БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Виробництво блінчиків "ПанКейк"


Кондитерські вироби люблять дорослі і діти. Сьогодні асортимент солодощів настільки великий, що, здається, споживача здивувати вже нічим. Проте існує новий тренд, який вже встиг завоювати своїх шанувальників в країнах колишнього СНД. Це бізнес ідеї - міні виробництво кондитерських блінчиків "ПанКейк".

Це досить новий ексклюзивний вид ласощів, який тільки з'являється на нашому ринку. Вважається, що панкейки винайшли американці, хоча найбільшу популярність цей продукт отримав в Японії. Там він давно випускається промисловим способом.

Виріб є блінчиком з бісквітного тіста, усередині якого знаходиться начинка. В якості начинки може бути будь-який джем чи повидло. Продукт дуже схожий на домашню випічку, чим притягає немало покупців. Його можна порівняти з домашніми оладками на молоці. Харчуватися натуральними продуктами - сьогодні природне бажання кожної людини. Рецептура приготування не містить інгредієнтів, які могли б згубно впливати на здоров'я людини. В той же час, продукт має властивість зберігатися до 45 днів. Реалізовується найчастіше на розважування.


Обладнання


Для виготовлення міні-блінчиків розроблена єдина технологічна лінія. За допомогою її в автоматичному режимі можна робити борошняні кондитерські вироби з начинкою (джеми, пасти, повидло). Технологія полягає у випіканні самого виробу, наповнення його начинкою і формуванні сендвіча. Лінія складається з двох одиниць устаткування : що випікає і сендвіч - машини.


Випікаюча машина


Ця установка використовується на початковому етапі виробництва. На нагріту пічну поверхню за допомогою дозатора наноситься тісто. Далі відбувається сам процес випікання.
Конструкція конвеєра для випікання має мідні пічні плити. Підігріваються вони системою газових пальників. Температурний режим в машині підтримується автоматично і контролюється датчиками. Час випікання однієї партії - 95-120 секунд , при температурі 180-210 градусів.

Воронка дозатора , яка завдає тісто на деко , розташована вище печі і захищена від нагрівання системою охолодження. Тісто в неї може завантажуватися автоматично або вручну. Одна доза тіста, яке викладається на деко - 15 -30 грам . Допустиме відхилення не більше 2,5 %. У печі є перевертаю чий пристрій , яке сам обсмажує млинці з двох сторін.

Всі деталі машин , які в контакті з продуктом , виконані з нержавіючої сталі. Завдяки цьому за обладнанням легко доглядати. Важливо , що вся система нагрівання обладнання забезпечена захисною системою , яка в разі небезпеки блокує подачу газу. Передавальний конвеєр подає готову випічку на наступну лінію.


Сендвіч – машина


Апарат забезпечений пристроєм, який наносить начинку на одну частину виробу, накриває другою частиною, рівняє і формує сендвіч. Депозитор, який призначений для нанесення наповнювача, здатний працювати з декількома складами: паста, крем, згущеним молоком. Доза наповнювача регулюється вручну.

Машина оснащена блоком термічного штампу. З його допомогою можна наносити маркіровку виробів малюнком або візерунком.

Блок формування сендвіча забезпечений вакуумним захопленням. За допомогою його, заготівлі піднімаються і укладаються на частини з начинкою. Далі слідує процес обробки краю виробу за допомогою спеціального пристрою. Готові вироби передаються на конвеєр, в якому проходять стадію охолодження і упаковки.


Технічні можливості обладнання


Дрібне виробництво, бізнес ідеї якого ми представляємо сьогодні, має такі технічні характеристики:


Продуктивність технологічної лінії складає 240 кг/годину готових виробів, або 4800 штук за той же час.

Середня вага одного блінчика з наповнювачем - 55 грам., розмір - 70-90 мм.
Габарити устаткування складають - 9,5х1, 9х1, 5 м
Витрата газу - 20 кубів.


Економічне обгрунтування


Собівартість готової продукції складається з сировини, заробітної плати працівників, витрат на доставку і енергоносії. Якщо враховувати, що вартість борошна – 2,3 грн 10,30 рублів, меланжу пастеризованого - 18 грн., цукру – 9 грн., а повидло 8 грн ., то один кілограм готового продукту коштуватиме близько 19 грн. Враховуючи рентабельність в 6 грн, відпускна ціна уроздріб складе 26 грн. Роздрібна ціна на кондитерський виріб "ПанКейк" з урахуванням націнки дистриб'ютора і торгової точки, буде приблизно 40 грн.

За умови, що виробнича лінія буде завантажена на 100%, окупність первинних вкладень в обладнання складе 5 з половиною місяців. При 50% завантаженні виробничих потужностей, цей термін збільшується до півтора років.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!