інтернет?


Початкуючі підприємці в інтернеті завжди стикаються з схожими труднощами. Це - відсутність продажів або ж продажу на такому рівні, який не влаштовує підприємця. Для будь-якої компанії пріоритетним напрямом є продажі, адже саме вони і є метою будь-якого бізнесу. Звичайно ж, у бізнесі є ще і інші завдання, але, будь-яка компанія грунтується для того, щоб заробляти прибуток. Заснувавши компанію в інтернеті, ми відразу ж думаємо, як швидко ми можемо почати продавати?

продажі

Ще на етапі створення повноцінного сайту, який і виконуватиме для нас роль основного комунікаційного засобу, ми можемо почати будувати план, як ми продаватимемо наші продукти. Більше того, сьогодні можливо також продавати продукти, навіть якщо ви ще не маєте свого сайту. В цьому випадку, можна поступово робити і сайт, і реалізовувати маркетингову стратегію, за допомогою інших інструментів. Нижче ми розглянемо 5 основних порад початкуючим підприємцям, як швидко почати продавати через інтернет?
1. Розробляйте сайт, який відразу зможе продавати. При розробці сайту враховуйте, в першу чергу, ті моменти, які важливі для продажів. Наприклад, дуже важливими є посадочні сторіночки на сайті. Роблячи сайт, зосередьтесь, в першу чергу, не на дизайні, а на структурі.

Можна створити спочатку маленький сайт, який міститиме лише посадочні сторіночки для замовлення продукції. Робіть спочатку тільки ті речі, які дійсно мають значення для продажу продукції.
Передбачте для сайту оптимальний варіант розвитку. Він повинен включати план по поліпшенню сайту. Але не прагніть відразу зробити величезний сайт, який займе у вас багато часу для виробництва.

Краще починати з невеликого сайту, який відразу ж генеруватиме продажі, а потім покращувати цей сайт і робити його більше прибутковим. Розробка сайту, який відразу почне продавати ваш продукт, включає розробку, з точки зору програмування, а також юзабіліті проекту. Найміть програмістів, які зможуть написати код для сайту, щоб той індексувався набагато краще, ніж стандартні рішення.

Найміть також людину, яка може проаналізувати роботу сайту, з точки зору зручності користувача. Напишіть якісні тексти на сайт і помістіть описи продукції. Не економте на юзабіліті і програмуванні. Неякісний зроблений, з точки зору програмування, сайт тільки гальмуватиме продажі, а не збільшувати їх. Неякісні тексти також гальмуватимуть продажі.

Щоб швидко почати продавати через інтернет, вам варто просто скласти для себе певний план, як ви розроблятимете сайт і покращуватимете його. Пам'ятайте, що важливо починати продажі, буквально, з першого дня запуску проекту, інакше можна так ніколи і не запустити сайт, а увесь час чекати, поки його поліпшать і доповнять. Зробіть базові речі, а усе інше дороблятимете в процесі.

2. Використовуйте безкоштовні інструменти маркетингу. Паралельно з тим, що ви ведете сайт, ви можете почати продавати, використовуючи безкоштовні інструменти, на зразок розсилки, сервісів безкоштовних оголошень і аукціонів. Сьогодні є як мінімум 5 способів збільшити продажі, за допомогою цих безкоштовних сервісів.

Отже, ви можете використовувати безкоштовну розсилку. Розсилка - це інструмент, який дозволяє зацікавити клієнта, який підписався на неї. Звичайно, вам доведеться попітніти над контентом. Контент в розсилці - найважливіше. Саме завдяки контенту, підприємець зможе притягнути відвідувачів на сайт.

Сервіси розсилок, ніби Subscribe, допомагають завести свою розсилку, навіть якщо у вас немає власного сайту. Але, звичайно, все-таки бажано, щоб він був. Якщо ви займаєтеся своїм сайтом, то можете вказувати в кожній розсилці і адресу сайту, на який зможуть заходити користувачі.

Що треба писати в розсилці? У розсилці можна і треба писати інформацію, яка зможе зацікавити вашого потенційного клієнта. Усе, що стосується вашого ринку і може бути цікавим для аудиторії. Це не має бути хвалебна реклама вашого продукту. Це має бути дійсно унікальна інформація, яку користувачі захочуть прочитати.

У чому ж перевага розсилки? Розсилка на сервісі зможе сама набирати передплатників, за умови, що у вас є цікавий контент. Чим цікавіший буде ваш контент, чим кориснші замітки - тим більше читачів. Природно, читачів ви можете потім перевести в категорію "клієнти".
Замість розсилки (якщо вам не занадто добре зрозумілий принцип її роботи), ви також можете завести блог. Наприклад, блог в тому ж ЖЖ - досі відмінний інструмент роботи і засіб для залучення клієнтури, особливо, враховуючи той факт, що в ЖЖ є багато співтовариств з живими людьми, які цікавляться різними речами і продуктами.

