БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Встановлення збірних басейнів


Сьогодні розповім Вам про бізнес на монтажі збірних басейнів. Збірні пластикові басейни набирають популярність в нашій країні. Кожен власник приватного будинку або заміського будинку мріє про власний басейн, в якому можна відпочити в літню жару. Деякі вважають за краще будувати традиційні басейни, на конструкцію яких йде дуже багато часу і грошей. Я не можу сказати, що традиційні статичні басейни гірші за збірні аналоги. Можливо вони і кращі, але в плані зручності монтажу і догляду за ними, вони значно програють збірним моделям. Збірний басейн може мати дуже привабливу форму і розміри, які ідеально підійдуть саме Вашій ділянці. Монтаж збірного басейну не займає багато часу, а гарантований термін служби басейну складає 15 років. Тобто, він може прослужити набагато довше, і 20 і 25 років.

Отже, вистачить оповідань про переваги цих басейнів. Перейдемо до реалізації бізнес-ідеї. Адже нас цікавлять басейни, виключно відносно заробітку на їх доставці клієнтові і монтажі. Отже, нам необхідно зв'язатися з серйозною фірмою, українською або зарубіжною, такою, що займається виготовленням збірних басейнів. Необхідно стати, як би їх засновником у своєму місті. Для цього, краще всього зняти в оренду невелике приміщення, яке за сумісництвом являтиметься і офісом, а також придбати увесь необхідний при монтажі інструмент.

Басейни встановлюються двома способами. Перший - басейн встановлюється в спеціально підготовлений для нього котлован. І другий варіант, менш витратний і дешевший для замовника, - установка басейну на рівній поверхні. Для цього необхідно вирівняти територію, і по можливості вистелити її дошками. А вже на них монтувати басейн. Час виконання одного замовлення може складати від одного дня (при монтажі на земній поверхні) до 3-4 днів (при установці басейну в котлован).

Окрім послуг з доставки і установки збірних басейнів, можна запропонувати своїм клієнтам регулярний догляд за спорудою. Це зробить Вас серйознішим бізнесменом в очах клієнтів і принесе додатковий прибуток. Іноді клієнти самі бажають проводити очищення басейнів. Для цього їм потрібні спеціальні хімічні речовини, які Ви також, можете їм запропонувати. Як бачите, бізнес дуже перспективний і варіантів заробітку дуже багато. Щомісячний прибуток від такого бізнесу складе від 30 000 грн, залежно від регіону і пори року. Взимку, природно, замовлень буде значно менше, ніж влітку. Хоча, моржів в нашій країні вистачає.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!