БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Відкриваємо службу пошуку інформації


Здавалося б, що з розвитком Інтернету пошук інформації повинен стати дуже простим і доступним кожному. Комп'ютери є практично в кожному будинку, багато хто підключений до Інтернету. Але, як показує практика, не усе так добре (чи погано), як здається. Інтернетом користуватися все одно багато хто не вміє ("однокласники" і чати не в рахунок). А багато і не хочуть вчитися. Якщо їм потрібна певна інформація, то вони можуть звернутися по допомогу до інших.

Відкриваємо службу пошуку інформації

Саме для таких громадян і підійде сервіс пошуку необхідної інформації. Від вас потрібно - комп'ютер і інтернет, а також, кабінет, в якому ви надаватимете свої послуги. Більше нічого не потрібно (майже нічого). Якщо ви надаватимете юридичну інформацію, то вам знадобляться платні акаунти на спеціалізованих ресурсах. Там ви зможете першими отримувати усі необхідні дані про закони і так далі. Те ж саме відноситься і до різних служб, що надають статистику.


Схема роботи наступна:


1. Людина приходить до вас, викладає суть проблеми, говорить, що йому потрібно;

2. Ви повідомляєте йому вартість цієї інформації;

3. Якщо він згоден, починаєте пошук. Клієнтові повідомляєте час, коли інформація буде підготовлена;

4. Здійснюєте пошук інформації, роздруковуєте її (при необхідності);

5. Клієнт повертається, оплачує послугу, отримує інформацію. Усі задоволені.

Інформація може бути самого різного плану, і її пошук коштуватиме по-різному. Якщо людина хоче дізнатися, де дешевше в певному місті купити ноутбук, то вартість одна, якщо ж інформація з юридичною спрямованістю, то ціна буде вища. Не можемо сказати нічого про прибутки, оскільки ціни на послуги кожен встановлює сам, спираючись на обстановку у своєму регіоні.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!