БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Як накопичити гроші?


як назбирати гроші

Накопичення капіталу досить важке заняття, але щоб досягти забезпечення свого майбутнього і фінансового благополуччя воно просто необхідно.

Найкращим способом накопичити гроші і створити грошовий потік від активів це відкласти гроші з самого початку собі. Це означає, що при отриманні доходу (зарплати), прибутку необхідно відкласти певний відсоток від цієї суми, перш тим, як почати їх витрачати на що-небудь .

Важливо пам'ятати, що чим раніше почати відкладати гроші, тим краще, так як ви можете накопичити потрібну суму грошей для інвестування.
Інвестування (інвестиції) - це один із самих швидких шляхів, яке дозволить знайти фінансову свободу.

Неважливо в якому фінансовому стані ви зараз перебуваєте, починайте відкладати кошти вже
сьогодні.

Нижче представлена таблиця за якою можна дізнатися, скільки буде потрібнороків, щоб накопичити 1 мільйон доларів, вносячи по 1 долару в день на депозит.

 

Процентна ставка, %

Час, років

3

147

5

100

10

56

15

40

20

32


Накопичити значну кількість грошей можна в тому випадку, якщо доходи перевищують ваші витрати. Ключ до знаходження фінансової свободи є наявність фінансової дисципліни і створення
пасивного джерела доходу.

Гроші які вдалося накопичити можна поділити на три категорії:
гроші для інвестиції чи бізнесу, гроші для покупок, гроші для особистих заощаджень .Самий грамотний спосіб накопичення капіталу - це наявність плану
витрат.

Найкраще і ефективне використання накопичених грошових коштів - це інвестування (вкладення) в активи або створення власного бізнесу.

Ставитися до бізнесу і до інвестування потрібно як до способів (інструментів), які можуть генерувати гроші. Більшість підприємців відкривають бізнес і самі працюють в ньому "24 години на добу ", також як і наймані робітники. Не плутати, коли підприємець тільки відкриває свій бізнес і при цьому сам працює в перший час, замінюючи якого-небудь співробітника. В майбутньому ж потрібно автоматизувати бізнес. Якщо цього не робити, то вийде, що ви "купили собі нове місце
роботи "

Як видно, одна регулярна дія, яку повторювати що місяця, через рік - може привести вас до фінансової незалежності!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!