БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як працювати 4 години в тиждень


Дорогі друзі, хотілося б вас познайомити з однією чудовою книгою, яка може перевернути вашу свідомість відносно роботи і відпочинку, внести цікаві ідеї та цінності у ваше життя. Це книга Тімоті Ферріса «Як працювати 4 години на тиждень».

Для багатьох це може здатися нереально або неймовірно працювати 4 години на тиждень, але автор на особистому прикладі і на прикладі інших людей показує, як можна стати «Новим багатим» - людиною, яка не женеться за мільярдами доларів:-), багато подорожує, відкриває для себе світ і не відкладає життя на потім.

Як працювати 4 години в тиждень

Автор допомагає відчути смак до мобільного життя, втекти з офісу і не стирчати там «від дзвінка до дзвінка». Головна ідея книги-автоматизація процесів, аутсорсинг і вивільнення часу для важливіших речей-можливості більше подорожувати, займатися улюбленою справою, хобі, спортом, жити наповненим і яскравим життям.

Спробуйте покинути свій офіс і виїхати від співробітників на місяць. Якщо ви не можете це зробити, то ви є заручником свого бізнесу.

Книга Тімоті Ферріса- для тих, хто хоче жити тут і зараз, не відкладати своє життя, вміло керувати своїм часом і бути мобільним. З її допомогою ви зможете визначити свій особистий життєвий дизайн (лайфстайл) або зробити перші кроки на шляху до цього.

Мета книги Тімоті Ферріса- показати, як зосередитися на найважливішому, збільшивши свою продуктивність в десятки разів, як створити постійний приплив готівки та вивільнити свій час.

До своїх 30 років автор книги став власником кількох компаній, вивчив близько 6 мов, став чемпіоном світу з кікбоксингу, популярним актором в Тайвані та Гонконгу, світовим чемпіоном з танго, завдяки чому потрапив в книгу рекордів Гіннесса, також став мотогонщиком, спортивним консультантом близько 30 світових рекордсменів, брейк-дансери на МТV і об'їздив чимало країн.

Шановні читачі, рекомендую прочитати книгу «Як працювати 4 години на тиждень» Тімоті Ферріса і застосувати на практиці і впровадити у своє життя його поради.


Витримки з сайту Тімоті Ферріса «Як працювати 4 години на тиждень».


Як побудувати свій власний лайфстайл- методика Тімоті Ферріса:


Візьміть 2 періода- 6 місяців і 12 місяців і напишіть по 5 пунктів:


- Що ви мрієте мати (будинок, автомобіль, одяг)?

- Ким хочете стати або якими навичками оволодіти (бути відмінним кухарем, побіжно розмовляти китайською, навчитися стрибати з парашута і т. д.)?

- Щоб ви хотіли зробити (з'їздити до Таїланду, зайнятися страусиними гонками і т.д.)?


Не треба мучити себе питанням, як у мене все це вийде. Все це додасться з часом.

Краще дайте відповідь на запитання «Чим би ви займалися щодня, якби у вас було 100 млн. Доларів у банку?»


Якщо вам досить важко відповісти на це питання, тоді візьміть аркуш і напишіть:


- 1 місце, яке ви хотіли б відвідати.

- 1 річ, яку ви б зробили б перед смертю (спогад усього свого життя)

- 1 справа, якою б ви займалися щодня.

- 1 справа, якою б ви займалися щотижня

- 1 річ, яку ви хотіли б вивчати, пізнавати постійно.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!