БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Від чого залежить успіх сайту


Успішність Інтернет-ресурсу в мережі вимірюється за дуже простими показниками: кількості відвідувань і числу користувачів, що повертаються повторно на ваш відвіданий сайт. Таким чином, популярний сайт може приносити своєму власникові не лише користь, але і цілком відчутний прибуток.

Варіантів отримання доходу за допомогою Інтернет-ресурсу може бути декілька, залежно від призначення самої сторінки.

сайт

Наприклад, власник інтернет-магазину зацікавлений в прямому припливі клієнтів, з метою реалізації товарів - тут усе просто. А ось популярний блогер може заробляти на Інтернет-рекламі, в якый зацікавлені власники торгових марок чи компанії, що роблять послуги того чи іншого роду, розміщуватимуть на сторінках його блогу (зрозуміло, що не безкоштовно).

Кожен користувач, що вирішив просувати свій сайт в мережі, домагаючись його популяризації, може діяти на свій страх і ризик, а може звернутися до допомоги професіоналів.

Консультанти по Інтернет-продажах - явище досить нове, тому на ринку зараз повно дійсно грамотних в цій сфері людей, так і некомпетентних самоучок, що нахапалися загальної інформації на різноманітних онлайн-тренінгах. Відрізнити одних від інших можна за деякими ознаками.

Серйозні консультанти, як правило, організовуються в групу і створюють деяку подібність консалтингового агентства в мережі. На Інтернет-ресурсі такої команди ви обов'язково знайдете інформацію про пропоновані послуги, відомості про самих організаторів і учасників проекту, виразні дані про розцінки на послуги і максимально детальну контактну інформацію. Також серйозність намірів може побічно підтверджуватися наявністю у консалтингового агентства служби цілодобової онлайн-підтримки клієнтів.

Сайти консультантів-одиначок, як правило, обмежуються лише однією головною сторінкою, що виділяється на загальному фоні яскравістю і броскостью оформлення. На жаль, за усією цією декорацією ви не зможете знайти нічого більш-менш корисного. Як, втім, і на самому сайті.

Консультаційна Інтернет-допомога у сфері продажів, по суті, є аудиторською ревізією, яка покликана виявити слабкі місця ресурсу і проблеми, що заважають відвідувачам сайту ставати його постійними клієнтами. Головна зброя Інтернет-консультантів - статистика. Кожному, що звернулися по допомогу, вони готові надати масу відомостей, що частенько не мають ніякого відношення до предмета звернення. Саме тому, перш ніж прибігати до послуг консультантів, необхідно спробувати скласти власну думку про причини виникнення утруднень. Тільки так ви зможете гідно опонувати у бесіді з консультантами і зможете отримати повноцінні відомості про суть проблем, розуміючи, про що йде мова.

Другий шлях зажадає деяких зусиль вже від вас самих, зате і результат праць буде прямо пропорційний вкладенням. Спершу варто розібратися із зовнішнім оформленням головної сторінки сайту-блогу. Відвідувач, що вперше зайшов на сторінку, повинен відразу стикатися з яскравим і помітним заголовком, здатним притягнути увагу. Що це буде - вирішувати вам. Але "шапка" сайту має бути читабельною і мати безпосереднє відношення до пропонованого вами товару чи послуги.

Користувачі мережі - люди зайняті, тому витрачати зайвий час на те, щоб розібратися в цільовому призначенні вашого сайту, не буде ніхто.

Непогано працює на збільшення відвідуваності сайту регулярне розміщення на його сторінках тематичного і інформативного контенту, здатного зацікавити цільову аудиторію і потенційних споживачів. Регулярне розміщення нових статей підвищує довіру аудиторії до ресурсу, робить його цікавим і корисним для відвідування. В цьому випадку, вірогідність того, що користувач, що одного разу зайшов на сайт, повернеться, різко підвищується.

Ще один спосіб утримати аудиторію - наявність на сайті безкоштовної розсилки оновлень, на яку кожен користувач може підписатися, вказавши адресу електронної пошти. З'ясувати тематичні переваги відвідувачів сайту допоможе ще один корисний сервіс - опитувач. Таким чином, ви зможете створювати і розміщувати статті, що відповідають інтересам цільової аудиторії. А по такому корисному посиланню ваш передплатник обов'язково захоче перейти.

Непогано працює ідея створення на сайті тематичного форуму з розділами, можливістю обговорення і отримання консультацій, книгою відгуків і іншими можливостями онлайн-спілкування. Така тактика також сприяє утриманню постійних відвідувачів на ресурсі. Окрім усього іншого, в дискусії може побажати прийняти участь і випадковий гість, здатний стати постійним відвідувачем. Отже, подібними напрацюваннями краще не нехтувати.
Останнім часом набуває популярності такий хід, як розміщення онлайн-сервісів з іграми, безпосередньо на сайті. Це, звичайно, служить популяризації ресурсу, особливо у разі надання вільного доступу до гри. Правда, в цьому випадку великий ризик того, що користувачі відвідуватимуть не сам сайт, а лише ігровий розділ. Але тут, як мовиться, хто не ризикує...

В цілому, розкручування сайту і залучення на його сторінки нових відвідувачів - справа дуже морочлива і стомлива. Якщо ви готові спочатку витрачати на це велику частину свого часу, то успіх не змусить себе довго чекати. А ось тим, хто не готовий до подібних жертв, якраз і адресують свої послуги Інтернет-аудитори, працюючі у сфері продажів в мережі. Професійна команда зробить за вас усю роботу швидко і ефективно. Головне - це не помилитися у виборі цих самих професіоналів. Вибирайте найбільш правильний шлях, розвивайте свій ресурс, роблячи його успішним. І тоді заробіток за допомогою сайту стане реальністю.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!