БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Виробництво одягу з балончиків


Сучасні технології щороку все міцніше входять в побут людей, спрощують їх життя і роблять комфортнішим. Саме з цією метою щодня копітко працюють мільйони вчених по всьому світу. Не виключенням є і сучасні бізнес ідеї 2014. Виробництво тканин дуже незвичайним способом представив нещодавно модним дизайнерам іспанський вчений Манель Торрес.


Історія винаходу


Працювати над своїм винаходом молодий вчений почав ще 1997 році, коли писав курсову роботу "Технології виробництва спрій - тканин". Тоді він ще навіть не підозрював, що у його винаході є майбутнє. У 2001 році Манель Торрес отримав патент і захистив дисертацію за технологією Spray - on Fabric, а в 2013 світ моди побачив першу колекцію дизайнерського одягу, виготовленого за новою технологією. В цілому, на реалізацію свого винаходу учений витратив близько 10 років. Сприяли в реалізації проекту Імператорський Лондонський коледж і Королівський Коледж Мистецтв, який дизайнер свого часу успішно закінчив. Сьогодні він сам успішно створює модні колекції, використовуючи рідкі швидко сохнучі тканини, виготовлені новим креативним способом.


Технологія


Суть виготовлення нової тканини в тому, що тонкі нитки бавовняного волокна розчиняють в спеціальному розчині. Отриману суміш поміщають в розпилювач і герметизують. Процедура виготовлення одягу полягає в нанесенні на тіло людини або на манекен рідини з балончика в декілька шарів, поки не вийде очікуваний результат. Слабка сторона нової технології в тому, що увесь процес займає досить багато часу. Саме для своєї зручності і комфорту моделей при створенні першої колекції застосовувалися спеціальні каркаси. Незаперечні достоїнства виробів з нової тканини - це повна відповідність їх фігурі людини. Більше не знадобляться тривалі і численні примірки у модисток для підгонки одягу по фігурі клієнта. Одяг з'являється з балончиків просто на очах у людини, подібно до моделювання нової зачіски або нанесення макіяжа.

Технологію швидко перейняли інші дизайнери. Ті, хто випробували нову тканину в справі, стверджують, що колекція створюється в два рази швидше, ніж звичним усім способом. Вона дає можливість творити навіть перед самим виходом на подіум, додавати нові деталі, фарби, елементи.
Отриманий з балончиків виріб може бути різної текстури і самих різних кольорів. Одяг можна прати, як звичайну бавовняну тканину. Завдяки цьому, вироби можна носити досить довго. Фахівці стверджують, що по своїй довговічності, такий одяг не поступається тією, що зшита із звичайної тканини.

Нанесений матеріал можна легко видалити з манекена або з тіла людини за допомогою того ж розчинника, який використовується для виготовлення сировини. Для дизайнерів і модниць це справжня знахідка, адже якщо не подобається яка-небудь деталь в одязі або колір, її можна легко усунути і зробити наново.

Сьогодні цією розробкою зацікавилися виробники, які виготовляють меблі і матраци. Тканина з балончика дозволить декорувати меблі за смаком замовника, легко міняти колір, надавати новому, свіжому вигляду виробу.

Окрім цього, винахідники хочуть модернізувати склад тканини так, щоб було зручно використовувати її як чохли для сидінь автомобілів. У перспективі навіть медики хотіли б використовувати цей зручний винахід для накладення пов'язок на рани пацієнтам. Досліджується ідея додавання гіпсу в тканину, щоб можна було фіксувати хвору кінцівку людини при травмах.

Мануель Торрес і сьогодні продовжує працювати над своїм винаходом, удосконалювати його і адаптувати для широкого круга користувачів. Річ у тому, що ще не досліджений до кінця вплив речовини на шкіру людини. Дизайнер і вчений веде переговори з військовими відомствами і рядом інших компаній про інвестиції в його справу.

Сьогодні одяг з тканини - спрей, звичайно, коштує дорого, але творці його працюють над тим, щоб незабаром вона стала доступною для більшості жителів планети, з середнім достатком. Розвиток бізнес ідеї по виробництву одягу з балончиків - перспективне підприємство. Що може бути зручніше і приємніше, ніж з ранку створювати самому собі костюм, відповідно до погоди, бажання і настрою!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!