БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Вирощування ананасів


Ананас - досить-таки популярний в Україні фрукт. Частіше усього його можна побачити на святковому столі, ще частіше - на новорічному. Він смачний, корисний і доступний за ціною. А після того, як вчені з'ясували, що ананас сприяє схудненню, він став ще улюбленіший багатьма людьми. Так от, враховуючи таку популярність ананасів, пропоную чергову ідею бізнесу, а саме вирощування ананасів в домашніх умовах.

Звучить, дуже неправдоподібно, але виростити ананас у себе удома цілком під силу будь-якому охочому. А вирощені фрукти здати в магазин або ж продати на овочевому ринку.

Окрім того, що продаж ананасів - справа прибуткова, воно ще і оригінальне. Погодьтеся, далеко не кожен може похвалитися тим, що вирощує на своєму підвіконні справжнісінькі ананаси!

Крім того, займаючись вирощуванням ананасів, ви працюєте тільки на себе і усе, що ви в цю справу вкладаєте, ви робите тільки для власної вигоди. А це дуже цінно і дуже мотивує.

Для того, щоб зайнятися вирощуванням ананасів в домашніх умовах в першу чергу необхідно знайти приміщення з регульованою температурою повітря. Потім треба обзавестися звичайними квітковими горщиками, ґрунтом (ґрунтом для розсади) і власне самою розсадою. Роль останньої відмінно грає чубок (чи корона) ананаса. Найпростіше купити декілька ананасів і відокремити ножем чубок від плоду. Також вам знадобляться різні лопатки, лійки, обприскувачі, добрива.

Решта - справа техніки. Тут вартує, звичайно, шанувати спеціальну літературу, щоб ретельно підготуватися до відкриття свого бізнесу. Можна поспілкуватися на спеціалізованих форумах садівників-городників. Там обізнані люди підкажуть і допоможуть порадою.
Вирощувати ананаси в домашніх умовах можна круглий рік. А значить і виручку від їх продажу можна отримувати постійно. Головне - правильний догляд і захоплення цією справою.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!