БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Все про біржу etxt


Біржа Etxt - відмінна площадка для заробітку для новачків і професіоналів. Перед початком роботи на цій біржі копірайтинга треба зареєструватися і заповнити портфоліо. У портфоліо можна додати посилання на свої опубліковані раніше статті, або ж просто просто предствити читані скріни своїх статей.

біржа етхт

Помітимо, що профілі авторів на Etext.ru індексуються пошуковими системами, проте тексти портфоліо захищаються від копіювання і індексації. Люди, які вже довго пропрацювали на Etxt вважають, що краще витратити тиждень на складання якісного портфоліо, чим місяцями виконувати дешеві замовлення, оскільки багато замовників на біржі при виборі виконавця орієнтуються саме на портфоліо.

Усім виконавцям в системі привласнюється рівень кваліфікації. Зірки привласнюють модератори по номінаціях - переклад, seo копірайтинг, копірайтинг, рерайтинг.


відсутність кваліфікації - нуль зірок

початковий рівень кваліфікації - одна

середній рівень кваліфікації - дві

високий рівень кваліфікації - три


Для чого потрібні зірки? Дуже часто замовники вибирають опції, яка обмежує рівень майстерності автора, тому при низькій кількості зірок Вам не доступні усі замовлення.
Щоб вибрати вподобане завдання треба клікнути на плюсик. Після цього натисніть "Отримати завдання". Для перегляду ТЗ клікніть на "Викачати завдання". Якщо завдання Вас влаштувало, то треба клікнути на "Узяти завдання". Роботи, які оцінюються модераторами, зазвичай перевіряються тривалий час. Під час перевірки перекладу модератори етхт-екста головну увагу звертають на унікальність, тому не забувайте контролювати власні тексти на унікальність.

На Etxt існує чітка система рейтингу. Якщо ви витратили або заробили на біржі якусь суму - плюс в рейтинг. Якщо замовлення прострочене, то ви отримуєте мінус 10 балів від рейтингу.

На що ще звертають увагу замовники? Вони дивляться на відгуки і число людей, які додали вас у білий або чорний список, а також відгуки. Відгук може залишити лише замовник, який з вами працював, в ЧС і БС може занести хто завгодно. Якщо Ви вважаєте, що отримали незаслужено низький відгук, то пишіть в арбітраж - Вам допоможуть.

У верхньому правому кутку особистого кабінету відображається інформація по замовленнях і нових повідомленнях. Вкладка "Замовлення" розділу "Робоча інформація" дає можливість переглядати замовлення, які відправлені на доопрацювання, замовлення в роботі, ваші заявки. На вкладці "Статті" знаходяться куплені статті, що продаються. У чернетки перенаправляються статті, які не пройшли модерацію. Вкладка "Площадки" використовується для заробляння на розміщенні гіперпосилань на власному сайті. Приватні повідомлення - використовуються для листування із замовником. Системні повідомлення містить повідомлення відносно прийняття заявки, замовлення, статті на продаж.

У кожному замовленні можна прочитати заявки інших виконавців. Коли Ви бажаєте, щоб вибрали безпосередньо вас, читайте завдання повністю, особливо ТЗ. Не радиться відправляти порожніх заявок. Під час відправки заявки треба вказати досвід роботи, що мається у Вас, і інші чинники, які допоможуть замовникові зупинити свій вибір саме на Вас.
Пункт "Додати статтю" дасть можливість послати статтю на продаж. Тут Ви самостійно вказуєте ціну. Модератори перевірять статтю і відмітять хрестиками і галочками якість статті. Якщо ви безперервно пишете грамотно, то статті проходитимуть тільки автоматичну модерацію.

Чим детальніше будуть заповнені усі поля статті, тим більша кількість шансів на вдалий продаж. Пишіть статті, які заточені під популярні і не дуже ключовики. Статистика ключів біржі, а також Яндекс вордстат допоможе вибрати потрібні ключові слова. Ключові слова треба вписати в "Ключові слова", а також використовувати їх в назві. Тут слід сказати, що покупці досить часто шукають статті за допомогою розширеного пошуку, тому такий нехитрий прийом допоможе прискорити продажі статей.

