БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як перетворити франшизу в золоту жилу


Багато починаючих підприємців переконані, що організація бізнесу, що має початок з франчайзингової моделі, в обов'язковому порядку, гарантує їм успіх. Однак це всього лише поширена омана. Продаж відомої франшизи і договір з найбільшою франчайзинговою мережею не дає вам гарантії обов'язкового успіху! І це не означає, що абсолютно всі франчайзи стануть заробляти величезні гроші. Для цього потрібні певні навички, сила-силенна часу і маса докладених зусиль. Створення успішного бізнесу з нуля є тяжкою працею, але якщо вас це не лякає, і ви готові йти на такі жертви, то все витрачене обов'язково повернеться і сповна себе виправдає.

Придбання франшизи може перевершити всі ваші очікування, і навпаки — може повністю вас розчарувати. Тут дуже багато різних нюансів. Більшість франчайзерів, на сьогоднішній день, мають перевірені бізнес-моделі, що гарантує миттєву впізнаваність імені, це і приносить постійно бажаний прибуток. Щоб стати успішним, власнику бізнесу недостатньо просто придбати франшизу, яка, завдяки своєму імені, буде залучати споживачів. Він повинен вміти вправно користуватися професійними навичками, сильними і слабкими сторонами людей.

І, зрозуміло, не шкодуючи часу і сил, провести досконале вивчення компанії франчайзера. Шлях до великих грошей через франчайзингову компанію досить довгий і важкий. Однак це не означає, що цей шлях можна подолати. Нижче наведено три ключі, які дозволяють перетворити франшизу по-справжньому на золоту жилу.

 

1. Необхідно розвивати навички міжособистісного спілкування.


Далеко не всі люди створені, щоб стати прекрасними франчайзерами. І не кожен спочатку володіє необхідними навичками. Найуспішніші підприємці, як правило, дуже дисципліновані і не з чуток знайомі з діловою етикою. Вони здатні викликати до себе довіру і прихильність співрозмовника. Що, найчастіше, є непоганою основою для майбутнього ділового партнерства.
Однак навіть якщо у вас є нестача даних навичок – не впадайте у відчай. Невисокий рівень практики і певна частка терпіння дозволять вам підвищити свій рівень. Для цього необхідно слідувати наступним порадам:


— Подавайте добрий приклад. Робіть все необхідне для виконання роботи якісно та у встановлений термін. Ставтеся до своєї справи з любов'ю, необхідно братися за роботу з особливим ентузіазмом і полюванням. Незабаром ви помітите, що і персонал обов'язково піде за вашим прикладом.

— Люди повинні бути на першому місці. Завжди намагайтеся внести лояльність відносини між вами і клієнтам. Дорожіть ними і надайте довіру, а також іноді заохочуйте. Люди дуже добре відчувають ставлення до себе. Тому від побудованих взаємин зараз буде дуже багато залежати в майбутньому.


2 . Намагайтеся вибрати найкращу і відповідну франшизу для себе.


Можливості, що відкриваються франчайзингом, бувають різних розмірів і форм. Перегляньте каталог франшиз, зважте всі плюси і мінуси, визначте, у чому ви краще розбираєтеся, і що має найбільший попит. Виходячи з цих якостей, зробіть оптимальний для вас вибір. Щоб знайти підходящу пропозицію, потенційні франчайзи можуть розглянути наступні поради:


— Перше, що необхідно зробити, це з максимальною точністю визначити, яка ваша основна мета і яких результатів ви плануєте досягти. Там же слід розрахувати обсяг фінансових коштів, які є у вас в даний момент, і приблизно порахувати, скільки грошей потрібно для старту бізнесу.

— Не шкодуйте часу при ознайомленні з франшизою. В обов'язковому порядку, максимально якісно вивчіть договір та документи, що містять інформацію про франшизу. Скористайтеся послугами юриста та вивчіть, висувалися раніше судові позови, а також можливу неспроможність інформації зазначеної в документі. Адже вам потрібна надійна система, яка не обтяжена важкими боргами. В іншому випадку, суттєво зростають ризики. Знайдіть компанію, яка вже користувалася цією послугою, попросіть їх поділитися інформацією про досвід спілкування з франчайзером.


3. Постійно дотримуйтесь правил.


Будь-яка хороша франчайзингова можливість володіє перевіреними і доведеними системами операцій, які використовуються ними для досягнення максимального результату. Для того, щоб віддача від системи була максимальною, вам потрібно чітко виконувати наступні вказівки:


— Користуйтеся будь-якою можливістю, щоб стати учасником різних навчальних програм і тренінгів. На навчання не шкодуйте ні сил, ні часу. Будь-які інвестиції, вкладені в навчання, ініційоване франчайзером, можуть принести хороші дивіденди в якості задоволених клієнтів. — Виконуйте всі вимоги, що надходять від франчайзера, в строк і з точністю.

— Регулярно робіть оцінку своєї роботи. Тільки дотримуючись найвищих стандартів, ви зможете досягти найкращих результатів у бізнесі. Варто з обережністю ставитися до змін і внесення поправок в існуючу франчайзингову систему. Ніколи не вносьте навіть найменших змін, не порадившись з франчайзером. Нововведення можна випробувати тільки після їх схвалення. Ось, мабуть, і всі основні аспекти, які необхідно врахувати, купуючи франшизу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!