БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Тестування програм і копірайтинг


У зв'язку з широким поширенням в усіх сферах діяльності - інтернету, життя і заробіток для багатьох людей спрощується. Зокрема, завдяки наявності мережі, в кожному домі і офісі стала доступна робота вдома. Віддалена робота, вакансії якої стали з'являється на порталах по працевлаштуванню, стала передумовою для нових, раніше невідомих професій.

Прикладами таких фахівців можуть служити: контент-маркетологи, адміністратори сайту, менеджери трафіку, тестувальники програм, фрілансери, SEO -спеціалісти. З деякими з них ми сьогодні познайомимося.


Тестувальник програмного забезпечення


тестувальник

У мережі існують сервіси, за допомогою яких можна отримувати дохід, при перевірці працездатності нового програмного забезпечення. Часто компанії, які розробляють програмні комплекси, додатки і комп'ютерні ігри, хочуть знати думку користувачів про новий продукт. Для цілей випробування його потенційними клієнтами запрошуються віддалені співробітники.
Спершу необхідно пройти реєстрацію на сайті, який належить компанії розробникові. При цьому вказують країну проживання, електронну пошту, вибирають пароль і категорію програмного забезпечення, яке співробітник хотів би тестувати. Для новачків на сайтах викладені відеоролики, які містять покрокові інструкції і методику дій. Для перевірки серйозностей наміру майбутнього співробітника йому пропонується виконати безкоштовне тестове завдання.


У обов'язки тестувальника входить:


Встановити програму на власний комп'ютер або гаджет;
Перевірити функціонування в різних режимах;

Знайти недоліки і помилки при функціонуванні;
Викласти зміст помилок з коментарями і поясненнями;
Виставити бали по можливій системі за додаток або програму.


Доступні сервіси


Для того, щоб знайти ресурси, на яких можна працевлаштуватися, вивчають спеціалізований форум. Віддалена робота на них описана у формі спілкування користувачів, які обговорюють усі її тонкощі. Там же можна знайти посилання на корисні ресурси. Яскравим прикладом служить сервіс для тестування операційної системи Android. Спершу знадобиться пристрій, який має встановлену систему. Потім проходять реєстрацію на порталі apptools ru. Зробити це можна з будь-якого комп'ютера, але само випробування проводять безпосередньо на пристрої з Android.

Багато варіантів віддаленої співпраці тестувальник може знайти на сайтах компаній, розробляючих додатки для iPhone і iPod. На порталі Apperang com вказують тип мобільного гаджета, вибирають вид програмного забезпечення, яке бажають тестувати. Часто для випробування нових застосувань треба володіти англійською мовою.

У мережі доступні і інші ресурси, на яких можна випробувати нові багаторівневі ігри. Окрім цієї професії в інтернеті має попит праця копірайтерів.


SEO -копірайтинг


Фахівці, які пишуть і продають рекламні тексти ті, котрі розміщуються на інтернет-сторінках, називаються копірайтерами. Приставка "SEO" використовується для тих статей, які оптимізовані під пошукові запити користувачів мережі. Існує ще поняття "рерайтинг" - цей виклад початкового контенту, без зміни структури і сенсу. Перед розміщенням продукту в мережі його перевіряють на наявність плагіату. Відсоток його визначається за допомогою спеціальних програм, що здійснюють пошук однакових фрагментів тексту з інформацією в мережі. Чим менше таких збігів, тим вище унікальність твору.

сео копірайтинг

Робота вдома і віддалена робота - це вакансії, що дають можливість працевлаштуватися не лише вільним художникам, а і отримувати додатковий прибуток працевлаштованим людям. Працедавця найпростіше знайти на спеціалізованих ресурсах - біржах фріланса. Після реєстрації користувачеві стають доступні замовлення, які розміщують працедавці.
Праця копірайтера тісно пов'язана з комп'ютером, тому володіння офісними програмами на високому рівні обов'язково. Окрім цього, працівникові треба буде знати і уміти:
Викладати інформацію лаконічно, ємко, унікально і грамотно;
Уміти верстати статтю за допомогою HTML -розмітки; (не обов’язково)
Мати поняття про ключові слова і словосполучення, уміти ненав'язливо і грамотно вписувати їх в контент.

Останні знання згодяться авторам, які пишуть SEO - статті під пошукові запити. Саме по таких групах слів і словосполученнях користувачі інтернету знаходять необхідну ним інформацію. Зазвичай необхідні слова підбирає адміністратор сайту, який займається його оптимізацією.
Існує декілька видів SEO - статей:

Тексти, що продають, які повинні у вигідному світлі пропонувати споживачеві товар або послугу. Якщо покупець потрапив на сторіночку, то зміст її повинен переконати його залишитися і зробити покупку.

Інформаційні статті використовуються для зовнішньої оптимізації. Вони містять ключові слова і повинні викликати бажання користувача перейти по посиланнях, які під ними ховаються.

У оглядових статтях зазвичай розкривається загальна інформація про сайт, компанію, її послуги або товари. У цих текстах також використовують ключові слова і посилання.

З вимог, які пред'являє замовник до комерційних статей, можна виділити: правильний підбір і щільність ключових слів, метаданих і лаконічно передана інформація про продукт компанії, його переваги.

Під щільністю ключів мають на увазі кількість їх використання в тексті. Зазвичай його вказує в завданні працедавець. Між ключами повинно бути не менше 250-400 символів.

Метадані - це спеціальні поняття SEO - оптимізації. Їх називають Title, Description і Keywords.

Серед фахівців також поширені поняття тошнота тексту і його валідність.
Ці і інші поняття можна вивчити детальніше в інтернеті. Існує багато електронних книг і підручників, які навчають майстерності написання контенту, що продає.

Як бачимо, подібне працевлаштування доступно практично кожному, хто не лінується вчитися новому, прагнути до успіху і матеріальної незалежності.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!