Не варто писати на продаж статті від першої особи, а також історії з життя, такі тексти не мають попиту. Об'єм статті від 2000-3000 символів без урахування пропусків. Фахівці радять писати по декілька статей на одну тему (пачки статей). На цьому статтю про роботу на етхт можна закінчити.У Рунеті діє два десятки більш менш відомі текстові біржі. Усі вони відрізняються один від одного по функціоналу, популярності і так далі. Одній із з найвідоміших площадок, що входять в п'ятірку лідерів, являється текстова біржа Etxt. Копірайтери тут можуть продавати статті або працювати по замовленнях.

Etxt.ru благополучно існує третій рік і знаходиться на досить високих позиціях. Давайте познайомимося з нею ближче. Зайшовши на Etxt.ru навіть глухою ніччю, можна побачити таке (вдень ця цифра набагато більша) :Функціонал цієї біржі постійно розвивається, має масу корисних функцій і сервісів, як для авторів, так і для замовників. Ось деякі з них:


Чат - місце спілкування копірайтерів, замовників і адміністрації біржі Etxt.ru в режимі онлайн.
Сервіс "Порівняння текстів" дозволяє визначити якість рерайта шляхом порівняння початкового матеріалу, що вийшов.
Сервіс перевірки тексту на унікальність Etxt Антиплагіат Досить відома програма в крузі копірайтерів.

Функція "Автоприйом заявок" - дозволяє веб майстрам приймати заявки на виконання тільки від авторів, що задовольняють індивідуально виставленим критеріям.
Перед оплатою роботи замовник має право перевірити текст через Яндекс XML і тільки потім сплатити, якщо робота відповідає заявленим вимогам.
Функція "Копірайтинг з розміщенням" дуже корисна авторам, що володіють сайтами і блогами. Ви пропонуєте замовникові, окрім написання тексту, ще і розміщення його на своєму ресурсі. Тобто наповнюєте свої сайти і отримуєте гроші за роботу.

"Мультизамовлення" - ця функція надає можливість замовникам розмістити безліч статей однієї тематики на різних ресурсах. В цьому випадку вони заповнюють одне мультизамовлення, вказуючи умови виконання, а вибрані автори самі опублікують потрібну кількість робіт.
Опція "Оптове замовлення" - ви заповнюєте одну форму, а усю роботу по пошуку виконавців, відповідних площадок для розміщення і так далі бере на себе адміністрація біржі Etxt.ru.


Приклад звичайного замовлення на біржі Etxt.ru:Як ви зрозуміли, ця біржа досить зручна для авторів і замовників. У чаті можна отримати відповіді на багато питань від досвідченіших копірайтерів. Спірні ситуації дозволяє арбітраж біржі. Існує рейтинг авторів. Досвідчені автори, що мають високий рейтинг, працюють по індивідуальних замовленнях (аналог "білих списків" Advego) з хорошими цінами.

Новачки починають свій шлях на біржі Etxt з виконання робіт по 15-30 руб за 1000 знаків, набираючись досвіду і складаючи портфоліо. Ви можете у будь-який час виконати тестове завдання, на основі якого вам присуджується певна кваліфікація, а текст виконаного завдання автоматично потрапить у ваше портфоліо на Etxt. Якщо у вас є здібності, ви обов'язково будете помічені і підніметесь вгору.


Цілі на біржі Etxt для початківців:


Підвищити рейтинг - замовлень для новачків мало, так що пишемо статті об'ємом 2000-4000 знаків і виставляємо за ціною до півсотні рублів (можна трохи більше) за усю статтю. Такі продаються краще всього. Топ-теми як і скрізь - будівництво авто, краса і здоров'я, туризм, просування, сайто будівництво і т.д. Чим більше продасте, тим вищий ваш рейтинг стане.
Отримати зірки - Тисніть на плюс біля порожніх зірок і якісно виконуйте вподобане завдання. Якщо робите добре - вам дають зірки, але не відразу і не за одну роботу.
Набрати позитивні відгуки.