Також можна активно використовувати сервіси оголошень і аукціонні сервіси. Саме ці два інструменти є найбільш ефективними, з точки зору швидкого підвищення продажів, використовуючи безкоштовні інструменти. Розміщуйте на сервісах безкоштовних оголошень добре продумані тексти і якісні фото. Так ви зможете збільшити свої продажі, буквально відразу. Важливий момент: такими сервісами треба займатися постійно, розміщуючи хоч би по 5 оголошень в день. Це займе біля півгодини, але зможе принести вам дійсно великий ефект у сфері продаж.

3. Використовуйте креатив. За допомогою креативу, можна добитися значно підвищення продажів. Креатив допомагає там, де не допомагають великі бюджети, вірніше там, де їх просто немає. Якщо вам треба швидко побудувати велике охоплення аудиторії, зробити так, щоб про ваш проект упізнало велика кількість людей, то вам варто зайнятися розробкою креативу в інтернеті. Креатив - це і банери, і відеоролики, і тексти, і інфографіка. Креатив може бути використаний у будь-якій сфері реклами. Його особливість в тому, що це завжди якісь незвичайні і неповторні рішення, яких ще не було на ринку у такому вигляді, як пропонуєте ви.

4. Навчіться швидко і якісно писати тексти. Написання текстів з якоїсь тематики - взагалі навичка корисна, а при підвищенні продажів, особливо згодиться. Вам можуть знадобитися тексти для розсилки, тексти для наповнення власного сайту, тексти для оголошень і так далі. Уміння швидко генерувати ідеї для текстів і швидко набирати сам текст - це відмінна навичка, яка допоможе вам швидко підняти продажі. Коли продажів немає взагалі, вам можуть допомогти тексти.

Скільки листів ви написали в розсилку? Скільки текстів ви розмістили, в якості безкоштовних оголошень? Скільки текстів ви сьогодні помістили на власний сайт? Щоб швидко просувати свій сайт і продавати багато, вам доведеться навчитися багато писати. Тексти сьогодні все ще залишаються пріоритетним видом контенту, не дивлячись на те, що відео активно розвивається. Навчитеся швидко і якісно писати тексти - це багато в чому допоможе вам при просуванні бізнесу.

5. Робіть усе якісно. Щоб швидко продавати, треба робити якісно багато речей. І якісний сайт, і хороші оголошення на сайті - усе це допоможе продавати вам швидко і ефективно. Річ у тому, що якість виконання багатьох робіт грає далеко не останню роль в підвищенні продажів. Чим якісніше зроблений ваш сайт, чим краще ваші оголошення, тим більший відсоток людей ви зумієте зацікавити. І тут не важливо, скільки ресурсів ви вкладаєте в проекти. Іноді це може бути цілком невелика сума грошей, але вам може бути жалко і цього. Це логічно, якщо ви тільки відкрили власну компанію, і у вас кожна копійка на рахунку.

Але постарайтеся зрозуміти, що без вкладень грошей, проект побудувати не можна. Щоб чимось виділятися на тлі інших сайтів і не зухвалих довіри інтернет-магазинів, вам доведеться потрудитися. Якщо ви самі не можете зробити візуально якісний сайт, то логічно, що за нього доведеться заплатити. Якщо ви не готові платити за сайт, то вважайте, що ви не готові платити взагалі за відкриття власного бізнесу. Ваш сайт - це така сама торгова точка, як і магазин на вулиці. Щоб вам сказали, якби ви хотіли отримати цю торгову точку даром?

6. Тестуйте інструменти продажів. Ви зможете продавати набагато більше, якщо відстежуватимете результати використання різних маркетингово-рекламних інструментів. Використовуйте дещо найбільш ефективних, з точки зору рівня продажів, інструментів. Так ви заощадите і час, і гроші для своїх проектів і перенаправлятимете ресурси тільки туди, де вони максимально ефективні.

7. Притягайте партнерів. Ще один спосіб почати швидко продавати свої продукти - використовувати потенціал інших бізнесів. Іншими словами, ви можете притягати партнерів для того, щоб ваш продукт продавався більше. Іноді це складно зробити, найчастіше саме через те, що ваш бізнес тільки почав своє існування. Але зробити це можливо, особливо якщо використовувати особисті зв'язки і продумати вигоду, яку партнер отримуватиме від просування вашого продукту. Йому це повинно бути вигідно.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!