БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Створення міського інформаційного ресурса


Сьогодні я пропоную Вам відкрити сайт. Але не простий, а міський і інформативний. Загалом, ідея в тому, щоб надати усім охочим важливу інформацію про місто. Давайте, про все по-порядку.

Вам часто доводиться шукати що-небудь у своєму місті? Наприклад, де купити мобільний телефон моделі, що цікавить Вас? Ви починаєте шукати його. Як Ви це зазвичай робите? Правильно, починаєте бігати по усіх магазинах, які знаєте, і шукати товар, що цікавить. Скільки часу на це йде? Ну, якщо Вам потрібне щось звичайне, то це можна знайти у будь-якому магазині.

сайт

А якщо Ви хочете отримати, наприклад, телефон, який випустили тільки кілька днів тому? Такі речі, як правило, в магазинах з'являються не відразу. І, щоб знайти "той самий магазин", іноді доводиться обійти половину міста. Це не зручно і дуже стомливо, крім того, віднімає купу часу.

Як Ви думаєте, багато таких людей живе у Вашому місті? Тих, кому постійно щось треба купити, знайти. Практично усе місто! Комусь треба знайти телефон, комусь ліки, третьому - автомобіль, четвертому - перукаря, п'ятому - місце роботи, а шостому - працівника! Усе завжди щось шукають.

Звідси вивід: створивши міський інформаційний портал, на якому усе це можна буде знайти, ви швидко зможете зробити його популярним і впізнанним. Перший час доведеться попрацювати безкоштовно і дуже багато праці вкласти у збір інформації (достовірної!) про ті або інші сервіси, установи, фірми, магазини і так далі. Та зате потім, відвідуваність цього ресурсу може стати дуже високою. Ви зможете заробляти на рекламі. Причому рекламувати Ви зможете не лише веб-ресурси, але і міські магазини, перукарні, ресторани і так далі. Це вигідно і для них і для Вас.

Для того, щоб ресурс користувався популярністю, треба зробити його зручним для використання. Усе повинно бути розбито на розділи - авто, громадське харчування, розваги і так далі.

Наприклад, людина хоче відвідати кінотеатр. Він заходить на Ваш сайт, переходить в розділ "Розваги" - "Кіно", і дивиться пропозиції кінотеатрів. Підбирає привабливий за ціною і зручний по розташуванню і відвідує його.

Не забудьте замовити грамотне просування сайту справжнім професіоналам в цій області. Від них залежить багато що, наприклад, положення вашого сайту в пошукових системах.


На сайті повинна надаватися інформація:


- Найменування установи, фірми і так далі;
- Адреса місце розташування;
- Перелік послуг;
- Перелік товарів;
- Вартість товарів і послуг;
- Контактна інформація.


У деяких містах вже працюють подібні ресурси. Якщо у Вашому місті такого ще немає, то раджу поспішити і зайняти цю дуже перспективну нішу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!