Зібрати портфоліо. Заведіть блог. Блог - це легко.


Як запробляти на біржі Etxt початківцеві корайтеру (веб-райтеру)


Уся правда про біржу статей Etxt (про написання статей)

Якщо ви викладаєте статті на біржі Etxt, перевіряйте тексти на унікальність - можна програмою Адвего плагиатус з біржі Адвего, можна "рідним" Etxt Антиплагіатом. Ці програми ви знайдете на самих біржах. Отже, перевіряєте унікальність, переписуєте шаблонні фрази. Річ у тому, що якщо у вашої статті не занадто висока унікальність, це буде червоним кольором підсвічується - покупці шарахатимуться.

Перевіряти текст треба, навіть якщо ви пишете самі. Ось простий приклад. Пише копірайтер статтю на тему "Dofollow блоги 2014 року". Усе сам пише, зі своєї голови, оскільки сам оптимізує, просуває власний блог і не з чуток знає, що це Dofollow таке. І ось зустрічається в його статті фраза: "викачати базу dofollow блогів". Звичайна фраза, якщо не вважати, що вона зустрічається ще на 36 сайтах. Ще два-три такі збіги у відносно короткій статті і унікальність падає.

Отже шаблони переписуємо, а якщо ви під ключ про скачування баз спеціально текст свій оптимізували, то про це вказуйте в описі і відмічайте, що із-за ключів унікальність впала на пару відсотків.

До речі, про опис. Він має бути. Небажано використовувати в описі статей уривки з тексту. Краще в цілому розповісти про що текст, дати короткий план статті. Якщо текст оптимізований, то вкажіть, під яку фразу і скільки їх входжень ви використовували. І в описі не допускайте помилок і друкарських помилок - це дуже показово.

Обов'язково перевірте ще раз свій текст на наявність друкарських помилок, описок, орфографічних і стилістичних помилок. І коми! І технічні помилки теж - зайві пропуски або їх недостача, крапки. Усе перевірте з голови до п'ят і потім знову перевірте. Річ у тому, що після (ручної!) модерації біля статей з'являються три галочки - одна за стилістику, інша за орфографію і третя за пунктуацію. Горять зеленим світлом - покупці радіють. Немає галочок, а стоїть червоний хрестик - покупці йдуть геть.

Є така штука, як рейтинг. Рейтинг накопичується у міру продажу вами статей. За кожні 10 рублів, зароблених на біржі статей Etxt, ви отримуєте +1 до рейтингу. Можете набирати їх, продаючи по десять статей вартістю десять рублів в день, можете отримати той же рейтинг, продавши одну сто рублеву - справа ваше. Але факт в тому, що висока цифра рейтингу якось більше викликає довіру у покупців.

Ще на Etxt є система відгуків. Якщо вашому замовникові сподобалася ваша робота - він напише хороший відгук. Не сподобалося - напише поганий і про вашу недбайливість стане відомо усім. Отже не попадайтеся - перша порада, намагайтеся отримати позитивний відгук - друга порада.

Як отримати хороший відгук, якщо ви просто продаєте статті? Була така фраза у Капелюшника в "Алісі в країні Чудес" : "Я чешу їм за вушком, щоб потім вони почухали за вушком мені". Ось приблизно так. Купив у вас хтось статтю? Скажіть йому "спасибі", а раптом і вам відвалиться щось з плюсиком.

Ну і, зрозуміло, головне правило - ніяких "лівих" контактів для зв'язку з вами на стороні через листування, завдання або тексти статей своїм співрозмовникам не передавати - покарають.

 

Зареєструватись на біржі можна за силкою Реєстрація на етхт
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!