БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Вибираємо устаткування для бізнесу


Запитайте сьогодні у простих людей на вулицях, чи подобається їм зустрічати власний День Народження?! З упевненістю можу сказати, що більшість дасть негативну відповідь. І правильно, за що його любити?! За гору немитого посуду, що залишається після гостей, якщо урочистість відзначалася дома, або за звичайний набір конкурсів і караоке, якщо свято проводилося в кафе.

Природно, щоб організувати День Народження, який запам'ятається усім і надовго, потрібний творчий підхід. Сьогодні я пропоную розглянути дуже оригінальний спосіб проведення свят, в такому екзотичному виді транспорту, як трамвай або тролейбус. Цим завданням може зайнятися агентство по організації свят і урочистостей, а можете і ви самі зробити подарунок іменинникові, домовившись про оренду рогатого громадського транспорту.
В першу чергу вам потрібне устаткування для бізнесу, яке включає наявність стерео системи, її можна взяти в оренду.

Потім розробити маршрут, по якому слідуватиме ваш святковий транспорт. Це необхідно, щоб компанія змогла виділити вам необхідне вікно, в русі громадського транспорту. Потім необхідно подумати про зовнішню прикрасу святкового засобу пересування. Надувні кулі і святкові стрічки треба замовити заздалегідь, щоб в останню мить не сталося якихось накладок.

Не треба зациклюватися на постійному русі трамвая чи тролейбуса, необхідність в зупинках, диктується самою урочистістю. Якщо це буде весілля, то треба вибирати місця для тимчасових зупинок, щоб гості змогли як слід розім'ятися. На цих тимчасових зупинних пунктах є потреба зробити гостям сюрприз, у вигляді костюмованих представлень, навіть використовуючи для цього мобільну сцену.

Подібне устаткування для бізнесу може представити будь-який невеликий театр, як і акторів для проведення конкурсів для гостей. Відповідно, на всьому протязі святкового маршруту вам знадобиться професійний тамада або ведучий, так що необхідно заздалегідь потурбуватися про підбір відповідної кандидатури.

Не зайвим буде оснастити ваш транспорт гучномовцем, який сповіщатиме, що рухається не звичайний транспорт, а з іменинником або молодожонами в середині. Цим устаткуванням для бізнесу вас забезпечить парк, в який ви звернетеся за орендою потрібного виду транспорту. І тільки виконавши усі необхідні приготування по організації урочистості по трамвайним рейкам, ви можете бути упевнені, що це свято запам'ятається гостям надовго. А посмішки вдячних людей, стануть найбільшою нагородою для вас, і вашого бізнесу.


Виготовляєм попкорн


З кінотеатрів Америки, такий вид ласощів як попкорн, якимсь чином здолавши океан, перекочував на Український ринок. Ці апетитні пластівці ваблять до себе і дітей, і його дорослих. Та і який похід в кіно сьогодні не зводиться до придбання скляночки - іншого цієї чудової повітряної кукурудзи. За останніми даними попкорн став настільки популярним у нас в країні, що став витісняти поступово істинно народний продукт, такий, як смажене насіння. А якщо є попит, то чом би не організувати бізнес на потребах Українців.

Найпростішим способом почати власний бізнес по виробництву попкорна, як не дивно, краще всього у себе удома. Для цього вам знадобиться устаткування для виготовлення кукурудзяних повітряних пластівців, яке можна придбати, витративши сотню американських доларів.

Важить воно не багато - порядка трьох кілограм. Додаткові кошти для виробництва, в які входить мішок зерна, ароматизовані добавки і звичайні поліетиленові пакети. Не забудьте заздалегідь домовитися у власників декількох торгових наметів, розташованих біля будинку, що ті братимуть ваш продукт на реалізацію.

Якщо ви не збираєтеся зупинятися на досягнутому результаті, то вам необхідно буде розширювати свою сферу діяльності. Можна орендувати декілька квадратних метрів у великому гастрономі, ресторані чи кафе, в студентському містечку, там, де є завжди народ. Тут ви можете встановити свій столик з апаратом.

Але, кращою альтернативою стане не столик, а спеціальний візок, який передбачає наявність місць під усі складові і має велику маневреність. Подібне устаткування для бізнесу не з дешевих, але воно того вартує. Його (візок) можна легко відкотити, в місце ночівлі і зберігання вашого устаткування, або ж він в лічені хвилини перевезе вас зі своїм устаткуванням на сусідню алею, де скупчився народ.

Для реклами своєї продукції можна встановити кольоровий банер, але можна і обійтися без нього. Смакові рецептори людини просто не дозволять пройти мимо, почувши запах свіжої повітряної кукурудзи.


Сировина для виробництва


Ідеальним варіантом послужить кукурудза, що має коефіцієнт розширення 46 одиниць. Це означає, що з одного мішка сировини, вагою в 23 кілограми, вийде, до 80 порцій готової продукції.


Тепер поговоримо про харчові добавки.


Найпростішою, поза сумнівом, являється сіль, але, ні в якому разі не можна використовувати вітчизняну "Екстра". Краще всього придбати спеціальну, підготовлену сіль для виробництва попкорна. Окрім усього іншого існує маса додаткових харчових барвників, здатних надати вашому виробу смаку шашлику, піци, ожини, полуниці.

Будьте впевнені, що почувши такий аромат, до вашого апарату потягнуться не лише діти, але і любителі посидіти з кухликом пива, закушуючи свій улюблений напій попкорном, із смаком креветок.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!