БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Біржа статей Адвего


Стаття буде посвячена темі заробіток на текстовій біржі адвего, як і скільки можна заробити на адвего (advego)? Я постараюсь докладно і з картинками все розписати, щоб новачкам було зрозуміло.


Що таке Адвего?


Адвего (advego) це — біржа купівлі/продажу контенту, тобто статей. Тобто місце, де можна заробити. Простіше кажучи ви можете друкувати і продавати свої роботи на адвего, природно роботи приймаються тільки унікальні і якісні. Не унікальну статтю ви не зможете розмістити в системі, а ось низької якості (написану абсолютно бездарно і без старань), зможете, але не думаю, що у вас її хтось купить.

Заробити на адвего можна безліччю способів, але вони поділяються на два основні напрями: продаж статей через магазин і виконання роботи на замовлення.


Продаж статей через магазин


Ви друкуєте статтю на будь-яку тему, яка вам подобається і розміщуєте цю статтю в магазині адвего, щоб заробити на ній. Далі вам треба буде тільки чекати, поки комусь знадобиться стаття вашої тематики і він її купить і ви отримаєте гроші. Виконання роботи на замовлення

На адвего розміщується замовлення: виконати таку-то роботу за стільки-то грошей, стільки-то разів. Що це може бути за робота? Все, що спаде в голову замовнику. В основному це написання статей, коментування статей, фотографій, залишення повідомлень на форуми і т. д. За таку роботу зазвичай багато не платять, але "багато" – поняття широке. адже так? Спробуйте цей спосіб заробити на адвего!


Види статей на адвего (advego)


Щоб заробити на адвего, треба знати, які види статей ви можете друкувати, їх всього 4 види:

Копірайтинг – написання унікальної, гарно складеної, статті. Це те, чим займаються професійні журналісти, прагнете вчіться робити гарний копірайтинг. Просто пишіть те, про що ви знаєте, але робіть це красиво, головне без помилок і з високою унікальністю.

Seo-копірайтинг – ще один напрямок копірайтингу. Цей вид варто вивчити, якщо хочете заробляти на адвего. Робиться все так само, як і з копірайтингом, але з різницею в тому, що текст треба оптимізувати під пошукові системи.
Рерайтинг – простіше кажучи, це переказ якоїсь статті, але своїми словами. Тобто сенс залишається той же, але слова вже інші. Замовлення на виконання рерайтингу даються, допустимо зробити зі статті "Про кактуси" ще 5 таких статей і кожна з них повинна бути унікальною.

Переклади – тут думаю пояснювати не треба. Просто перекладіть текст з іншої мови на свою чи ще якусь іншу продаєте, головне зберігати унікальність.

Ось вам середні ціни на такі роботи (на 01.01.15, коли я писав статтю, але вони не сильно змінюються)

ціни на статті

А ось найприбутковіші тематики, на які варто писати, якщо хочете заробити більше грошей в адвего. Адже, як у бізнесі? Більше попит – треба більше пропозицій, ось і запропонуєте


популярні теми

Почнемо знайомство з Адвего (advego)!


А почнемо ми з реєстрації в адвего, але тут все, як зазвичай. Заповніть всі потрібні поля, отримуєте на пошту посилання для активації облікового запису, активуєте і готово.

Першим, що можливо вам захочеться зробити, змінити свої дані, для цього натисни на своє ім'я у нижньому, верхньому куті, там все зрозуміло, йдемо далі.


Як продати свою статтю?

Після того, як ви визначилися з тим, який тип статті ви хочете надрукувати, щоб заробити на ній. Зареєструвалися в системі і вибрали категорію, в якій ви хочете розмістити статтю (краще вибирати популярні категорії, швидше куплять), вам треба розмістити вашу статтю в магазин.

Для цього: клікаємо на "автору" або "магазин", а потім на "продати статтю" вас кидає на сторінку, де ви повинні розмістити свою статтю.


розміщення статті

Потім ви побачите, як вашу статтю будуть бачити потенційні покупці, але під нею буде написано: "перевірка на унікальність" і "перевірка модераторами" (або щось типу цього, вибачте, не пам'ятаю, але це не так вже й важливо). Вам треба буде почекати поки система адвего і її працівники перевірять вашу статтю, а потім розмістять на продаж. Вам прийде повідомлення про те, що ваша стаття перевірена, в авдего.


адвего

Після всіх перевірок, біля напису "Статей на продаж" ви зможете спостерігати число, це число вже перевірених статей, які доступні покупцям. Тепер навіть ви не зможете бачити текст вашої статті, а можете лише видалити статтю з продажу або змінити ціну.

От приміром як виглядає одна з статей, розміщена на продаж в адвего

стаття на адвего


А трохи нижче, ми можемо бачити щось типу статистики або характеристики статті в адвего, ось таке:


опис статті

Як отримати роботу на адвего?

Щоб виконувати роботу на замовників в адвего, вам потрібно клікнути по "Автору", а потім "Пошук роботи".


пошук роботи

Вам нададуть цілий список робіт, вибирайте будь-яка сподобається, ви можете налаштувати список, щоб вам не видавало те, чого вам не хочеться робити.

Потім клікаєте на назву роботи і УВАЖНО читаєте умови. Далі я вам підказати не зможу, оскільки у кожного замовника свої умови і вимоги, вам треба тільки їх виконати та розмістити посилання або посилання на вашу роботу. Натисніть на "взяти роботу", щоб отримати її. Але УВАЖНО прочитайте її перед тим, як взяти. Коли ви берете роботу, починає йти час, які вам дає замовник на виконання замовлення. Можливо треба буде узгодити все в обговореннях, тому не поспішайте, роботи багато, завжди встигнете.

В адвего все відбувається автоматично (зарахування грошей за виконану вами рабооту), плюс до всього це робиться дуже швидко і всі процеси ви можете спостерігати в повідомленнях.


Мої поради по роботі з Адвего


Раніше я багато часу вбивав на таких біржах, тому можу дещо порадити.


1. Працюйте на адвего (advego). Я перепробував кілька кращих бірж з продажу контенту і зрозумів, що адвего найкраща. Тут мінімальний шанс шахрайства порівняно з іншими біржами, чесні і товариські модератори.

2. Складайте гарні заголовки. Коли людина купує статтю, все, що він бачить перед покупкою – це назву статті та короткий опис. Тому ім'я вашої статті повинно бути максимально цікавим і буквально змусити купити вашу статтю. А в описі я б радив дати план статті, щоб було зрозуміло про, що стаття, що починається і закінчується, на яку публіку розрахована.

3. Якщо є унікальні фотографії по темі статті, додайте їх до статті, це підвищить шанс продажу. Якщо таких немає, нічого страшного, можна розмістити чужі, але перед цим їх треба зробити унікальними.

4. Коли ви працюєте на когось, виконуйте роботу максимально швидко і якісно, дотримуючись умов, а потім попросіть замовника додати вас в БС (Білий список), це дозволить отримувати роботу від цього замовника постійно. Адже далеко не всі замовлення відображаються в пошуку роботи, багато розміщують замовлення виключно для білого списку і в якості заохочення навіть піднімають ціни за виконані роботи. Втім це стосується і звичайної продажу статей, в магазині.

О, чуть не забув, ось посилання на систему – Advego


Так само існує така штука, як контекстний аналіз, завдяки цьому ви можете зробити оцінку тексту, для контролю управління аудиторією.

А зараз я розповім вам дещо, що збільшить вашу зарплату — правила написання статті!

Ну на цьому я, мабуть, і закінчу, сподіваюсь я зрозуміло пояснив і показав, всім удачі!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!