БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Суборенда комерційних приміщень


Якщо у вас є не багато вільних грошей, можна непогано заробити на суборенді комерційних приміщень. Наприклад, офісів площею від 10- 12 м2. Відразу знімати «точку-місце» не обов'язково. Досить просто приглянутись до її. Шукайте приміщення відразу від власника.

Інтернет вам в допомогу! Вивчіть безкоштовні дошки оголошень, тематичні сайти про нерухомість та інше. Коли знайдете щось на свій смак і гаманець, зателефонуйте господареві і домовтеся про те щоб подивитись.

офіс

На місці можете пообіцяти господареві «сто відсотків зняти його приміщення, але через тиждень ». На підтвердження внесіть передоплату або домовтеся під чесне слово.
Другий варіант вам вигідніший, але тут все залежить від вашої комунікабельності та навиків переконання. А далі тиждень фори, щоб знайти своїх орендарів на те ж саме приміщення. І знову ваш кращий друг - інтернет!

Додайте оголошення про оренду де тільки зможете: в соц. мережах, на дошках оголошень та інше. Головне правильно його подати.

Більше вигідних описів: близькість до зупинки громадського транспорту, прохідність мета, можливість безкоштовного розміщення реклами на вікнах офісу, наявність туалету на поверсі ....

Так ви зможете здати приміщення на 10-20 відсотків дорожче тієї вартості, яку просить за нього власник.


Як заробити на суборенді приміщень більше?


Якщо дозволяють площі, можете організувати в офісі відразу два або три робочих місця і здавати їх різним організаціям. Так в одному приміщенні можуть одночасно розміститися представник турфірми, рекламної майстерні, юрист ... Знайдете парочку таких потенційних орендарів за менші гроші і в цілому за місяць оренди отримаєте з них кругленьку суму.

Також можете здавати офіс по годинах для проведення всіляких майстер-класів: з ліплення, плетіння бісером, флористиці ...

Знайти недороге приміщення під ці цілі і всього на пару годин в тиждень зараз дуже складно, а попит великий!

Правда цей варіант заробітку на суборенді більш клопіткий. Доведеться шукати клієнтів постійно. Але гроші, виручені за оренду таким способом, того варті.
Інші статті по темі

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!