БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як правильно економити гроші


Багато людей, які отримують маленьку зарплату, живуть "від зарплати до зарплати ", і в разі появи додаткових витрат, додатково влазять у борги.

Для громадян західних країн - це звичайне явище. І звичка витрачати всі свої накопичення - звичка більшості.

копілка

Але цю звичку можна замінити звичкою економії. Економія грошей з будь-якої, навіть із незначної покупки.


Як можна заощадити гроші?


Розглянемо 8 правил економії грошей:


1. Поставити задачу: "Навіщо вам необхідні гроші? поставивши і визначивши мету, ви зможете постійно мотивувати себе і знати цілі, які ви бажаєте досягти.

2. Почніть відкладати певний відсоток від доходів (бажано більше 10%), сюди відносяться всі ваші доходи.
Природно, в житті бувають різні ситуації, але якщо в житті без подій і все спокійно, не відходьте від даного правила.

3. Якщо у вас є певна кількість грошей, то відкрийте депозит (вклад) у банку. Слід переконатися, що вклад з капіталізацією відсотків (зі складним відсотком).

4. Обов'язково ведіть записи з усіх доходів (Депозит - N грн, з / п - N грн і т.д.)

5. Якщо ви брали кредит у банку і ви його вже погасили, то звичка відкладати і економити гроші залишиться. Всі зекономлені і відкладені гроші кладіть на депозит (вклад в банку).

6. Якщо ви бажаєте здійснити велику покупку, то відкладайте її на тиждень, місяць і т.д. Так ваші емоції можуть вас підвести, і ви можете зробити необдуману і непотрібну покупку, але якщо
мета покупки дійсно стоїть, то ви не передумаєте здійснювати покупку і через місяць і рік.
7. Бережіть всі чеки покупок, які ви вчинили до кінця тижня. Наприкінці тижня обдумайте і проаналізуйте покупки, які з них виявилися зайвими, а які принесли користь і т.д.
Завжди в цьому списку знайдуться непотрібні витрати. Всі зекономлені і збережені гроші кладіть на депозит (вклад) в банк.

8. Якщо ваші доходи збільшилися, не поспішайте міняти свій спосіб житті (всі перераховані правила). По перше, наскільки ви впевнені, що доходи збільшилися на довгий час. По друге, ви
жили з доходами, які були менше нинішніх, і при них вижили.
Тому поживіть, звикніть до свого нового способу життя. В цьому випадку можна збільшити відсоток, який ви відкладали на депозит з 10 відсотків до 30.

Ми розглянули кілька правил економії грошових коштів в загальних рисах. Дотримуючись елементарних правил економії грошей ви помітите, як у вас починає отримувати економити і збирати гроші. Але важливо не просто збирати і зберігати їх, потрібно постійно думати, як можна їх
збільшити і примножити. Читайте на нашому сайті статті – Куди вкладати гроші, як інвестувати і т. д
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!