БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Вирощування петрушки


У одному із старих записів я розповідав вам про вирощування зеленої цибулі в зимовий час. Треба відмітити, ця ідея бізнесу має підвищений попит серед відвідувачів цього ресурсу. У зв'язку з цим, я вирішив продовжити тему зелені і сьогодні розповісти вам про вирощування петрушки. Ця рослина на нашому столі користується не меншою популярністю, чим цибуля або кріп.

Пояснюється це не лише тим, що петрушка здатна надати особливого смаку практично будь-якому блюду, але і її надзвичайно корисними властивостями. У ній містяться такі вітаміни, необхідні для нормального життя людини, як А, В1, В2, РР, Д. Крім того, петрушка містить залізо, кальцій, фосфор, магній, калій і цинк. Сік петрушки сприяє нормальній роботі судин, печінки, і системи кровообігу. Використовується петрушка і для лікування опіків, порізів, виразок. Загалом, петрушка - це справжній домашній цілитель. Усім цим і обумовлюється її неймовірна популярність у всьому світі.

Ще однією привабливою стороною цієї рослини є те, що воно прекрасно зберігає усі свої корисні властивості при заморожуванні і тривалому зберіганні.
Вирощування петрушки - надзвичайно простий процес, що не вимагає якихось або специфічних знань і умінь. Рослина ця невибаглива, витримує досить сильні холоди і приживається практично у будь-яких умовах. Ця ідеальна рослина для отримання урожаю в домашніх умовах. Навіть у невеликій квартирі можна зайнятися бізнесом по вирощуванні петрушки. Нижче про саму технологію.

Робляться спеціальні ящики з невеликих дощок, які можна скріпити між собою за допомогою саморізами або навіть звичайними цвяхами. Вони наповнюються землею, яку можна привезти з дачі або ж придбати в садово-городніх магазинах. Під шар землі необхідно насипати невеликий шар керамзиту, битої цегли або піску. Згори кожного ящика кріпиться лампа для постійного освітлення і швидкого росту петрушки. Ну і, природно, висаджується насіння петрушки, яке можна придбати в тих же магазинах, що і землю.

Але, хоч вирощування петрушки процес досить простий, важливо знати деякі нюанси. Висаджують насіння у борозенки, розташовані на відстані 10 см одна від одної. Глибина посіву - до 1 см Ящики накривають тканиною і підтримують середню температуру близько 18-19 градусів. Після того, як з'являться сходи, тканину знімають, а температурний режим змінюють до: 16-17 градусів вдень і 10-14 градусів вночі. Поливають зимою 1 раз в десять днів, навесні і літом - 2 рази в тиждень.

Перший урожай можна збирати через 3 місяці після посіву. Збір урожаю з одного посіву відбувається впродовж декількох місяців. За цей час, з одного квадратного метра отримують до 10 кг зеленої петрушки. Вартість кілограма петрушки складає близько 24-30 грн. Як бачите, ваш прибуток повністю залежить від об'ємів вирощування петрушки.


Що стосується каналів збуту, то вони наступні:


Ваші друзі і знайомі, які, швидше за все, і стануть вашими першими постійними клієнтами.
Овочеві бази. Вони завжди раді закупити оптом велику кількість зелені, овочів або фруктів.


Супермаркети і магазини.


Ресторани і кафе вашого міста. Адже петрушка використовується у багатьох блюдах.
Тепер ви знаєте ще про одну ідею малого бізнесу з нуля, яка може стати серйозним джерелом додаткового прибутку. Хоча, не зовсім з нуля. Мінімальні вкладення в купівлю ящиків і насіння все ж доведеться зробити. Але вони настільки незначні, що бізнес дійсно можна назвати - з нульовими вкладеннями.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!