БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Тематичний каталог


Якщо Ви віддаєте перевагу веденню свого бізнесу в мережі, то ця стаття спеціально для Вас. Сьогодні я розповім про таку ідею бізнесу, як тематичний каталог в мережі Інтернет. Ідея дуже легко реалізовується, не вимагає великих витрат і здатна принести своєму творцеві дуже гідний прибуток. Найголовніше, щоб тематичний каталог був цікавий користувачам.

Треба відмітити, що існує досить велике число Інтернет-каталогів. Але головним їх недоліком є те, що практично усі вони вже давно перетворилися на звалище посилань, серед яких, звичайно ж, зустрічаються корисні, але в основному, там тільки різного роду "сміття". Відбувається це усе через те, що за такими каталогами ніхто не стежить, його не модерируют. Для користувача такий каталог не має ніякої цінності. Крім того, вносити в такий "сміттєвий" каталог свій сайт/блог небезпечно. Сайт не підвищить індекс цитованості, зате бан від пошукової системи отримати можна. Це станеться, якщо каталог в якому розміщено посилання на сайт, буде поміщений в чорний список Яндекса. Відновити свій сайт або блог, звичайно ж, можна, але часу витратити припаде досить багато. Я б не радив користуватися такими каталогами. І багато користувачів дотримуються такої ж думки.

тематичний каталог

Як правило, такі каталоги містять в собі цілу купу розділів самої різної спрямованості : "бізнес", "нерухомість", "автомобілі", "краса і здоров'я" і так далі такі каталоги не представляють великої користі для користувачів, вони відвідуються украй рідко. Більшість відвідувачів таких каталогів - люди, що прийшли з пошукових систем. Своєї постійної аудиторії каталоги не мають. Ось такі ось поділа! Звідси робимо висновок: щоб створити каталог, що стоїть, який приноситиме відвідувачам користь, а Вам - гроші, необхідно пам'ятати про два моменти. По-перше, каталог повинен модерироваться, тобто очищатися від усього зайвого модератором. Це не допустить обпадання каталогу у бан пошукових машин, і значно поліпшить його якість. По-друге, каталог має бути вузькоспеціалізований, тобто, мати певну тематику. Це дозволить Вам притягнути відвідувачів на сайт за рахунок розміщення зворотних посилань на Ваш каталог з інших ресурсів Вашої тематики.

Також, дуже добре, якщо Ви помістите у своєму каталозі статті з Вашої тематики. Наприклад, якщо каталог на тему нерухомості, то помістите статтю про останні тенденції на ринку нерухомості в нашій країні. Це притягне рекламодавців і відвідувачів з пошукових систем, що також, позитивно позначиться на Вашому доході.

Для організації бізнесу за допомогою тематичного каталогу, дуже важливо заздалегідь провести аналіз ринку. Перевірте вартість контекстної реклами по тих або інших запитах, і кількість запитів за місяць. Найпопулярнішими темами є нерухомість, бізнес, будівництво, фінанси і так далі тільки слід вибирати не повністю тему, наприклад, нерухомість, а вибирати вужчу область. Наприклад, інвестиції в нерухомість. Така тематика більше узконаправленна, ніж тема "нерухомість", але при цьому вона також дорога і кликабельна. Приклад: користувач шукає тему "інвестування в нерухомість", потрапляє на Ваш сайт, а там реклама з текстом "інвестування в нерухомість". Як думаєте, він кликне на неї? Я практично упевнений в цьому. А, як відомо, чим вище Кликабельность, тим більше заробіток з контекстної реклами.

Після вибору теми, починайте наповнювати сайт матеріалами. Для сайту, присвяченого інвестуванню в нерухомість, підійдуть статті на теми - "інвестування в нерухомість Росії", "інвестування в зарубіжну нерухомість" і так далі після того, як сайт наповнений, починайте притягати рекламодавців на сайт. Схема наступна:

Рекламодавець безкоштовно розміщує на Вашій сторіночці свою рекламу - За це він розміщує на своєму сайті посилання на Ваш сайт.

От і все. Таким чином, Ви підвищуєте тИЦ свого сайту, поступово наповнюючи його усе новими і новими оголошеннями рекламодавців, і підвищуючи кількість зворотних посилань на Ваш сайт. Поступово Ваш сайт перетворюється на каталог, що містить тільки рекламні посилання сайтів Вашої тематики. Розміщуєте на сторінці контекстну рекламу (від Яндекса або Google) і отримуєте хороший щомісячний дохід. Крім того, з розвитком каталогу, можна запропонувати платне розміщення реклами в нім. Чим більше рекламодавців на сайті, тим вище буде пошуковий трафік, і, отже, підвищиться і Ваш заробіток.

Як бачите, бізнес на тематичному каталозі є дуже легким в реалізації, не вимагає великих фінансових витрат і здатний принести своєму творцеві тисячі доларів доходу в місяць. Але, треба дуже обережно відноситися до вмісту каталогу, щоб не бути забаненным пошуковими системами.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!